Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 3)

Audioweb.cz » Ostatní technika » Tesla SM260

  Stránky: 1 2 3 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 58]

(upravil Josifek 1. 8. 2007 1:20)

Téma: Tesla SM260

Mam doma tento pristroj. Dostal som ho ako dar, ale vobec netusim ako sa pouziva :-/ nejak ani neviem prinutit aby sa ta paska otacala. Skusal som vsetko stlacat a nic. Znamy co mi to daroval hovoril ze je to plne funkcne. Nemate niekto na to navod ? A neviete ci ma aj koncovy stupen, ci je to len predzosilovac ? Diki moc.

EDIT: Tu je nieco, ale velmi mi to nepomohlo, ani pan gugl sad

http://www.oldradio.cz/sm260.htm


EDIT II: Tak ma napadlo, ze mohli odist ovladacie prvky :-/ sad


EDIT III: Tak nakoniec po rozobrati som zistil ze predny panel nie je zapojeny, ale ja ho nemam kde zapojit. Mozte niekto kto tento pristroj mate ho sfotit zvnutra ? Dakujem.

(upravil Mike 1. 8. 2007 7:06)

Re: Tesla SM260

podobnou teslou jsme nahravali hdy na PMDecko. Jinak kdyz neni predni panel zapojen, kukni esi je tam nejaky konektor zevnitr popripade svazek kabliku a ten pripoj tam jde to pujde. vetsinou jsou vyvody tesne na prednim cele. Davej pozor abys to mel spravne a neotocil to.

Edit: A kdyz ty ten pristroj mas, proc neudelas ty foto co a jak?

Web

Re: Tesla SM260

vravis ze ta stranka ti moc nepomohla...
magnetofon třídy Hi-Fi bez výkonových zesilovačů. co si na tomto nepochppil?

(upravil Josifek 1. 8. 2007 13:46)

Re: Tesla SM260

Mike napsal:

A kdyz ty ten pristroj mas, proc neudelas ty foto co a jak?

Pretoze nemam fotak, asi budem musiet pozicat

Shade napsal:

vravis ze ta stranka ti moc nepomohla...
magnetofon třídy Hi-Fi bez výkonových zesilovačů. co si na tomto nepochppil?

Ano to som pochopil(vsimni si ze je to edit), ale myslel som to tak, ze to neriesi moj problem.

Pravdepodobne mi tam chyba cely jeden modul, kedze tam vidim drziaky aj konektory na hlavnej doske, ale priamo konektor od tlacidiel tam nedosiahne.

Tu je graficky nacrt mojho problemu
http://i84.imagethrust.com/t/1264247/sm260.jpg

Re: Tesla SM260

Tak to máš problém...chybí ti tam deska ovládací logiky,která ja zasunutá do desky ,T2 na které jsou volné ty konektory...

Web

Re: Tesla SM260

Sakra sad A nevie niekto kde by som to zohnal respektie po com idu pouzite pristroje, ci je vobec oprava rentabilna ?

Re: Tesla SM260

Někde na netu je návod na novou ovládací jednotku s nějakým PICem nebo Atmelem. Původní logika prý ráda chcípá na PROM paměti 74188. Dneska už může bejt docela problém je sehnat, pak je potřeba vědět co se do ní má vypálit.

Re: Tesla SM260

Jinými slovy - asi to byl Josífku danajský dar...

Web

Re: Tesla SM260

Stale sa to da rozobrat na suciastky, len mi toho bolo luto. Snad len zohnat pokazeny kus a dufat ze ztamad tu ovladaciu jednotku pouzijem.

Re: Tesla SM260

Na aukru se to vyskytuje poměrně často. A když je to elektricky i mechanicky v pořádku,  je to slušný stroj s pěkným zvukem.

Web

Re: Tesla SM260

Na aukru jsou zloději smile

Re: Tesla SM260

A naviac som zo slovenska sad cize posielat by sa to urcite neoplatilo, vzhladom na to ze to vazi aspon 10kg

Re: Tesla SM260

A vies to ako nejako poslat, alebo spravit druhu alebo tak nejak ?

Re: Tesla SM260

btw. nevíte kde k tomuhle stroji sehnat hlavu? Mám v něm ALPS F76D (ani nevím jestli tam vůbec patří) a je už dost sjetá.

Re: Tesla SM260

Ano, patří tam hlava ALPS, ale přesné označení je v servisním manuálu. Tamtéž je i obsah PROMky MH74S188 pro SM260 a SM 261 /ta má navíc jen funkci cue/. Do SM260 myslím sedí deska ovládací logiky z kazetopáskové paměti SP210T.

Web

Re: Tesla SM260

Teda mas nejaku tu dosku nazvys ? tongue

Re: Tesla SM260

Josivku zkus prolézt místní bazary a zastavárny,stopro tam nějakou SM260,nebo SP210 najdeš za pár kaček....

Web

Re: Tesla SM260

Jo dik, dneska sa pojdem pozriet, mal som to uz dlhsie v plane.

(upravil right13 6. 8. 2007 13:32)

Re: Tesla SM260

mam to doma vsetko,mozem poslat,...ak ju este mam,tato doska celkom rada odchadzala... ak je to tam na ktoru su pichnute aj indikatory.inac.mam asi 3-4 komplet zdroe z toho,takze...rozobral som uz dve...potaky su tam dost dobre

Web

Re: Tesla SM260

Sakra som bol v meste, a ked som isiel domov som mal take tusenie ze som na daco zabudol sad big_smile

-right13 mozes odfotit tu dosku aby sme si boli isty ze sa bavime o tom istom ? tongue

Příspěvky [1 až 20 z 58]

  Stránky: 1 2 3 »»»

Audioweb.cz » Ostatní technika » Tesla SM260

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£