Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » stereo zosilovac do 4 tisic

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [2]

Téma: stereo zosilovac do 4 tisic

Zdravim
Zhanam niejaky zosilovac ku 2.0 zostave Bose 201 http://www.bose.com/controller?url=/sho … /index.jsp
Prave mi odisiel starucicky Pioneer 119 z ktoreho som nebol nejako nadseny.

Nie som ziaden audiofil, ale poznam rozdiel medzi poctivim tranzistorakom a blikajucim cinskym smejdom z dvoma dialkovimi ovladacmi. A chcel by som nech su tie BOSE zivene niecim co bude zhruba odpovedat ich kvalite.
Zvazujem Pioneer 109, akorat neviem ci je to tranzistorak alebo hybrid na styl pioneer 119 (ktory ma v sebe jeden obrovsky STK chip a nehra nejako slavne).
Potom som este nasiel NAD-C-300, ktory vyzera zaujimavo ale kupovat pouzitu elektroniku cez internet je vzdy riziko.

Ide mi hlavne o kvalitu zvuku, kedze sa jedna o stereo bez subwoofera tak nepotrebujem hlboke basy ani o vykon mi az tak nejde. Kludne staci 20W RMS, hlavne nech to ma dobry prejav a nech to nieco vydrzi (myslim casovo).

Vopred dakujem za navrhy

Re: stereo zosilovac do 4 tisic

Zdravím! Za tú cenu by som sa možno dal do toho NAD-u. Keď chcete mať nové, aj ten Pioneer 60W vie zahrať lepšie než akékoľvek PC reproduktory, no lepšie je zosilňovač počuť alebo odskúšať, čo je problém...

Potom je tu druhá cesta, postaviť si svoje smile Práve pracujem na LamaMKII s LM3886, stereo, od OPAMPa Kvalitatívne sa to základným tranzistorákom vyrovná ba ich aj prekoná, so zvukom som spoojný, materiál vyjde na cca 3000, ale treba na to aj čas...

Příspěvky [2]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » stereo zosilovac do 4 tisic

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£