Téma: polypropylen TVM

Pěkné sloupy http://www.tvm-valmez.cz/index.php?id=8 … amp;catg=1
http://www.tvm-valmez.cz/index.php?id=8 … amp;catg=1

Web

Re: polypropylen TVM

Jo, ty s 226kama by mohly hrát slušně (i odspodu). Pokud naměřená chára není urovnaná, tak proč ne. Ale pozor, osa Y v grafu jde po 10-ti dB... big_smile

Web

Re: polypropylen TVM

Tradiční hrb u ARV wink

Web

Re: polypropylen TVM

Aspoň člověk nemusí přidávat korekce. lol Mimochodem se ten hrb dá odstranit. wink

Web

Re: polypropylen TVM

Slyšel jste je někdo?Myslím ty bedny.Kamarád bych chtěl něco podného jsi postavit.Podle mě jsou to solidní bedny,po stránce konstruktivní.Máte s nimi nějakou zkušenost?Ten výškový repro je asi modifikovaný?

Web

Re: polypropylen TVM

Slyšel jsem jen
http://www.tvm-valmez.cz/index.php?id=8 … amp;catg=1

Web

Re: polypropylen TVM

A tvůj dojem?

Web

Re: polypropylen TVM

Slušné. Na to, že je krmil Technics SA-EX 500 + EQ SH-GE 90

Web

(upravil Mike 29. 7. 2007 18:41)

Re: polypropylen TVM

V Jakemkoli datartu ci jinych maji bedny pustene a na prani je i zapoji. Jinak ja slysel ty 3-pasma s ARN312 a na TVM nehraji spatne, docela i masyruji hrudnik (s nadsazkou)

Web

Re: polypropylen TVM

Sel bych do papiru. Volba je na tobe, ale vesmes papirove membrany produkuji prirozenejsi, neplastovy zvuk.

Re: polypropylen TVM

Halen: Dobře udělaný polypropylen hraje přirozeně a bez sebemenšího nádechu plastu - viz lehce sehnatelný 5MP nebo Vify.

Jelikož papírové 188 nehrají na středech nijak zázračně (šedivě, nevýrazně), je docela možný, že PP 188 je přehrají. Authentic Voice je použila namísto lakovaného papíru, což o něčem svědčí.

Re: polypropylen TVM

Šedivě jo? A nečteš moc S&V? Já bych šel radši do nelakovanýho papíru.

Web

Re: polypropylen TVM

osobneberiem na stredoch kvalitu TVM v poradí papier nelak, PP, papier lak smile od najlepšieho. zafarbenia plastu som si akosi nevšimol, ale hrá to kapánek inak ako papier

Web

Re: polypropylen TVM

BlackRider:

1/ Jo, šedivě.
2/ Nečtu, už dávno ne, ale ve starších ročnících (95-98) se toho dalo dost užitečného a zajímavého najít, dnes už to není ani zdaleka co dřív...

Re: polypropylen TVM

Hej, papírový membrány jsou na středy fakt blbě. Za pár let se to rozsype a chára jde do řiti. Nevěříte? Věřte.

(upravil BlackRider 31. 7. 2007 0:24)

Re: polypropylen TVM

Já ten plast snad budu muset zkusit. smile


P.S. Franku nevěřím a nebudu. big_smile Ta papírová membrána tě 2x přežije... lol

Web

Re: polypropylen TVM

mam to doma,PP 226 08 8 a teda ked mam pravdu povedat nic moc na basoch,stredy su za to o tolko krajsie. oproti 07 je tam taky maly rozdiel na stredoch,ale myslim ze je to jedno pri tych reprakoch big_smile

Re: polypropylen TVM

antonio: mám S&V od roku myslím 91´ až do roku tuším 99´ wink

Web

Re: polypropylen TVM

Frank napsal:

Hej, papírový membrány jsou na středy fakt blbě. Za pár let se to rozsype a chára jde do řiti. Nevěříte? Věřte.

NESER!

Re: polypropylen TVM

U TVM se přikláním taky jednoznačně k PP... smile

Není co dodávat...