Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » TW 44 Junior tunning

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 34 z 34]

Re: TW 44 Junior tunning

Takže pánové.Koukám že jsem rozpoutal menší demonstraci moudrých i nemoudrých projevů či výlevů vášní a názorů.Vidím že my starší,i když se to vám mladším nelíbí,trošku moudřejší,si stojíme za svými názory.Možná je to naše chyba,ale jsme naučeni životem,vážit si hodnot.A v tech Tranziwattech jsme tenkrát ty hodnoty viděl.Napsal jsem ať neblbnete.To nebyl rozkaz,jen rada do života.Prostě každý tu takzvanou volnost činu a projevu chápe trošku jinak.Hlavně se přestaňme urážet.V některých příspěvcích jsem cítil i nádech mladistvé arogance.Tak na to tedy musím říct to své"Přestaňte blbnout"

Re: TW 44 Junior tunning

Jojo,samej mladík tady big_smile

Re: TW 44 Junior tunning

Ahoj "Anti".Mám doma také jednoho TW 44 junior a moc mně zlobí.Už špatně vidím tak se mi do něj moc nechce.Asi bych ho nejraději prodal do dobrých rukou.

Re: TW 44 Junior tunning

mahen: přece by ses nazbavoval takové vzácnosti wink

TW44 mi dodnes slouží u počítače (v provozu několik hodin každodennně) a kromě uhnilých nožiček KC810 s ním dosud nebyl jedinej problém ...

Re: TW 44 Junior tunning

No jasně že by mi ho bylo líto,ale už fakt blbě vidím tak ať si ho opraví někdo jiný.Ty KC810 jsem mu ještě dal.Mám k němu i nové konce.

Re: TW 44 Junior tunning

Ještě jsem si stihl postavit elektronkový zesík 2x50W a pak už šly oči do kopru.

Re: TW 44 Junior tunning

mahen: No,moje ruce to nebudou...Chybí mi posvátná úcta ke strojům,a předělávám si k obrazu svému úplně vše.Navíc v případě elektroniky si tvořím strojky "na míru".Odkazu TW si vážím,ale sběratel jsem nikdy nebyl.

Re: TW 44 Junior tunning

No tak kdyby někdo chtěl TW 44 junior před opravou tak prodám za lidovku.

Re: TW 44 Junior tunning

Já bych si ho koupil.

Re: TW 44 Junior tunning

Děkuji za zájem,ale zájemce už mám.Pokud si to rozmyslí,dám vědět.

Re: TW 44 Junior tunning

Tak proč tu kurva necháváš nabídku ?

Re: TW 44 Junior tunning

Tak já to tady asi "kurva" opustím protože jak známo kde blb,tam nebezpečno.
Každý neblb z mého posledního příspěvku vyčte,že přístroj ještě není tak úplně prodán,jen jaksi zamluven,tudíž nabídka platí až do rozhodnutí.Tak se vzpamatuj Hulváte.

Re: TW 44 Junior tunning

Už jsem se bá, že tu chceš zůstat smile

Re: TW 44 Junior tunning

Tak oznamuji že ten TW 44 junior už má nového majitele.
Pro některé upřesňuji:Už NENÍ v mojí nabídce.

Příspěvky [21 až 34 z 34]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » TW 44 Junior tunning

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£