Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 3)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » HIGH-END zrůda bestiálního kalibru ...

  Stránky: ««« 1 2 3 »»»

RSS

Příspěvky [21 až 40 z 56]

Re: HIGH-END zrůda bestiálního kalibru ...

kdyby si nechal féda poradit tak ten zes vypadá ještě úplně jinak....  ale nemá cenu to řešit to že se to někomu líbilo víc než 330tka se klidně může stát, nikdo neví v jakém stavu ta 330 byla atd... a o DPA se všeobecně ví, že potřebuje být udělaná opravdu dobře a taky správně zapojená (pračka vždy není pomocí).
Navíc podle hodnocení se u Fzesu líbily akorát "středy" nemělo to basy a vejšky byly taky divný.
Pro mne je závěr této akce akorát takový že jediný co tam hrálo dobře bylo Cello a PMA a zbytek nestál za nic... Mluvil jsem o té akci se dvěma mými přáteli jejichž poslechové zkušenosti znám a vím že nejsou mimo a oba říkali "DPA tam nehrálo, a Federmann byl průser" Přičemž vím že jednomu z nich se DPA dlouhodobě nelíbí a ten druhý ho celkem snese.

(upravil Benazi 18. 7. 2011 10:28)

Re: HIGH-END zrůda bestiálního kalibru ...

Co hulíš chlape, když doma posloucháš s procentním zkreslením a 70W v obýváku je ti málo?! -to platí pro tebe.
ještě něco k music 70 je to hudební zesík převážně se použival na  baskytaru tam byly lampy žádoucí perfektní podaní basů žadný elektronkáč tak nezahrál,sám osobně jsem mel dva kusu a hrály přes ke 150 dlouhou dobu.

(upravil babakus 18. 7. 2011 10:43)

Re: HIGH-END zrůda bestiálního kalibru ...

Takže celkově špatně navrženo... to mi stačí smile Ale na rozhlas někde ve škole použitelné, když to má dobré středy a žádné basy lol

Re: HIGH-END zrůda bestiálního kalibru ...

to je trochu divná interpretace - ten zes je celej imho velmi špatně (buzení koncového stupně s obrovskou kapacitou slabým frontendem) a že se to někomu líbí..... no "hraje" to fakt jinak smile

Re: HIGH-END zrůda bestiálního kalibru ...

Což o to, určitě to z Aukra koupí(vždy je cena až na prvním místě), protože ne všichni F. znají, i když je profláklý... Pak jsem zvědav, na ty tahanice, až mu začnou chodit na servis rozstřelené konce, které nebude opravovat s argumentem "na vině je uživatel". To zas budou mít soudy práce. ale třeba F. konečně zavřou a bude klid.

Re: HIGH-END zrůda bestiálního kalibru ...

No snad nikdo nenaletí, už na první pohled to moc důvěryhodně nevypadá. A ten jeho popis je taky podezřelý.

(upravil e-man 18. 7. 2011 15:54)

Re: HIGH-END zrůda bestiálního kalibru ...

Proč ho , zneuznalého génia nemáte rádi a neakceptujete ho v jeho novátorství cool vždyť svoje inovativní moduly skromně označuje JEN jako HIFI .
Koneckonců středně inteligentní obyvatel zdejší kotliny bouchne do vyhledávače a celé to zvěrstvo na něj vyskočí . Dobré věci se prodávají samy a Feďa má jen sedm nákupů lol (převážně audiokazety ) . Označení HQQF chápu jako HiQh Quality Flamable yikes

Re: HIGH-END zrůda bestiálního kalibru ...

Obávám se, že to je učitel na Střední škole informatiky, elektrotechniky a řemesel Rožnov pod Radhoštěm.

Re: HIGH-END zrůda bestiálního kalibru ...

PB0305: Obáváš se správně. To je on.

No jsem vcelku rád, poté co jsem o něm slyšel, a nejenom tu "chválu". Že jsem na vakuovku, jak se té škole říká, nakonec nešel. To by mě i mrzelo, že by mi takový pěkný obor i koníček nokonec zprotivil.

