Téma: HSDAC napájení

Dotaz na ty co ví nebo mají: Co všechno napájí +-12V větve na desce HSDAC ? Jenom operáky,nebo ještě něco dalšího? Zbytek pro AD a CS řeší +10V větev?

Díky

Re: HSDAC napájení

Digitál jede z 10V, analog z 2x12V..

Web

Re: HSDAC napájení

OK,to samozřejmě vím,ale co všechno z toho analog jede? Jen operáky? Nebo ještě něco?
Jde mi v krátkosti o to,že mám zdroj pro analog +-15V a DACan má napájení +-12V. Pokud je možný napájet klidně +-15V je to OK,ale ten odo koho jsem DACan koupil mi řekl,že to při +-15V usmažím.

Re: HSDAC napájení

To by byla otázka na Tomáše..Z analogu jedou ty  operáky a 2x15V zvládnou, taky to tak mám a no problem.

Web

Re: HSDAC napájení

OK,dík.Jo,tak by to mělo být OK. Já jsem to zkoušel studovat na desce,ale přes tu masku a x vrstev a prokovů to stejně člověk nedohledá.....trocha mě mrzelo že k tomu Tomáš nedával schéma.....až se to jednou posere,můžu to celý zahodit....
Napájet to chci ze stejnýho zdroje jako Dispre (tedy analogovou část),zdroj je taky od PMA (tedy deska je od PMA).

Re: HSDAC napájení

Proč to je v zesilovačích sakra???

+12 napájí také analogovou část DAC švábu.

Web

Re: HSDAC napájení

Sorry,ale kam jinam s tím?

Takže jak: Můžu to napájet +-15V,nebo ne? Není tam z těch +12 ještě další stabilizátor?

Re: HSDAC napájení

Mám pocit že je, právě pro DAC. Mrkni na desku, je to čitelné, jak je to zapojené. Takže by to s 2x 15 mělo fachat.

(na Tvý vlastní riziko smile)

Web

Re: HSDAC napájení

Mě běží na 15V bez potíží - odkud se bere AVDD jsem ale nezkoumal, ale má před sebou LM317. A schéma taky máš, prakticky to odpovídá katalogovému zapojení AD1853.