(upravil hranatybraska 1. 8. 2011 15:00)

Téma: Hledám opraváře zesilovačů ve východních čechách

Ahoj,¨na akci nám odešel powermix Laney, kvůli absenci nadproudovek odešel koncový darlington Sanken SAP15, vzal s sebou budiče a můstek. Nemám doma momentálně funkční škopek a ani po pravdě nevím, kde tyhle Sankeny objednat. Ví někdo o nějakém opraváři ve východních čechách (Náchodsko), co by to byl ochoten opravit?

edit:
absenci bezproudovek beru zpět, jsou tam. Ale byly tam k prdu.

Web

Re: Hledám opraváře zesilovačů ve východních čechách

CD , XM ,XML ?

Re: Hledám opraváře zesilovačů ve východních čechách

CD516M

Web

(upravil e-man 1. 8. 2011 15:17)

Re: Hledám opraváře zesilovačů ve východních čechách

Jeden pár ?  Nechce se mi stahovat datashit . Trochu se rozpovídej .

Re: Hledám opraváře zesilovačů ve východních čechách

Trochu mi uniká, co tě zajímá..
Ty SAP15 se daj normálně vygooglit: http://www.alldatasheet.com/datasheet-p … SAP15.html
A schéma mám taky k dispozici, můžu poslat mailem.
Ale jak píšu, nemám funkční škopek ani teď moc kila, abych se v tom vrtal, proto hledám opraváře.

Web

Re: Hledám opraváře zesilovačů ve východních čechách

Ty Sankeny /nejsou to darlingtony/ byly jednu dobu za hříšný peníze k dostání u Farnella, jedenkrát jsem je tam kupoval, jeden pár vyšel asi na 700Kč.

Web

(upravil e-man 1. 8. 2011 20:41)

Re: Hledám opraváře zesilovačů ve východních čechách

Jsou to spešl pětivývodové Darlingtony s implementovaným emitorákem , diodami na snímání teploty , 160V/ 15A/150W. Já mám pár kusů od Krause , dělal s nimy některé své siliče . Cena je kriminálně vysoká . Stále jsem ale nedostal odpověď na otázku kolik tam je párů v konci .Předpokládám jeden . Schema by se hodilo .

Re: Hledám opraváře zesilovačů ve východních čechách

Je tam jeden pár těch darlingtonů.
Schéma je tu: http://www.uloz.to/9853222/cd516m-sch-pdf

Web

Re: Hledám opraváře zesilovačů ve východních čechách

Jestli chceš , jsem od HK . 571115@seznam.cz

Re: Hledám opraváře zesilovačů ve východních čechách

Máš mail

Web

Re: Hledám opraváře zesilovačů ve východních čechách

Za ty thermaltracky se děla náhrada, nemá to akorát emitorové odpory.

Web

(upravil e-man 3. 8. 2011 0:57)

Re: Hledám opraváře zesilovačů ve východních čechách

STD 03 P/N . stejný parametry bez emitoráků . Akorát nevím , jestli se ještě vyrábějí . Mám takovou zkušenost , co není v Datashetkatalog je mrtvé .
Nezaměňovat za Thermaltraky ( ON ) STD i SAP (SK ) jsou Darlingtoni . Oboje mám ve své sbírce . Thermaltraci jsou výkonnější s jednou diodou ,předpokládá se použití v nejvýkonnějších mašinách ( 350V/230W ).
Zřejmě by je šlo doplnit budičem + odporem a udělat diskretního Darlingtona .Česká bastl , topra bastl , bazmek fekete .
Sendy , stále toužím po tý Aiwě cool