Naštěstí k tomu nedošlo, musím pochválit mého bávalého třídního z ISŠT COP Zlín, za nádherné čtyři roky života na této škole. Moc děkuju!

Re: HIGH-END zrůda bestiálního kalibru ...

No, nevím jestli si pan F zvolil vhodný prodejní model. Pochybuji, že vystavováním modulů za osm kolíků na aukru zbohatne. Měl by si najít někoho, kdo mu to zadělá do pěkné krabice a přihodit nulu k ceně, pak by měl šanci se etablovat na hifi trhu smile

Re: HIGH-END zrůda bestiálního kalibru ...

Podle toho, jak zhruba popisoval koncepci na tom svém zrůdném webu, to bude hořet jak fakule a pan F. se posere z reklamací, pakliže vůbec něco prodá.
Práskat fety tohoto druhu paralelně bez balastních odporů nebo sakra pečlivého výběru je naprosto nemožné a nedovolí si to ani Číňani v autozesilovačích a audiofilské garážovky ve svých přístrojích se spínacími fety na konci.
Nepřestanu tvrdit, že spínací mosfety do zesilovačů nepatří a např. taková DPA380 je s dnešními moderními běžnými fety v TO220 nepostavitelná. Mně shořely dvě doslova pod rukama a to byly osazeny velmi pečlivě vybíranými fety IR koupenými v Semicu. Zachránila to až montáž širších hranolků a montáž IRFP240/IRFP9240, se kterými to zatím běží bez problémů.

Web

Re: HIGH-END zrůda bestiálního kalibru ...

taky si myslim, ze toho az tak moc neproda, podle me jeho nejvetsim uspechem byl prave ten kousek ktery si koupil renown do toho testu... ikdyz na druhou stranu, lidi koupi vse, co se pred nima bude dostatecne dlouho povalovat smile
vzdyt i na forech se cas od casu objevi zacatecnicky dotaz, ktery zesilovac mam postavit a jednim z odkazu je i jeho web. bohuzel, cim vice se o tom bude mluvit a odkazovat na nej, tim vyssi pagerank sad

ale souhlasim s boramyrem, chtelo to originalni krabicku a nulu (nebo dve) k cene. bastlir si takovy kousek nekoupi... tento produkt neni hifi (to ma mit urcitou jakost), nybrz cisty haj-end se vsim, co tento smer vyznava a umoznuje. idealni zarizeni na kterem bude nejlepe laborovat se stribrnymi pojistkami, kabely, vibratory, antirezonatory, demagnetizery cd a dalsimi. pridanim libovolne komponenty se stane zvuk jeste prokreslenejsi, vysky jeste jiskrnejsi, prostor dostane ctvrty rozmer a hajendistu pohlti cerna dira...

cele mi to pripada usmevne, az na to, ze se ohani tim, ze v poslechovych testech porazi DPA (na zaklade jednoho celkem kratkeho poslechoveho testu do ktereho nekdo donesl vlastni zesilovac s oznacenim DPA). slusnost opravdu nepatri k jeho vlastnostem, toto je podle me hnus nejvetsi. tapetovat si temi kydy vlastni web, no to mu asi nikdo nezabrani, ale napsat to na v podstate reklamni letak, to uz je silne kafe. ze ho huba neboli, fuj fuj fuj.

Re: HIGH-END zrůda bestiálního kalibru ...

On tam má svou vychytávku, emitorové odpory v smd smile A nikde na desce nejsou pojistky..

Re: HIGH-END zrůda bestiálního kalibru ...

Člověk se jednou vyjádřív k Fedrzesu a už se ho snaží Féďa otravovat po ICQ. Nestává se vám to taky? cool

Re: HIGH-END zrůda bestiálního kalibru ...

Zrušil jsem icq i ksichtoknihu, takže ne smile

Web

(upravil Kovas 19. 7. 2011 11:57)

Re: HIGH-END zrůda bestiálního kalibru ...

opamp napsal:

Nejstrašnější ovšem je to, kolika lidem se to poslechově líbilo - viz hifinázory. Vypadá to skoro tak, že čím víc zkreslení, tím víc hifi...

