Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 3 z 3)

Audioweb.cz » PA a zvukařina » Stavba subu 15", 18" návrh, plánek?

  Stránky: ««« 1 2 3

RSS

Příspěvky [41 až 51 z 51]

Re: Stavba subu 15", 18" návrh, plánek?

Dovolil bych se vrátit k původnímu tématu, chtěl bych si postavit sub s 2x 15" woofery, bylo by to pro venkovní produkci,tak aby to hrálo i trošku dál než,jen k prvnímu stolku..chtěl bych vás tímto poprosit,zda máte někdo nějaký návrhy = plánky ozvučnic,zda byste mě je nezaslali na michael19@seznam.cz ,velice předem děkuji za jakoukoliv pomoc,radu,názor. Michael.:)

Re: Stavba subu 15", 18" návrh, plánek?

Zdar a sílu, já myslím, že lepší je použít 2x18" , 2x15" nezavrhuji, ale trend větších výkonů je v osmnáctce, já stavím BASSMAXX SSP 218 dám do toho 2x FAITAL PRO 18X 1600A sinus 1600W, max.3200, jsem zvědav jak to pojede, v Americe nejpoužívanější suby. big_smile

Re: Stavba subu 15", 18" návrh, plánek?

Když dáš dva MT18 suby k sobě spodkama, vyjde ti bassmax 218 smile

QSC, EV, Turbosound, X32, SiEx3, DL1608 atd.

Re: Stavba subu 15", 18" návrh, plánek?

Chtěl jsem 15" protože mi doma zbyly 2ks 15" woofers od dragster.. Ale prodat se dají a koupit se daj jiný. Máš nějaký nákres konstrukce? Jestli bych mohl poprosit?

Re: Stavba subu 15", 18" návrh, plánek?

http://camelaw.com/pdf/BASSMAXX_SSP218_DS.pdf

Re: Stavba subu 15", 18" návrh, plánek?

Díky.. Výkres nebo fotky ze stavby nějaký máš?

Re: Stavba subu 15", 18" návrh, plánek?

exxxi: jo dá se to tak říct, alespoň zvenku to tak vypadá, já chci mít dvě bedny a ne se pořád skládat se čtyřma, i výrobně to vyjde líp, na menší akce vezmu jednu

Re: Stavba subu 15", 18" návrh, plánek?

Vždy je lepší mít ty bedny rozdělené než tahat jednu 90 kg krávu. Ušetřil jsi asi 0,3m2 překližky, ale musíš si koupit dva stojany na satelity. A to je jen ekonomické hledisko. Rozhodl jsi se blbě a teď si to sám sobě zdůvodňuješ, že to tak není.

Re: Stavba subu 15", 18" návrh, plánek?

Je to věc pohledu na věc a to co komu vyhovuje, já raději povezu 90kg krávu na kolečkách a stačím na to sám, než poloviční bednu s jedním reprákem kterou neobejmu svýma rukama abych ji odnesl sám a musím čekat na pomoc, potom tu dvojku postavím nastojato, má 110 cm a na ni postavím třípásmo vysoký asi 130 cm, pokud není vyšší podium a nepotřebuju stojany, stejně třípásmovej Zeck je dost těžkej a proto ani nemá hnízdo na trubku. Třeba časem změním názor, ale zatím to vidím takhle. uui

Re: Stavba subu 15", 18" návrh, plánek?

Takže právě jsi nás přesvědčil, že manipulace s 90kg bednou je brnkačka pro jednoho mukla, zatímco s poloviční bednou je to téměř neřešitelné. A teď by mě zajímalo jak to uděláš, když vezmeš na menší akci jeden sub. Je to tvůj dnešní předobědový nápad.

Re: Stavba subu 15", 18" návrh, plánek?

Neříkám brnkačka, ty to vidíš v extrémech, vše má svoje klady a zápory, o předobědovou studii malého hraní se podělím a praxe bude příští sobotu, hrajeme v hospodě na ostatkové(masopustní) zábavě, pokud bude hotová bedna ještě se rozhodneme jestli ji vůbec vezmem do prostoru asi 10x15m, možná to odehrajem jen na třípásma kam půjde zpěv a el bicí, ostatní bohatě zvládnou aparáty muzikantů. A jelikož máme zatím to co máme a nedá se to dávat na stojany vezmeme dva stoly a na ně to postavíme, takhle se to u nás na moravě praktikuje běžně. Jinak všude jinde jsou podia na který se to staví nebo venku na suby nastojato, měl jsem čtyři EV RX218S po dvou na straně a na to jsme topostavili a zatím nebyl problém.
Jak jsem již řekl chci vyzkoušet tuto variantu, nehádám se o nic, loni jsem koupil repráky a žádal o radu do čeho je dát, většina "kritiků" se do mě pustila, nikdo neporadil jen ze mě dělali pitomce. Tak jsem se pustil svou cestou s kamarádem a uvidíme.

Příspěvky [41 až 51 z 51]

  Stránky: ««« 1 2 3

Audioweb.cz » PA a zvukařina » Stavba subu 15", 18" návrh, plánek?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£