Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 8)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Mosfet zesák 400W

  Stránky: ««« 1 2 3 4 ... 8 »»»

RSS

Příspěvky [21 až 40 z 151]

Re: Mosfet zesák 400W

2horys  : clověče si natvrdlej ?  už to sem 2* dali lol

" Vědět a znát to každý by chtěl, ale učit se nechce ... "

Web

Re: Mosfet zesák 400W

No jo, ono se to filozofuje ale aby někdo udělal něco se stejnými parametry a zvukem za třeba poloviční nebo třetinovou cenu to ne...

Web

(upravil millano 22. 2. 2011 20:29)

Re: Mosfet zesák 400W

zatim jsem se dostal na slovnaftu na  5. stranu

opa napsal:
PMA napsal:

Když dáš schéma, tak Ti chlapci rádi poradí přesně  :rotfl:

Jak jsis mohl všimnout, poradili jsme docela dobře i bez schématu.
Protože ho všichni dobře známe.
To je taky odpověď na to, jestli je to DPA nebo ne. Možná tam budou i nějaké kosmetické úpravičky (počet koncáků nebo napájení nepovažuju za změnu).
Ale když autor zesilovače ani netuší, jak ta EC funguje a čím se nastavuje, tak se patrně musel něčím INSPIROVAT (abychom se drželi názvu vlákna).
Na to, aby vzniklo něco zgruntu nového, by bylo potřeba podstatně víc času a zkušeností.

omlouvám se za tu citaci, ale byla nutná ...


edit.:  jsem zvědav, kdy začnete  do svých konstrukcí používat VF konektory, jako použil PD ...  lol

" Vědět a znát to každý by chtěl, ale učit se nechce ... "

Web

(upravil Hordek 28. 6. 2014 12:18)

Re: Mosfet zesák 400W

.

(upravil reeb 22. 2. 2011 20:07)

Re: Mosfet zesák 400W

Tak na straně 6 se dočteš vyjádření PD.. Proto nevím jaký má ta citace vytržená z kontexu význam..

Kromě toho je z fotky patrné že vstup není řešen symetricky takže to DPA není ani náhodou..

Web

Re: Mosfet zesák 400W

Clarione, přečti si všech  11 stran na slovnaftu, tam se dočteš že třeba diferák není symetrickej a že je opsanej od Borbelyho a spoustu dalších, až zjistíte že to je několik věcí, včetně DPA, naroubovaných na sebe kde DPA byl prostě základ ...

" Vědět a znát to každý by chtěl, ale učit se nechce ... "

Web

(upravil Rob 22. 2. 2011 21:34)

Re: Mosfet zesák 400W

millano napsal:

edit.:  jsem zvědav, kdy začnete  do svých konstrukcí používat VF konektory, jako použil PD ...  lol

VF konektory se používaly předtím a budou se používat i potom, kdy je použil pan Dudek, zde práce kamaráda, co mají mechanické detaily a mechanické řešení společného se zvukem, pořád tě nechápu, ono to "naroubování" dohromady je právě ta práce co za tím je

http://s4.postimg.cc/r6xirjupl/838_vf_konektory.jpg

Re: Mosfet zesák 400W

Vypadá to krásně a věřím, že to i hraje, ale na osazený desky mě cena taky hodně překvapila. Je možný, že to přehraje kde co, ale pořád je to stavebnice zesíku za půl kila (krabice, trafa....) od "neznámého" konstruktéra. Sem sám zvědav, jak se to s touto cenou rozšíří, ale upřímě přeju hodně štěstí. Dost sem o tom zesíku přemýšlel, ale ještě sem neznal cenu. Osobně si myslím, že málokdo, kdo si to může dovolit si bude kupovat stavebnici v téhle cenové. Stejně jako je spousta lepších maloseriovejch aut za uplně jiný ceny než treba Ferrari, nikdy jich neprodaj tolik co oni.

Web

Re: Mosfet zesák 400W

Zdá se že tady ještě nepokročila doba na podobné konstrukce, dokonce i ukázka obrázku je hřích hodný smazání..To diskuse o "tuningu" hnědouhelných zapojení, nejlíp zbastlených ze součástek donesených z kontiše, to je ta pravá rozkoš... lol takový kvazikomplementár s uhlíkovýma odporama z elektronkového rádia, z toho někteří stříkají magi v kostkách..