A nepíše si ty názory Bohoušek sám? Není problém založit si třicet profilů. Protože neznám nikoho, kdo by to stavěl (teda pár mých známých to chtělo vyzkoušet, ale nakonec mě poslechli a šli do jiné konstrukce)...:D

A vůbec, pokud mám dobou paměť, tak pan F. se otáčí s názory jak korouhvička po větru... Najednou tvrdí to, co předtím nechtěl brát vůbec v potaz a přitom po sobě upravuje i předešlé příspěvky nebo je maže, i na jeho stránkách. Já tam občas chodím, ne kvůli informacím, ale spíš se pobavit, protože to jeho forum je zvláštní, když je moderátorem, členem a diskutující jeden člověk. Ale ono je to spíše smutné, než vtipné.:(

(upravil hranatybraska 19. 7. 2011 12:47)

Re: HIGH-END zrůda bestiálního kalibru ...

Taky z toho mívám tenhle pocit, no. cool

Web

Re: HIGH-END zrůda bestiálního kalibru ...

Na Zvukařině existuje služba "soukromá zpráva" a Feďa si dovolil poslat mi do ní smajlíka za moji reakci na jeho "osvětovou činnost", takže využívá všechny dostupné kanály. Von by vám snad vlez do baráku i skrze kanalizaci kdyby to něšlo jinak...

Re: HIGH-END zrůda bestiálního kalibru ...

Mne by jen zajimalo, jestli cele tohle jeho absurdni krizove tazeni (ktere je od zacatku pojate ciste konfliktne) opravdu planoval aby pritahl pozornost a vycucal vedomosti z tech, kteri skutecne neco za svuj zivot uz postavili, nebo ho prekvapila vlna kritiky, zatvrdil se a ted uz je proste prilis daleko nato, aby zatahl za rucni brzdu a uznal, ze to proste podcenil.

Nedivil bych se tomu druhemu a popravde ta hrozna potreba se zviditelnit a ted nakonec i prodat je celkem logicka, vyvoj konce neni levna ani jednoducha zalezitost (zvlaste pokud neni vydareny, kmita a plast leta jak na cviceni delostrelectva) a nekde se ty finance a vedomosti vzit musi. Co mne ovsem mrzi ze vseho nejvice na tehle ohrane desce je to, ze ac jiz nescetnekrat prohlasil jak jsou mistri mimo, jdou po slepe ceste, zavidi, nechapou a ja nevim co vsechno, nakonec si jejich rady vzdy vezme k srdci (alespon z principu, implementace pokulhava), vznikne nove Q v nazvu jeho uzasneho prznistroje, vyjde nova serie utocnych clanku misto uznani sve chyby a hlavne... par fanousku ale i 'odpurcu' mu nakonec skutecne tleska.

Nejde spise o to, ze Pavel Dudek tu proste leta chte nechte ve kvalitnich DIY zesilovacich vicemene kraloval, spousta lidi mu to neprala (my jsme vubec prejici narod) a ted se najednou obevil mr. Federmen tak toho vsichni vyuzijme a konecne to tomu DPA a hlavne Kazzateli natreme? Tolik lidi mu preci pri pohledu a poslechu tech vlastne "nicmoc Bckovych" koncu na spek dobrovolne skocit nemuze, tak proc ten pristup 'hlavne, at nevyhraje DPA'? Chapu, ze existuji nejake osobni preference, ale ty misty jasne tendencni poslechy, mereni, diskuze, to je mi tak trochu zahadou...

ps: kdo ten muj vyblitek precte cely a navic odpovi, muze si dat za odmenu pivo big_smile

Re: HIGH-END zrůda bestiálního kalibru ...

Jasně, hlavně ať to není DPA, již dosti... lol ale v tom není jedinej, proto má i sympatizanty...

Příspěvky [21 až 40 z 56]

  Stránky: ««« 1 2 3 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » HIGH-END zrůda bestiálního kalibru ...

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£