Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Zesilovač Vincent sv226 vs sv 236?

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [4]

(upravil ludekk 5. 4. 2011 15:11)

Téma: Zesilovač Vincent sv226 vs sv 236?

Mám zesilovač Denon PMA 500 AE,je na třípásma s TIW 250 slabý a zesilovač př asi polovičním vybuzení vypne na přetížení.Tak bych ho chtěl vyměnit za Vincenta SV226MKII nebo SV 236 .Zatím jen vybírám podle recenzí. Ta třída A u 236 asi bude dost topit-má význam,je ta kvalita poznat?
Je to dobrá volba nebo jít do něčeho jinýho?

Dík

Re: Zesilovač Vincent sv226 vs sv 236?

Vybírat podle recenzí může tak akorát idiot.
Recenzenti jsou sakra dobře zaplacení na to, aby napsali, to co mají napsat. Sám jsem se do podobné situace dostal s jedním poměrně mizerným přístrojem, za pozitivní recenzi toho shitu jsem měl dostat dost pěkné peníze a mělo to vyjít v jednom "renomovaném" muzikantském časopise. Vzdal jsem to zavčasu, než bych si sám sebe přestal vážit.

Web

Re: Zesilovač Vincent sv226 vs sv 236?

Nevím, jak myslíš to, že vypadává,ale 226 sem měl a nějakej čas sloužil dobře. Jestli ti vyhovuje chareakter zvuku, uplně špatnej zesilovač to není. 236 hraje prej úplně jinak, ale ten sem neslyšel.

Web

Re: Zesilovač Vincent sv226 vs sv 236?

ludekk: Co oznamuješ a co se chceš ptát? Nějak ti zmizely otazníky.

Dej na poslech.

Já mám na zesilovače Vincent trochu alergii, páč se kolem nich dělá spoustu audiofilního humbuku se všemi příslušnými vyskytujícími se paranormálními jevy a množstvím cifer v číselném údaji před dvěmi písmenky. Pokud si dobře vzpomínám, ty dvě písmenka jsou tuším "Kč".

Web

Příspěvky [4]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Zesilovač Vincent sv226 vs sv 236?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£