Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 8)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Mosfet zesák 400W

  Stránky: 1 2 3 ... 8 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 151]

(upravil Horys 22. 2. 2011 0:38)

Téma: Mosfet zesák 400W

Pokud to někomu ušlo, hodně povedené dyi, v neděli, cestou z prahy z High-Endu, jsem to slyšel.. mosfetový zesák HYPA A400
/5 laterálů paralelně, klidák pres 500mA big_smile/

http://s4.postimg.cc/bm1lq2wu1/5883_hypa_a400.jpg

http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=10730

nejenom že to parádně vypadá ale i hraje smile

Re: Mosfet zesák 400W

U laterálů považuju kliďák 100mA na pár za zvrhlost a naprostou zbytečnost. Mně chodí mosfet s dvěma páry laterálů a výkonem 100W s 80mA kliďáku s THD 0.003%...
Jinak ten obrázek i odkaz smaž, jinak to udělá některý moderátor nebo Tonda. Reklamu je třeba si dělat na vlastní webové stránce.

Web

Re: Mosfet zesák 400W

Leoši, na kile nebo na dvaceti? A při jakém výkonu?

Web

Re: Mosfet zesák 400W

Mozem potvrdit, ze ten koncak hra skutocne dobre!

No a co sa tyka sinclairoveho prskania, tak clovece tebe chyba strasne vela prirodzenej inteligencii. Bud tento web po dohode premenuj na sinclairovo.cz alebo audiosinclair.cz, ale toto je uz vazne chore. Tvoje obrazky za reklamu kto premaze? Vies kolko adminov by bolo treba? Sa uz trochu uvedom, vsak to by sa museli vymazat uplne vsetky obrazky a to aj vsetkych komercnych strojov. Vsak aj tie niekto predava!?
Inak je zaujimave, ze niektore komercne projekty tu zostali a mrtve vlakna sa vymazali, fakt cool smile

(upravil sinclair 22. 2. 2011 13:27)

Re: Mosfet zesák 400W

Já tady žádnou obrázkovou reklamu na to, co vyrábím, nemám, jinak by ji Tonda dávno smazal. Bylo by dobře měřit všem stejným metrem aspoň v tomhle ohledu. Já tady žádnou reklamu nepotřebuju, mám svoje stránky, dokonce dvoje.
Přirozená inteligence značně chybí tobě vanadoo, protože kdyby sis všímal, tak nikdo jako Quart a podobní si tady nic podobného nedovolil. Jediné, co bych dokázal tolerovat, by byly odkazy na obrázky v bazaru, pokud někdo něco prodává. Jinde ne.
Být tebou, držel bych zobák, nevšiml jsem si, že bys pro tento web někdy něco udělal nebo něčím podnětným přispěl. Zatím tě mám zařazeného do škatulky Quartových přisíračů.

Web

Re: Mosfet zesák 400W

jen blázni, co nevědí co s pěnězi by daly 32 000,- za dva osazené moduly, za to ten zesilovač nestojí. Nejhorší na tom je, že pan Dudek z toho zřejmě neuvidí ani korunu, i  přesto že on je v podstatě otcem "qvartova zesáku " - vypadá jako DPA, myslím si že má i téměř stejné zapojení - hold vědomosti z 330 mK IV. se stůj co stůj musí zůročit ...

" Vědět a znát to každý by chtěl, ale učit se nechce ... "

Web

Re: Mosfet zesák 400W

Díky Horysy, ale nebylo to nutné, podívej co to s nimi dělá...

millano jsi úplně vedle. Pro ty co se v této problematice moc nevyznají dávám odkaz:
http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.ph … 780#120780

Web

Re: Mosfet zesák 400W

aj mne sa v prvom momente zdala ta cena vysoká ... ale po "vyhladnutí" a chvíli uvažovania myslím, že je to OK ... je to z hľadiska aktuálnej ponuky svojím spôsobom jedinečný produkt ... nebude s toho žiadna "masovka" ... a vývoj tiež NIEČO stál ...

