Re: Eminence Delta 15LF (sub do bytu)

hot.shot: Tys zažil zemětřesení?

Re: Eminence Delta 15LF (sub do bytu)

takový malý zemětřesení jo, a to právě s tim RCF lol hele zemětřesení to jsem přehnal... ale jak říkám s pokojem těch 30Hz zahejbalo pěkně...

(upravil allshe 18. 8. 2007 18:09)

Re: Eminence Delta 15LF (sub do bytu)

kappa15lf to uz je na mna moc. 3,5k proste nemozem dat.este keby som faaaaaakt velmi chcel tak este tych 3k. ale to uz by bol asi max strop. (tak skuste este raz prosim) nieco do tej ceny. premna zamna aj hi-fi s nizsimi Hz

OT: a zemetrasenie som uz zazil:) dokonca 2x (skutocne zemetrasenie) sice bolo relativne slabe ale na 12 poschodi panelaku tomalo vychylku 10 cm do kazdej strany...dost ma to vystrasilo (bolo to niekedy minuly rok na polskej strane tatier a tu na SK to bolo dost pocitujuce hlavne blizko tatier) :koniec OT

Re: Eminence Delta 15LF (sub do bytu)

a čo je zlé na tej ARN312? pri dobrom zosilňovači a dobre urobenej bedni to rozhýbe hrudný kôš dostatočne, kór v malej miestnosti

Web

Re: Eminence Delta 15LF (sub do bytu)

neviem. proste ho nechcem. radsej by som potom uz zobral 12br70 a asi aj tak nakoniec spravim. dufam ze nebudem lutovat. skoda ze beyma nema nieco take aj 15" sad

Re: Eminence Delta 15LF (sub do bytu)

No být na tvým místě, musel bych si ujasnit co chci. Za 2000 se dá koupit dobrej hifík do subu, kterej půjde docela nízko, což se o Deltě 15LF říct nedá. Ovšem být já tebou, beru alespoň tu Deltu, nějak mě přešlo poslouchat tlaky okolo 30 až 35 hz, který beztak prd udělaj. Raději si poslechnu trochu tvrdší, sušší, ale dinamický basy. Já prostě Hi-Fi domů už nechci smile

Re: Eminence Delta 15LF (sub do bytu)

trebars aky hifik do 2k ? mam otazku este..ak je subak urceny do auta aky je v tom rozdiel? dal by sa pouzit aj do bytu? trebars tento magnat ?
http://www.magnat.de/content/carhifi/pr … &s=164

Re: Eminence Delta 15LF (sub do bytu)

Ten Monacor jsem Ti sem hodil, aby sis uvědomil, co se dá za 2000,- pořídit. Jestli chceš někomu rozhýbat bránici, tak si počkej, až bude prasátko tučnější. Beymou 12BR70 nikomu dech nevyrazíš. Z hifi dvanáctipalců je to reprák, který právě moc hluboko nejde. A Beyma má "nieco take aj 15' ": http://profesional.beyma.com/ENGLISH/pd … 15%20K.pdf

Re: Eminence Delta 15LF (sub do bytu)

skor som myslel nieco ako 12br70 (cize skor "hi-fi")

Re: Eminence Delta 15LF (sub do bytu)

Kdyby Beyma vyráběla hifi 15', tak bys ji stejně nezaplatil. Musíš buď přitlačit nebo zvolit kompromis.

Re: Eminence Delta 15LF (sub do bytu)

este pockam na vyjadrenie ohladom toho Magnata

(upravil Brehowicz 18. 8. 2007 21:18)

Re: Eminence Delta 15LF (sub do bytu)

Na kolik u vás vyjde toto: Beyma 12B100-R  ?

Re: Eminence Delta 15LF (sub do bytu)

4490,-- SK

http://www.trix.sk/repro/repro.php

Re: Eminence Delta 15LF (sub do bytu)

Zdar, subwoofer s Deltou 15LF mám doma tuším už třetí rok. Za tu dobu jsem s ní vyzkoušel všechno možné ladění, elektronické korekce v uzavřené i s BR a stojím si za tím že když ten sub dobře umístíš v místnosti a je to normálně velký pokoj tak ještě na 35Hz ti polezou oči z důlků. Být tebou bych ty peníze které ušetříš když nebudeš kupovat Kappu ani nějaký "rádoby hifi highend" radši investoval do pořádného zesilovače který tu deltu ukrotí. Tak a teď do mě kluci smile

Re: Eminence Delta 15LF (sub do bytu)

Nazdar karle smile Cos dělal celou tu dobu?

(upravil allshe 19. 8. 2007 11:56)

Re: Eminence Delta 15LF (sub do bytu)

KarelXth: konecne vdaka jeden normalny prispevok. mozno aj podla ocakavani. konecne niekto kto osobne vlastni spominane repro a vie povedat svoj nazor. tak vdaka... asi ju vazne kupim. potom by si mi mohol poradit ked uz to mas s nou tolko odskusane nejaku litraz a typ ozvucnice. dik. skus na icq ak budes ochotny.

Re: Eminence Delta 15LF (sub do bytu)

Ahoj Boramyre:-), nemám internet doma a jsem dost vytíženej. Dostanu se sem jenom občas. A pokaždý se tu najde nějaká nová zvěř. Ale jsem rád že tu jste pořád i Vy ze "starý grupy" smile

Re: Eminence Delta 15LF (sub do bytu)

aký je doporučený minimalný objem ozvučnice pre deltu 15lf ?

Re: Eminence Delta 15LF (sub do bytu)

LEAX: na ofic. stránkách Emi píšou: uzavřená 37-43l, bassreflex 85-167l

s tím br si myslím že by se dalo určitě jít o 20l míň, záleží na co to chceš použít...

Re: Eminence Delta 15LF (sub do bytu)

2 Leax: Jaký je doporučený objem nevím, ale osobně bych pro DOMÁCÍ použití pod 120-130litrů nešel, pokud mluvíme o bassreflexové ozvučnici. Pro uzavřenou s nějakou korekcí by se asi dalo dostat až někam ke stovce ale to už je čistě odhad.


2 Allshe: ICQ nemám a mít nebudu z výše uvedených důvodů, pokud chceš pošlu ti mail. Můžeš se taky mrknout tady do projektů, ten můj subbas tam je. Pokud upřednostníš rozsah před dynamikou a zatižitelností, můžeš ho udělat i větší (do 200l). Pokud ho chceš převážně na muziku, mohlo by ti vyhovovat těch 150l BR nebo i uzavřená. Pokud spíš na filmy, podladil bych BR někam ke 35Hz a přidal před zesilovač lehkou korekci, myslím že jsem na to používal horní propust 12dB/oct. s Q=0,85 naladěnou na 35Hz (Fb). Momentálně jsem se vlastně vrátil tam kde jsem začal, čili 150l, BR 43Hz, bez korekcí.