Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 2)

Audioweb.cz » Smetiště » Dovoz auta na díly

  Stránky: 1 2 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 33]

Téma: Dovoz auta na díly

Ahojte,

má tady n+kdo zkušenosti/živnost/známého, ohledně dovozu bouračky, nebo neopravitelného auta ze zahraničí na díly? Jde mi o poměrně specifické a vozidlo, vyhledání, dovoz atd. Nemám na to zázení a zkušenosti. Detaily mailem, modří, kteří vědí, si to nechají pro sebe. smile

Zatím díky.

Re: Dovoz auta na díly

Jenom prozraď značku toho auta. Spousta autíčkářů se "specializuje" na konkrétní značky a podle toho mají taky svoje kontakty v zahraničí.

Re: Dovoz auta na díly

Chtěl bych přivézt Renault Avantime, ideálně něco třeba s potkaným motorem (jakýmkoliv, ale nejlíp V6), nebo bourané na zadek, ideál by byl červený kus se světlým vnitřkem. Chci udržet svůj kus v kondici co nejdýl a problém je, že díly nejen, že jsou drahé, ale už je přestává nabízet i Renault origo. Měl bych pak k dispozici i seznam, co musí na tom vraku bezpodmínečně fungovat - co už potřebuju teď, nebo v blízké budoucnosti. Cizina není podmínkou, klidně z CZ, ruska... jen ne z UK, ať to má kontinentální řízení.

Re: Dovoz auta na díly

Mluvil jsem s kamarádem, co jezdí německo a říkal, že Avantime potkává jenom hoooodně vyjímečně a že bude hodně velkej problém ho sehnat a "nepojizdný" ještě větší. Prý to skoro nikdo nekupoval, protože je to údajně hodně nepovedené auto, bez urážky.

Zkusím od něj získat kontakty na lidi co tahaj z Belgie, Itálie a Francie. Ale podle nabídek mobile a autoscout je to opravdu mizérie.

(upravil ondra Ch 17. 8. 2011 8:47)

Re: Dovoz auta na díly

Řekl bych Babakusi, bez urážky prosím,že jsi Michalovi moc neporadil.A co se údajně říká ho podle mě moc  nezajím.... big_smile

"Jojo, Franta Voháňka co "tahá auta z rajchu říkal včera v hospodě že ty žabožrouty nikdo nechce..." A  on se teda fakt dobře v autech vyzná, seděl totiž dva roky za čorky."

Web

(upravil babakus 17. 8. 2011 10:47)

Re: Dovoz auta na díly

Ale vždyť to není podstatné, tak se toho nechytej... podstatné je to, že Avantime-ů je opravdu málo (tady stačí jenom špatná a nepravdivá pověst a lidi nekupují), na západě tuplem, teda alespoň v něměcku. A bude hodně těžké sehnat kousek na díly. Dovoz jako takovej není vůbec problém ani u bouraček, horší je najít něco použitelného.

Michale pošli mi do mailu kontakt na tebe, nejlépe telefon. Mám pro tebe člověka kterej je ochotnej se tím zaobírat...bohužel si ale nepřeje abych na něj dával číslo, vždy volá radši on. Detaily si vyřídíte spolu.

"Jojo, Franta Voháňka co "tahá auta z rajchu říkal včera v hospodě že ty žabožrouty nikdo nechce..." A  on se teda fakt dobře v autech vyzná, seděl totiž dva roky za čorky."   Tohle je hodně mimo wink

Re: Dovoz auta na díly

Já to beru, jen mě to praštilo do oči vím, jsem na tohle trochu háklivej..
smile

Web

Re: Dovoz auta na díly

V pohodě Ondro, mohl jsem si tu "poznámku" odpustit, jenom jsem tím chtěl naznačit, jaké je veřejné mínění a taky trochu na vysvětlení proč jich je vlastně tak málo....
Pokud by to Michala urazilo, tak se omlouvám.