Re: Mosfet zesák 400W

..njn, modul vypadá velice hezky, díval jsem už v noci.. Pak jsem se proklikal přes slovanet – s pročtením recenzí – až na quartův web /který je taky hezky udělaný/ a s cenou za moduly taky jsem užasl. Hold pro nepříliš majetnou střední vrstvu to není yikes Dudek by se mohl učit, jak se mají „správně“ nastavovat ceny za „originál“ smile
..njn, „mládí vpřed a staří na svá místa“ lol

Re: Mosfet zesák 400W

ta cena IMHO není vůbec vysoká, vzhledem k tomu jak to hraje. proč by to měl Quart nabízet levně? dělají to snad jiní výrobci?

Re: Mosfet zesák 400W

Nechci vám do toho kecat, cenová politika kohosi je mi zcela ukradená, ale tak nějak se mi na mysl dere otázka, jaká bude asi tak provozní teplota jednotlivých konc. trandů ? Spočítal to někdo při návrhu, změřili jste to pod zátěží, nebo to je od oka tak předimenzované, že je to wurst ?

Web

(upravil hcrevize 22. 2. 2011 16:46)

Re: Mosfet zesák 400W

milano:
Dovedeš si spočítat co stojí "jen" materiál na takto provedený a dimezovaný koncák? (samozřejmě sestavený ze značkových součástek už jen sehnat originály je problém)
Mimochodem jestli seženeš za ty uvedené peníze něco co bude hrát lépe tak to klidně přines na test mile rád to srovnám.
smile  smile

Web

(upravil Hordek 28. 6. 2014 12:19)

Re: Mosfet zesák 400W

.

Re: Mosfet zesák 400W

to Hordek:
Proč se to jmenuje HYPA? Skus popátrat na webu bohužel sem nemůžu dát odkaz, protože by se to hned bralo jako reklama........:(
Vypadá to podobně jako konstrukce DPA a důvod je ten že je to prostě nejlepší řešení..........

Web

Re: Mosfet zesák 400W

Horysi, to jsi sem dávat neměl. Od určité chvíle je na tomhle fóru nevhodné mluvit o zesilovačích které jsou mladší patnácti let... Vyjímkou jsou jen rozbité čínské šmejdy a IO.
Pro ty co je trápí nesmrtelnost chrousta a podobné dávno vyřešené problémy dávám odkaz na Mistrovo vyjádření: http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.ph … 780#120780

Re: Mosfet zesák 400W

Navrhuji pro klid všech, toto vlákno celé smazat a je. Aspoň tu nebudou panovat rozbroje, kt. před Vánoci vzplanuly kvůli vláknu 330Mk4. Stejně to vlákno nic nepřineslo, kromě toho, že Quart postavil nový zesák.

Re: Mosfet zesák 400W

a k čemu to forum vlastně je, když se do něj nesmí psát? má smysl sem chodit?

Re: Mosfet zesák 400W

Tak to je tedy řešení!!
mad
Když se mi něco nehodí tak to smažem a je hotovo.
yikes yikes
To mi připomíná minulé "cenzurované" časy.

Web

Re: Mosfet zesák 400W

Čtyřvrstvá deska hold není zadarmo smile

Web

Re: Mosfet zesák 400W

millano napsal:

j vypadá jako DPA, myslím si že má i téměř stejné zapojení

Omyl viz vyjádření P.Dudka:

"Kopie mých věcí to není ( alespoň co se zapojení týče, koncepce návrhu vlastního uspořádání plošňáku ano - holt mý uspořádání je nejlepší a to se tedy opouští nesnadno Laughing ). Po dlouhý době se kromě PMA a BV někdo konečně pustil do vlastního vývoje a tak to berte kladně - samozřejmě ovšem nečekejte, že vám to hoši vytroubí stejně, jako jsem to udělal já - mé zkušenosti s lidmi jsou myslím dostatečně odstrašující...
Éra volně dostupných kvalitních konstrukcí skončila, s tím se musíte smířit... "

Příspěvky [1 až 20 z 151]

  Stránky: 1 2 3 ... 8 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Mosfet zesák 400W

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£