(upravil MaBat 11. 9. 2011 10:30)

Re: ARN 8608 a co s nim...

Subík je to hezkej, ale jestli je to k těm Fostexům, tak by to chtělo ještě aspoň jeden...
Uvidíš sám, že jeden zdroj nízkých frekvencí moc parády nenadělá, zvlášť když nemáš, jak jsem pochopil, možnost ani základní EQ. Jedině, že bys měl ten sub někde u hlavy a vynechal z toho místnost smile

(upravil ivanb_cko 11. 9. 2011 11:41)

Re: ARN 8608 a co s nim...

to Kritik: diky. Uvidime jak mi bude modul vyhovovat a treba jej jednou necham potunit (kdo myslis, ze by na  to byl vhodny?) - kazdopadne co mi na nem nevyhovuje jiz ted jsou repro-konektory. Ty jsou fakt priserne!!!

to MaBat: anoano, mam jej ted zapojeny k tem Fostexum. Dalsi stavet nejspis nebudu, protoze tento reproduktor, ktery renovaci dostal ponekud jine parametry, tezko sezenu. Na fotce nize je videt, ze mam EQ Pioneer SG-9500, ktery se chystam zapojit do signalove cesty...jen musim vyrobit signalove kabely! Skoda, ze jsem vcera zapomel na toto propojeni - objednal jsem si malo konektoru a koaxu! sad tak pozdeji...

http://i269.photobucket.com/albums/jj69/ajwi/Projects/IMGP0394.jpg

MacBook Pro-> Antelope Audio Zodiac DAC/Luxman PD-441 w Nottingham Analogue Ace Space & Sumiko Blue Point/Denon DN-961FA-> DIY tube AMP-> DIY speakers w Fostex FE-206ES-R & Monacor RBT95SQ

(upravil Kritik 11. 9. 2011 12:00)

Re: ARN 8608 a co s nim...

ivanb_cko: vhodný by byl OndraCh, který ho měl možnost mít doma. Ty konektory mají záslepky na banánky, jestli Ti to pomůže. Nepočítej to co je napsáno v manuálu, ohledně výkonu big_smile Jo a taky nezapomeň, že nemá žádné ochrany ať neodpálíš reprák. Jinak co mě nejvíc sralo, byla výhybka, kterou mi právě Ondra upravoval. Přečti si tady http://audioweb.cz/tp-zesconrad.htm jestli jsi to nečetl.

Web

Re: ARN 8608 a co s nim...

to Kritik: jsem trouba - jsem si nevsiml, ze jdou odstranit - ted uz jsou na kabelech bananky a hned to vypada mnohem lip (nehlede na pohodli!) Do konce tydne si jeste pohraju s kabely, aby "vypadaly"...ale to uz je zase jine tema smile

http://i269.photobucket.com/albums/jj69/ajwi/Projects/IMGP0396.jpg

MacBook Pro-> Antelope Audio Zodiac DAC/Luxman PD-441 w Nottingham Analogue Ace Space & Sumiko Blue Point/Denon DN-961FA-> DIY tube AMP-> DIY speakers w Fostex FE-206ES-R & Monacor RBT95SQ

Re: ARN 8608 a co s nim...

Co to tam máš za sluchátka?

Web

Re: ARN 8608 a co s nim...

to Kritik: ty blize k objektivu jsou Sony MDR-V900 (nechal jsem se napalit na Aukru - nejakej falsifikat. Zajimave ale je, ze hrajou hodne slusne, tak je pouzivam) Ty dale od objektivu jsou Koss MV 1 - zvlastni zvuk, kteremu trochu chybi basy (musi se jim trochu pridat), ale zato je naprosto detailni s obrovskym vykonem! Mit dobry sluchatkovi zesilovac k temto sluchatkum musi byt parada wink

MacBook Pro-> Antelope Audio Zodiac DAC/Luxman PD-441 w Nottingham Analogue Ace Space & Sumiko Blue Point/Denon DN-961FA-> DIY tube AMP-> DIY speakers w Fostex FE-206ES-R & Monacor RBT95SQ

Re: ARN 8608 a co s nim...

Ty Sonky i (MDR-V6) se hodně padělávají. Budu objednávat Shure SRH440, už se těším smile (mám možnost si je vyzkoušet, než je koupím. Jestli mi budou dobře sedět na hlavě) big_smile

Web

Re: ARN 8608 a co s nim...

ja mam zkusenost s profesionalnimi sluchatky celkem slusnou a vim, ze kdyz bych si mel koupit sluchatka, tak stoprocentne dam na zkusenost i rady profi zvukaru a sezenu si Senheisser HD 25 II. Kdyz si je muzu na koncertech nasadit a poslouchat hudbu pres ne zapichnuty do mix pultu, tak nemaji absolutne zadnou chybu! Ve vsech smerech wink Samo nechci radit...

