Téma: Kontrola chýb v pláne

Ahoj robím si ,,užitočný plán" sú v tom súčiastky veci a rôzne iné pomôcky... Poprosím pozrite si to a zhodnotte. Robím na tom asi 5 dní. Už je to skoro 5000x5000 pixelov. V hotovej podobe to bude mať veľkosť asi tak 15000x12000pixelov len to potrvá ... NEKECÁM... Poprosím pohľadajte chybu alebo podobné . Ja si ju upravím robím na tom non stop... Mám už aj iné veci pripravené len mám kopec inej roboty...  a hodnote. Bude to veľký plagát do mojej novej izby...

http://leteckaposta.cz/406660750

Web

Re: Kontrola chýb v pláne

Ak to aj náhodou dokončíš a náhodou to aj bude raz plagát, budeš asi tri dni hľadať, kým niečo nájdeš.
A ešte mi prezraď, aká je využiteľnosť toho plánu?

Web

Re: Kontrola chýb v pláne

Sry že ti do toho kecám ale využitelnost stoupne o 91.9589% když to uděláš jako PDF s jednotlivými stranami a popisky. Tohle je na jeden obrázek příliš veliké už teď. Tohle je ten velký plán o kterém jsi psal v topicu odhlučnění PC + výběr nového PC?

PS>Na mé panorama 16000X6400 nemáš, má 95MPix a zabírá 700MB. smile

(upravil zdenoeddie 22. 1. 2011 1:48)

Re: Kontrola chýb v pláne

To ze si *&^, sme sa presvedcili uz na inych forach, nemusel si ho zo seba robit aj tu.
R.I.P.

Re: Kontrola chýb v pláne

Deadman len ja viem kde co je.... Vždy keď idem niečo hľadať tak, už viem pozíciu... A tých 5 dní akože že som myslel asi tých 120hodín v skutočnosti na tom makám asi mesiac ? neviem. Ale je to tých 120 hodín... Celé to funguje takto: Nájdem nejakú užitočnú vec na nete alebo niečo ma napadne a dokreslím to ta... Dúfam že rozumieš.

FoX_25 pekne smile PDF som pôvodne chcel ale už ani netreba

Web

Re: Kontrola chýb v pláne

do školy to môže byť , na stenu , ako pomôcka, doma neviem kde by si to využil,je to dosť neprehľadé

a hovorím ti rovno, pokusy zo SCART stade môžeš vyhodiť,nefunguje to, pokúšal som sa prepojiť VGA-SCART , vyskúššal som všetky zapojenia na nete čo som našiel,no nešlo to, nechcel sa synchronizovať poriadne

Web

Re: Kontrola chýb v pláne

Nebudem rozoberať  (ne)zmyselnosti tohto "plánu" ale to zapojenie RJ45 (pravý horný roh) je nezmysel - už x rokov koluje tento šmejd internetom, no nechce sa mi veriť, že sa na to ešte nikto poriadne nepozrel! Veď keď sa na to pozrie človek s IQ 60+ musí odhaliť zradu. Schválne, skús sa nad tým zamyslieť! wink

Re: Kontrola chýb v pláne

No třeba je to číslovaný z pohledu jeho souseda za zdí big_smile

(upravil Pedro 23. 1. 2011 13:16)

Re: Kontrola chýb v pláne

AHa kukám práve... No zajtra si to poupravím ... Right ten scart neviem ale mne funguje ...
Aj keď nie v boh vie akej kvalite

Web

Re: Kontrola chýb v pláne

Čo na to doktor?

Re: Kontrola chýb v pláne

V rychlosti jsem to přelétl, mne podráždilo čínské zapojení LEDek (paralelně), nemám ho rád, není dobré vnášet rizikové věci do vzorů. Některé součástky bych považoval za relikvie minulosti (810, s těmi jsem stavěl zesilovač před 30 lety, dnes jsou vysoce překonány), schází mi tam zapojení obvodu s neg. stabilizátory řady 79, jsou odlišné od 78, kterých je tam naopak spousta.
Barvičky jsou pěkné.
Filozoficky - podle tušeného účelu (pominu-li závěrečnou práci ve škole) je na takové dílo život krátký...

Re: Kontrola chýb v pláne

MBA810 dnes využívam často ... Malé zosíky do vrecka.

Web

Re: Kontrola chýb v pláne

Já už jsem je ze zásob téměř všechny vyhodil pro absolutní bezperspektivnost. Zesiky do kapsy bych řešil něčím jiným.
I když naopak je pravda, že ty MBA 810 nejspíš nikdo nepajcuje.
Mám doma v šuplíku 30 let starý zes, napájený stabilizovanými 21,5 V do 8 ohmů (tuším s 2 x MBA810DAS + PZ RIAA + korekce) a maká věrně, ale zvukově podprůměrně. Dnes to je jen relikvie a vzpomínka na dílo mládí.

Re: Kontrola chýb v pláne

Vieš mám ich tu asi 100ks... Mám dobrého suseda. Tak čo každému kamarátovi robím taký zosík k mobilu smile

Web

Re: Kontrola chýb v pláne

Ano je to velmi hodnotna vec takyto zosilovac k mobilu, moze s tym banda tupych hlav este viacej otravovat zivot ludom v meste s vrieskajucim telefonom v ruke. Velebnosti, jdu blejt....