Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Spotrebka s STK, resp. výber iného zosilňovača

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [3]

Téma: Spotrebka s STK, resp. výber iného zosilňovača

Zdravím! Mám v pláne troška si spraviť radosť na vianoce a kúpiť novú hračku smile Mám bedne 1PF06708, čo síce nieje žiadny highend, ale mne stačia. Doteraz používam zosilňovač Transiwatt TW44 Junior, ktorý mi nie celkom vyhovuje hlavne kvôli malému množstvu vstupov, a aj kvôli absencií diaľkového ovládania (potrebujem ho). Chcem samozrejme niečo z druhej ruky, no takýto je výber:
Sony TA-F117R: Je osadený STK4162, po prečítaní pár debát myslím, že to asi nieje veľmi vhodné. Polepšil by som si zvukovo oproti TW? Toto som myslel celkovo na zosíky s STK, našiel som ich viac.

Tangent AMP-50: Celkom neznáma značka, parametrovo aj dizajnovo by celkom vyhovoval ale nieje k nemu diaľkové. Našiel by sa niekto, kto by diaľkové k nemu mal? Nové stojí 26€

Pioneer SX-205RDS: Asi najskôr toto, ale musel by som kvôli nemu cestovať okolo 130km a to sa mi zrovna nechce.

Prípadne a asi najskôr: Neponúkate niekto niečo také, čo by mi vyhovovalo?

Re: Spotrebka s STK, resp. výber iného zosilňovača

Na zesilovače osazené hybridy STK, popř. SVI /Technics/ se vykašli, protože v případě nějakého problému se nedoplatíš, případně může jít celý přístroj do popelnice, protože cena opravy vysoce přesáhne zbytkovou i užitnou hodnotu přístroje.
Poohlédni se po nějakém diskrétně řešeném Pioneeru, Denonu atd.

Web

Re: Spotrebka s STK, resp. výber iného zosilňovača

Postupne som si preštudoval viac webov, videl som aj to, čo na tomto fóre Sinclair vravel o zosilňovačoch s STK, takže voľba nakoniec padla na Kenwood KR-A3080. Taktiež spotrebka, ale diskrétne riešená a "za hubičku".

Příspěvky [3]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Spotrebka s STK, resp. výber iného zosilňovača

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£