(upravil hcrevize 22. 2. 2011 21:53)

Re: Mosfet zesák 400W

to Milano:
Si postav něco svého, kousek vezmi tam kousek zase jinde, kousek přidělej a dodělej a máš to. Sem móc zvědavý jak to dopadne a hlavně jak ti to bude hrát. A hlavně zjistíš co je za tím všechno za práci, znalostí a taky dost finančních nákladů. Ale kdo nezažil tak neuvěří...............asi nemá smysl to tady vyprávět.
uui

PS:
můžeš mi říct kterej diferák od Borbelyho je nesymetrickej? O takovém nevím.

Web

Re: Mosfet zesák 400W

sinclair napsal:

U laterálů považuju kliďák 100mA na pár za zvrhlost a naprostou zbytečnost.

hmm, Mr. sinclair, ak by si napisal, prezrel som si datashit mosfetov a nejak mi to nesedi, takze preco ste volili taketo nastavenie? Toto je urcite inteligentnejsie prejav... ,a to, ze ty to mas nastavene tak, a ti to chodi, tak je tiez ok. Tebe to chodi a im to hra ...

Pokial dobre citam tak tu quart ziadnu reklamu nerobi! spomenul to horys, takze opät tvoja inteligentna reakcia nie je na mieste.

To ci by to anton zmazal je otazkou jeho korektneho pristupu ku vsetkym komercnym projektom ktore sa tu stale ponukaju!!! Inak aj tvoja ponuka na servis audio techniky je komercna! Takze si mal byt tiez vymazany a vykazany so svojimi upravami strojov a kadejakych bazarovych sitov...
Preco ti nevadia ine komercne prejekty, co ???

No a co som ja urobil pre tento web? Pokial sa nepamätas na moje postoje voci rovnopravnosti ohladom komercnych projektov (moje podnetne prispevky boli vymazane), tak v podstate nic, lebo nemam potrebu na vsetko a kazdeho nadavat, zdrbavat a vsetko ofrflat a ohucat!

Ocenujem ake mas vedomosti z elektorniky, ale chyba ti vela sebareflexie. A pokial vies pracovat na svojom rozsirovani vedomosti, tak tak isto dokazes pracovat na svojich sposoboch komunnikacie. Alebo to z teba krici zavist, bezmocnost, neschopnost ?

A tu tvoju skatulku vies kde mam... lol

Inak su tu take perly ako svina (hlavne Millano), skoro som si cvrkol:lol: No co uz, uroven je uroven lol Doba ladova lol

(upravil Horys 22. 2. 2011 21:58)

Re: Mosfet zesák 400W

millano už postavil... https://www.audioweb.cz/viewtopic.php?p … 88#p187188

(upravil Hordek 28. 6. 2014 12:18)

Re: Mosfet zesák 400W

.

Re: Mosfet zesák 400W

Od jistý doby je tohle fórum na úpadku. Většina těch schopnejch a inteligentních odešla jinam, jen sinclér zůstává...asi ví proč.
Jinde by ho poslali do prdele, ale tady je král.
Netvrdím, že nic neumí, ale jeho konstrukce rozhodně nejsou žádnej high end a kdejaká Hypa by je hravě rozdrtila.
Závist je kurva. lol

(upravil Hordek 28. 6. 2014 12:18)

Re: Mosfet zesák 400W

.

(upravil Basstl 22. 2. 2011 22:40)

Re: Mosfet zesák 400W

Já jsem rozhodně nebyl první, kdo začal napadat, jen reaguju.
Je zajímavý, že když se tu po dlouhý době objeví něco poctivě udělanýho, co může zvukově a provedením konkurovat čemukoliv, tak se zvedne vlna posluhovačů a přizdisráčů, kteří to haní a pomlouvají.
Jen si zůstaňte u svejch 30 let starejch a poctivě z Tesla součástek postavenejch zesíků. yikes

(upravil Hordek 28. 6. 2014 12:26)

Re: Mosfet zesák 400W

.

Re: Mosfet zesák 400W

Hordek napsal:

No, já si myslim, že když budem jen trošku chtít, najde se na tomto webu dost místa pro Hig-end i pro Transiwatty

přesně tak..

Re: Mosfet zesák 400W

Horys a mas banana za citovanie !!! precitaj si pravidla lol

Re: Mosfet zesák 400W

Banána jsem měl v gatích, při poslechu HYPy cool

Příspěvky [21 až 40 z 151]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 ... 8 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Mosfet zesák 400W

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£