Téma: Beyma in black

Už se tu o tom několikrát mluvilo, zkusit hodit T2030 a 5MP60 do černý barvy. Vzhledem k tomu, že T2030 zanedlouho opustí bedny a bude nahrazena seasí vejškou - černou, tak by to jako celek jaksi neladilo...
Přední stěna bude černá, imbusy taky vyměnim.

http://www.soustov.eu/repra/5mp_black.jpg
http://www.soustov.eu/repra/beyma_black.jpg

Re: Beyma in black

T2030 ti zvukově nesedí?

Web

Re: Beyma in black

Neni vůbec špatná, ale cena z madisoundu a chuť zkusit něco lepšího mě přemohla.

Re: Beyma in black

Jo, je to dobrý, čím to je? Představoval bych si nějakou barvu na bázi lihu, aby vydržela...

Re: Beyma in black

moc dobrý.

Re: Beyma in black

Je to akrylovej autolak ve spreji. Netváří se, že by nechtěl držet.

Re: Beyma in black

Aha, dík za tip, bude se mě hodit. wink

Re: Beyma in black

Johnyn:máš to pěkný.Jak hraje zatím tahle kombinace?Stačí subjektivní dojem.Jo máš hustej avatar.Jaký značky je ten akrylový sprej?

Web

(upravil Johnyn 31. 7. 2007 18:42)

Re: Beyma in black

Sprej je značky MOTIP DUPLI   (www.motipdupli.com).

Subjektivní dojem, no, nejsem žádný Stereo&Video, takže: o 5MP60 už tu bylo napsáno dost a potvrzuju, že má velice příjemnej zvuk, hodně detailní. 10BR60 - basy jsou rychlé, žádné dunění a hučení, docela dost detailů, které jsem dřív dole neslyšel. Hraje docela tvrdě, hlavně při vyšší hlasitosti. T2030 hraje docela příjemně, když se zkrotí mezi 5-8 Khz. Výšky jsou cinkavé - hliník, no. Jako celek je to v pohodě, i delší hlasitý poslech neunavuje, výšky nejsou protivné. Při normální hlasitosti uspává smile  - fakt.  Otázkou je, jak velký vliv má zes a zdroj signálu - u mě PC. Srovnání třeba se Seasy taky nemam, s TVM se mi nechce srovnávat.

Re: Beyma in black

Rozdíl mezi signálem z CD-playeru a PC je u mě doma docela velkej (ve prospěch CDP). Hlavně v tom, že CDP dává silnější a čistší signál. wink

Web

Re: Beyma in black

Johnyn:
Ta 5MP.. vypadá uplně o něčem jinym... pěkná práce jak jsi to stříkal? Klasika oblepení a nástřk?nebo nějakej jinej fígl?

Není co dodávat...

Re: Beyma in black

papír, lepenka, nůžky...klasika wink

Re: Beyma in black

rozhodne to repro sa podarilo... uz k nemu len dorobit tu bednu tongue

Re: Beyma in black

jj je to dobre, mi to pripomina ten Acon Divus, ci co to je zac...este ten stary v tvare kvadra

Re: Beyma in black

Taky mám v úmyslu,nastříkat ty moje Beymičky(konkrétně 5MP60 a 8Woofer) aby seděli designově k Seas 25TAF/D.Akorát mám stále prolém se zapuštěním těch Beym.

Web

Re: Beyma in black

to Johnyn:smim se zeptat,kde a za kolik ti udelali ten kovovy krouzek kolem 10BR60ky?je to dost efektni!!!

Re: Beyma in black

Dělal mi to kamarád v práci na soustruhu. Stálo ňákou tu kořalku, ale už mě s tim nechce znova ani vidět...

Re: Beyma in black

no ono to dalo asi zabrat...to verim

(upravil Johnyn 11. 9. 2007 17:44)

Re: Beyma in black

Docela jim to sluší:

Přední pohled

S bleskem se nedá chytit přesně barva těch výšek. Černá je stejná jako u zbytku, ten ovál ješedej.

Re: Beyma in black

a jak to hraje?