Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Samovolne přepínání voliče vstupů na Denon pma-980r

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [15]

Téma: Samovolne přepínání voliče vstupů na Denon pma-980r

Vážení, prosím o radu, jestli jste se nesetkali s podobným problémem. Můj denon mi někdy začne přepínat sám od sebe během přehrávání vstupy TUNER/CD, někdy i Tuner/CD/AUX, vcelku rychle po sobě (tak 2x až 3x za vteřinu) - někdy toho za chvíli nechá, někdy musím zasáhnout a poté co s voličem vstupů pohnu sám, většinou to nějakou chvíli (někdy i pár dní) nedělá. Jinak tam na to je (nebo jsou) relé (cvaká to).
Děkuju za každou radu smile

Re: Samovolne přepínání voliče vstupů na Denon pma-980r

Jestli je tam resolver, tak bude asi kaput. Podívat se skopem na jeho výstupy a zatočit s ním.

Web

Re: Samovolne přepínání voliče vstupů na Denon pma-980r

Díky, určitě se kouknu, myslím, že resolver tam bude. Dá se nějak opravit/vyčistit nebo se jen vymnují? Díky

Re: Samovolne přepínání voliče vstupů na Denon pma-980r

Snad pomůže http://www.audiokarma.org/forums/showth … p?t=218030

Re: Samovolne přepínání voliče vstupů na Denon pma-980r

Dá se vyměnit, nebo repasovat.

Web

Re: Samovolne přepínání voliče vstupů na Denon pma-980r

Díky moc za tip, věřím, že pomůže, jen mě to nepustí (ani po registraci a aktivaci), abych se podíval na fotonávod sad Ale vypadá to přesně na můj problém a jak jsem chvíli googlil, bude to docela běžný... Díky, ještě vyčkám, nechce se mi v tom šťourat naslepo...

(upravil DJ_Rix 8. 1. 2011 22:52)

Re: Samovolne přepínání voliče vstupů na Denon pma-980r

OT:
RESOLVER........mě fascinuje jak honosně ten kus čínskýho vějířovýho plechu a papíropvýho "pertinaxu" nazýváte......resolver v pravým slova smyslu přece vypadá jinak.:)

Re: Samovolne přepínání voliče vstupů na Denon pma-980r

Pánové, resolver neresolver smile děkuji všem za vaše rady, obzvláště Martinovi, který mi doporučil audiokarmu a super návod, chtělo to šroubovák, pájku, svorky, minikombinačky, hodinka trpělivosti a zas fachá jak za mlada smile
OT: po dobu opravy jsem si zapojil svého už nějaký ten pátek odstaveného Denona 525r... a fakt mě to dost motivovalo opravit tu 980ku co nejdříve smile

Re: Samovolne přepínání voliče vstupů na Denon pma-980r

Pokusil jsem se na jejich stránkách zaregistrovat, protože ty fotky mě také štvou smile...  Ale nejde mi to, kontaktoval jsem i admina s prosbou o ty fotky, ale nic. Jestli to pomohlo, jsem moc rád smile.

Re: Samovolne přepínání voliče vstupů na Denon pma-980r

taky jsem stim mel problem zpocatku, predevsim tedy s prepinacem vystupů.. nastesti to po chvili pršlo a už nezlobí... (klep,klep..) ten navod jsem nekde mel vygugleny.jen uz nevim kde.

(upravil Power of Bass 20. 1. 2011 17:03)

Re: Samovolne přepínání voliče vstupů na Denon pma-980r

Nooo paráda, jenom jsem to zmínil, už to zase blbne.. kua toto... to už ani neni vtipné,stačí něco zminit a posere se to roll

Re: Samovolne přepínání voliče vstupů na Denon pma-980r

Díky bohu mě to teda nedělá, ale dost by mě to naštvalo, protože mi teď přišel vytuněnej od Sinclaira smile... Vyměnil mi i ty vystupni relatka, tkery ti powerbassy blbli smile, dal tam o mnoho lepsi 16A takamisawa smile.

Re: Samovolne přepínání voliče vstupů na Denon pma-980r

Muzu se optat v cem spocivalo to tuneni? smile

Re: Samovolne přepínání voliče vstupů na Denon pma-980r

Vyměněny byly filtrace za větší a lepší Nippony, předtím 6800uF(naměřeno 4500 uF) za 10 000 Uf, upraven klidový proud, vyměněny všechny kondíky, vyměněna síťová pojistka za větší, lepší(díky vyšším filtracím) a preventivně vyměměna ty relétka za průmyslová 16A takamisawa. Jestli to jde slyšet? Je a to dost.
Jinak je i změřený a k mému překvapení má nadprůměrné výsledky- 2x165W sinus do 4 ohm pri zkresleni 0,05% a 2x110W sinus do 8 ohm, impulsni vykon je 2x240W a DF na 100 Hz je cca 130, rychlost prebehu 45V/us a odstup od rusivych napeti -103 dB. To je celkem dost slusna masina smile.
Co si s tim nosferaticu mel, ze si to tam poslal?

Re: Samovolne přepínání voliče vstupů na Denon pma-980r

mno a copak to stalo, jestli se muzu optat, klidne mi to napis do zpravy, ja jenom, ze to je slusnej stroj a kdyz uz u sinclaira jednou je, tak by mozna stalo si to nechat rovnou taky trosku poladit...Mel sem s tim to, ze sem ho pujcil a vratil se mi bez zivota...sviti, mam pocit, ze i relatka cvakly,ale pak uz nic,tak sem to otevrel a s hruzou zjistil, ze nejaky desny vemeno se v tom uz ve snaze to dat dohromady, rejpalo a nadelalo tam celkem silenou prasecinu,tak sem to hodil do krabice a poslal na opravu,ale tam uz je to asi pul roku a sinclair uz mi na par mailu ani nereagoval,tak doufam,ze se to podari dat dohromady a neco s tim provest...

Příspěvky [15]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Samovolne přepínání voliče vstupů na Denon pma-980r

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£