Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Dílna » pozor na končatiny

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [16]

(upravil obutt 3. 6. 2011 21:17)

Téma: pozor na končatiny

Myslíte stále na to kde máte končatiny?     Tento asi nemyslel. Keď to sem nepatrí tak to zmažte. Nie som si istý, či to bude fungovať.

Re: pozor na končatiny

Nefunguje, je to odkaz do tvojho mailu...

http://www.uloz.to/live/3472960/054439tablesaw-wmv-3gp

Web

Re: pozor na končatiny

Mne sa paci tento vynalez: http://www.youtube.com/watch?v=esnQwVZOrUU

Re: pozor na končatiny

DeadMAN vďaka za opravu. Celaskon tomu vynálezu by som neveril, keby som ho mohol používať, pripadá mi to ako ruská ruleta, pred párkom to ujde a pred prstom nie. Kamoš mi hovoril o videu kde to chlap skúsil prstom- vtedy to akurát nefungovalo.

Re: pozor na končatiny

http://www.youtube.com/watch?v=E3mzhvMg … re=related

3:00 tam to skúša prstom.

Web

Re: pozor na končatiny

No, nikto predsa nehovori, ze pri praci s takou pilou si netreba davat pozor smile Na to sa nemas spoliehat, to je len zachrana v poslednej chvili... nech by to zabralo hoci aj len v 50% pripadov - bezna pila neujde nikdy.

Re: pozor na končatiny

celaskone tak ten odkaz je super ..

Re: pozor na končatiny

Jako celaskon. Je to dost dobrý. Počítám ale, že ta apila bude dost cenově nedostupná

Web

Re: pozor na končatiny

Takže píla vegetarián. Teraz rozmýšľam, ako presvedčiť tú moju, aby sa jej takto hnusilo mäso. Na tom videu čo to skúša prstom, ma zaujalo to vlnenie zastaveného kotúča. DeadMAN-mohol si napísať dopredu, že to dopadne dobre. Sledoval som to priveľmi napäto.

Re: pozor na končatiny

Teda né, že by na tom bylo něco vtipnýho, ale docela jsem se zasmál. Takovýho debila jsem dlouho neviděl. A to si málem snad ještě uřízl ruku když sbíral ten palec big_smile No jo, to je hned. Sám jsem jednou rovnal plátek u přímočarky a v ruce jsem si jí pustil. Docela mi to pojezdilo prst hmm

Re: pozor na končatiny

Chudák, snad mu ho přišili, jen ho teď bude mít kratší. smile Jinak ta ochrana je výborná věc, jen bych měl předem nutkání to vyzkoušet. Co ale když řežu vlhčí desku?

Re: pozor na končatiny

Podle mě je rám pily i kotouč na jiném potenciálu než obsluhující člověk stojící na zemi...

Re: pozor na končatiny

mno, tak me se jednou povedlo si nechat od gravirovaci CNC frezky provrtat prst (0.8mm) skrz na skrz, nebudu radsi moc komentovat jak - jen reknu ze v tom hralo podstatnou roly ze pouze nejvetsi frajeri pouzivaj superrychly posuvy, obraci poradi vrtani na posledni chvili a v prubehu najezdu nastroje jeste dokoncuji upinani.. lol nicmene tohle je fakt vul, jen doufam ze ten palec nasledne nezapomel doma..:|

(upravil Yeayer 18. 9. 2011 18:07)

Re: pozor na končatiny

No tak já řezal přímočárkou asi metr a půl dlouhej řez ve tvrdym dubovym dřevě a chtěl jsem sfouknout piliny z listu, a ono to nešlo, tak jsem to sundal prstem no... Puchejř jak hovado, chladil jsem to tak 4 hodiny...

Re: pozor na končatiny

Chlap kousek od nás řezal dříví na cirkulárce, spadl na ni břichem, vylítly z něj střeva, vnitřnosti, nacpal si to zpátky, zavolal si ještě rychlou, ale pak stejně v nemocnici umřel.
Líp dopadl ten co chtěl z pod cirkulárky odkopnout špalek, a uříznul si patu...

Re: pozor na končatiny

Proto jsem si radši koupil kolíbku Scheppach vox d 700 a mám klid. K tomu bych se nebál pustit ani malý dítě smile

Příspěvky [16]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Dílna » pozor na končatiny

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£