Re: Dovoz auta na díly

Neboj, mě jen tak něco neurazí, ale jinak jsem se pobavil dobře. smile Vím, že to není zrovna stříbrná Octavia TDi, proto ho mám. smile
Málo jich není proto, že by to bylo nepovedené auto, protože "povedenost" je hodně subjektivní záležitost. Problém toho auta leží právě v tom, co naznačil Ondra.
Pokud by to někoho zajímalo, tak moje zkušenosti s tím autem viz:
http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2011042402

To auto může být klidně v pořádku, jenom musí být za odpovídajícně nízkou cenu, kterou jsem si pro sebe stanovil na cca 3000e (75k CZK) max - za tu cenu jsem viděl na Autoscout24.de kus s potkaným motorem a nějakejma dalšíma problémama. To je cena, při které se mi ten dovoz vzhledem k ceně ND krutě vyplatí do budoucna a najít kus, který by odpovídal barvou, interiérem a poškozením za tuhle cenu, beru ho obratem. Byl-li by za méně, tím líp.
Červených Avantimů je v kontinentální Evropě v provozu odhadem tak 200-300, jeden mám já, takže někde se musí druhý pro mě válet. Jen ho najít a přivézt. smile

Mě by momentálně stačilo i pár specifických dílů, pokud by kámoš uměl...

OndraCh: Pátek, kamaráde. smile

Babakusi, kontakt na mě - mail v profilu.

Re: Dovoz auta na díly

Kontakt jsem předal, je to sice stará škola spoléhající na telefon, ale k PC taky musí, tak mu snad nebude zatěžko ťuknout párkrát do klávesnice smile

Malé info, není to náhodo zrovna tvoje vozítko? smile Foto jsem našel na netu... Špioni jsou všude lol

http://s4.postimg.cc/58xz4r6m1/6_avantime.jpg

Re: Dovoz auta na díly

Ha. smile

No jasně, pěkně zadělaný, na zimákách a ještě s koulí, úplně se stydím, ale jsem asi jediný, kdo s tím jezdí celoročně. To už bude fotka stará přes dva roky. Ale jo, podle SPZ jsem to já.

Re: Dovoz auta na díly

Ta zadní část vozu je příšerná, to byl krok špatným směrem. Ale myslím, že už se vrátili do normálu.

Re: Dovoz auta na díly

Náhodou mě se to auto líbí.

Web

Re: Dovoz auta na díly

Samozřejmě, auto, které se neprosadilo na trhu i díky designu je pecka.

Re: Dovoz auta na díly

georgi, až mě potkáš někde na ulici, tak se ohlédni jiným směrem, ať se na ten hnus nemusíš koukat. smile

Mě to auto baví právě proto, že vyvolává reakce, jaké předvedl george. Kdyby se líbilo každému, neměl bych ho. Podle mě je to suverénně nejhezčí dostupné auto. A že bylo neúspěšné? No jasně, nemohlo to ani jinak dopadnout, nepraktické, francouzské, avantgardní, nekonformní, výkonné, drahé - ve světě, kde je ideálem Octavia TDi Combi (nic osobního proti jejím majitelům ani tomu autu jako takovému - jenom je to korejsky vypadající ztělesněná nuda) je to pochopitelné. smile

Re: Dovoz auta na díly

george

A to si představ že někdo jezdí(nedej bože) v subaru libero a ještě ke všemu si tu jízdu užívá. Přiznám se že mě se avantime a espace hodně líbí. Jenom bych měl strach z poruchovosti, stačí mi když vidím pár kousků(99-02) kolem sebe.

Sry za OT.

Re: Dovoz auta na díly

Michale, máš recht - co člověk, to jiný vkus ... nedej se ... mě se také nelíbí ani jedna sousedka ... cool
Za sebe musím upřímně přiznat, že se mi také vůbec nelíbí - vypadá, jako když nejprve na rám posadili přední část VW Sharan a zadní část dělali designéři tramvají, kteří ale zahájili odpolední siestu o něco dříve, než se střechou dojeli až dozadu ... smile ... takových divů je ale víc, třeba - Hyundai Matrix nebo Škoda Roomster. Faktem ale je, že mezi vyloženě nejošklivějšími auty není a nutno dodat, že mezi nejkrásnější také nepatří ... přitom pevně věřím, že si každý najde dost hezkých aut mezi ošklivými a pár se mu bude hnusit mezi nejkrásnějšími ... big_smile

... konec OT

Re: Dovoz auta na díly

Mně to přijde cool smile

Re: Dovoz auta na díly

Safra, podle těch anglánů mám 30. nejošklivější auto na světě cool Jinak Avantime je celkem pěknej, ale vzhled té zádě je dokonalý v menším na Meganu myslím...

Re: Dovoz auta na díly

ten zoznam aut vyzerá jak keby ho vyberal TOP GEAR big_smile

Web

Příspěvky [1 až 20 z 33]

  Stránky: 1 2 »»»

Audioweb.cz » Smetiště » Dovoz auta na díly

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£