Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 4)

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Fullrange s Fostex FE126E

  Stránky: ««« 1 2 3 4 »»»

RSS

Příspěvky [21 až 40 z 74]

Re: Fullrange s Fostex FE126E

Ja mam tyhle z posledniho group buy z Madisoundu asi za $32/kus (+doprava, aj.)

Re: Fullrange s Fostex FE126E

Hele když si zjistíte nějaký slušný obchod v UK tak mohu zajistit od tama co budete chtít smile Už sem si vyhlídl ty ciare smile

Re: Fullrange s Fostex FE126E

Tak uz dorazil material, 18mm preklizka. Za tuhle zakazku ze me mel truhlar neskryvanou radost smile

Nemate nekdo tip, jak kvalitne slepit spoje pod uhlem? Neda se to prirozene nijak jednoduse stahnout...

Re: Fullrange s Fostex FE126E

Delal jsem si formu (dve desky slepene presne na pravy uhel) a stahoval to proti ni.

(upravil MaBat 12. 10. 2007 8:56)

Re: Fullrange s Fostex FE126E

Spatne jsem se vyjadril, myslel jsem pod uhlem jinym, nez pravym. Ono to nejsou ty "nosne" spoje, takze to neni tak kriticky.

A nebo jsem te nepochopil... smile

Jde o tohle: http://homepage.mac.com/tlinespeakers/F … v1-map.pdf

Re: Fullrange s Fostex FE126E

Jo takhle. Slo by to taky, proti kolmemu kopytu.

Re: Fullrange s Fostex FE126E

http://img88.imageshack.us/img88/4485/harveyhy0.th.jpg

Re: Fullrange s Fostex FE126E

Tak jsem to poprvé provizorně pustil - zatím jen jednu bednu a musím říct, že jsem ještě nikdy tak dlouho nevydržel poslouchat jen jeden kanál smile Protočil jsem přes noc snad všechny oblíbené nahrávky. Hraje to tak, že člověk prostě jen poslouchá muziku.

Takže vzhledem k tomu, že místnost (5x7m) je stále ještě skoro holá a byl to jen jeden kanál sterea, jsem už v tomto stavu s výsledkem nad očekávání spokojen.

Re: Fullrange s Fostex FE126E

Moc hezký ty fotky ze stavby a další fullrangista mezi námi smile Jak tě to jednou vezme, už tě to nepustí.

Re: Fullrange s Fostex FE126E

Zatím se snažím zachovat si odstup smile Souhlasím s tím, že v tom zvuku je "něco, co je velmi správně". Potěšila mě dynamika při nízké hlasitosti, dá se to poslouchat i dost potichu, aniž by se cokoliv ztrácelo nebo slévalo, což je zřejmá zásluha toho Fostexu. Vůbec dynamika je vynikající. Co je na tom ale nejlepší je to, že si to ani nehoukne, nezabučí. Čisté, lehké a přesné odzdola nahoru. V tomhle smyslu podobné jako z kvalitních sluchátek. Nízké basy samozřejmě chybí. Až bude vybavení a konečně trochu času a klidu, budu se tomu věnovat víc, tohle je jen první vlaštovka...

Re: Fullrange s Fostex FE126E

Take nieco, ako na tom planiku mam postavene, akurat je to subbas. Rozmermi zvukovodu je to podobne jednej strane tej horny Harvey. V mojom pripade sa to vola hornflex (pravdepodobne smile )
Nikto na forach nechce verit, ze to hra inak ako klasika BR. Zvuk je vacsi, ide viac do dialky a prevlada spodny bas, kvoli ladeniu.
Treba pocut.

Aj tu velku fullrange hornu by som chcel pocut, moze to byt ozaj zaujimave.

Re: Fullrange s Fostex FE126E

Čím tom poháníš a dalo by se to někdy slyšet?Jinak stavba paráda.Nedávno jsem dodělal třípásma,ale tohle je hrozně lákavé.Petr.

Re: Fullrange s Fostex FE126E

Take dobré čtení.
http://www.kutloch.cz/Repro/repro.htm

(upravil dawsoo 29. 1. 2008 1:20)

Re: Fullrange s Fostex FE126E

Klucí já vám fandím... jednopásmo, ač nejsem jeho vyloženým přívržencem,musím uznat, že prostě má určité svoje nezaměnitelné kouzlo a já to jako exotický řešení beru... neslyšitelnost děliček je to po čem prahnu snad nejvíc...a tohle řešení to umí nativně z principu své funkce ... držim palec

Není co dodávat...

Re: Fullrange s Fostex FE126E

Poslouchat v ose jednopásmo s ARO511 je zážitek.. prostě čistý zvuk, bez rušivých elementů, detaily, no prostě pohádka smile

Web

Re: Fullrange s Fostex FE126E

Momentálně je to na mrtvým bodě, přestěhoval jsem se a čekám, až bude venku hezky, abych to moh v klidu dodělat. Mezitím k tomu vymýšlím něco, co s tím zahraje slušně spodní basy...což může být ještě oříšek.

Takže k poslechu to bude, někdy na jaře. Tou dobou už snad bude i odladěná DPA222.

(upravil Shiny 3. 2. 2008 18:55)

Re: Fullrange s Fostex FE126E

Vážení
Měl jsem tu možnost poslechnout si jednopásmový reproduktor Lowther což je v podstatě to samé co Fostex v Hornustudiu v Kroměříži a mohu říct, že je to pecka. Samozřejmě podmíněná dalšími komponenty jako je zesilovač a kvalitní nahrávka.
Ale tak mne to ovlivnilo, že to jdu stavět taky.
Teda až čas a manželka dovolí smile)

Re: Fullrange s Fostex FE126E

aj mna to teraz dost láka ked o tom píšete smile a to som to ešte nepočul smile

Re: Fullrange s Fostex FE126E

Hmm no vida, před časem tak odsuzované téma se vrací.

Re: Fullrange s Fostex FE126E

Dúfam že vám nebude vadiť že znovu otváram túto temu :)ale neviete kde sa o tomto niečo viac dozvem? tú stránku čo ste dali link som už 2x prečítal a pozeral som už aj ceny reprákov určite si 2 objednám ked sa bude objednávať z madisoundu smile ked je to pomerne lacné aj ked ozvučnica... rát skúsim niečo iné,nové smile

Příspěvky [21 až 40 z 74]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 »»»

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Fullrange s Fostex FE126E

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£