MacBook Pro-> Antelope Audio Zodiac DAC/Luxman PD-441 w Nottingham Analogue Ace Space & Sumiko Blue Point/Denon DN-961FA-> DIY tube AMP-> DIY speakers w Fostex FE-206ES-R & Monacor RBT95SQ

Re: ARN 8608 a co s nim...

tak jsem doladil vzhled reprokabelu (vlevo stav pred - vpravo po)

http://i269.photobucket.com/albums/jj69/ajwi/Projects/IMGP0405.jpg

MacBook Pro-> Antelope Audio Zodiac DAC/Luxman PD-441 w Nottingham Analogue Ace Space & Sumiko Blue Point/Denon DN-961FA-> DIY tube AMP-> DIY speakers w Fostex FE-206ES-R & Monacor RBT95SQ

Re: ARN 8608 a co s nim...

ivanb_cko, ja by som použil menej výrazný oplet, návlek, alebo ako to nazvať, ale máš to pekné, do niečoho podobného sa čoskoro pustím, kábel si použil aký?

Re: ARN 8608 a co s nim...

Krásná sestavička! A ty ty zesilovače! .... hmmmm smile

Re: ARN 8608 a co s nim...

to mechanik: kabel je Tasker TAS-C267/0 - levny v pohode kabel, dobre se s nim pracuje, je ohebny a zvuk urcite nekazi smile

MacBook Pro-> Antelope Audio Zodiac DAC/Luxman PD-441 w Nottingham Analogue Ace Space & Sumiko Blue Point/Denon DN-961FA-> DIY tube AMP-> DIY speakers w Fostex FE-206ES-R & Monacor RBT95SQ

(upravil Pedro 25. 9. 2011 10:02)

Re: ARN 8608 a co s nim...

delete

Web

Re: ARN 8608 a co s nim...

Oživuji tohle téma...mohu říct, že sub funguje poctivě celou dobu užívání a nyní přišla oba, kdy to chce změnu!!?

A změnu vidím ve výměně reproduktoru a tuningu sub-modulu. K tomu bych se rád zeptal na radu ohledně výměny reproduktoru - jaký byste mi doporučili??? Vnitřní objem reprobedny je 56l.

http://i269.photobucket.com/albums/jj69/ajwi/Trash/20140309_03_zps3d1c0d0a.jpg

MacBook Pro-> Antelope Audio Zodiac DAC/Luxman PD-441 w Nottingham Analogue Ace Space & Sumiko Blue Point/Denon DN-961FA-> DIY tube AMP-> DIY speakers w Fostex FE-206ES-R & Monacor RBT95SQ

Re: ARN 8608 a co s nim...

Co se inspirovat u checka ? Co tam máš za submodul teď Ivane ?

(upravil TheLastUnicorn 12. 3. 2014 16:51)

Re: ARN 8608 a co s nim...

Luxman! smile (nemyslím submodul, ale všimnul jsem si ten integráč)

Re: ARN 8608 a co s nim...

to DJ_Rix: tento: http://www.conrad.cz/aktivni-vestavny-z … 0w.k301044 je to plečka, ale původně jsem ani nemyslel, že budu sub moc používat, což nakonec není vůbec pravda! Takže potunit jej je naprostá nutnost...co myslíš, že by se s tím dalo dělat?
Díval jsem se jaký reprák používá Check do VMA II sub a je to Dayton SD315-88, tak jej zkusím do té své ozvučnice nasimulovat a uvidíme...

to TheLastUnicorn: jj, tomu Luxmanu se nedá vytknout naprosto nic z mého pohledu! Teda musel se vestavět nový subsonic, ale jinak hraje perfektně wink

MacBook Pro-> Antelope Audio Zodiac DAC/Luxman PD-441 w Nottingham Analogue Ace Space & Sumiko Blue Point/Denon DN-961FA-> DIY tube AMP-> DIY speakers w Fostex FE-206ES-R & Monacor RBT95SQ

Re: ARN 8608 a co s nim...

Tímhle modulem se zabýval v recenzi sinclair, zde je jeho článek:

http://electronicservis.cz/files/recenz … conrad.pdf

Ten tuning se dá udělat podle toho, kolik do toho modulu chce člověk vrazit. Trafo, koncáky, budiče, elyty, operáky.......atd. smile

Re: ARN 8608 a co s nim...

jaké rozmezí znamená "kolik...vrazit" ? A jaké parametry se jednotlivými úpravami dají ladit?

MacBook Pro-> Antelope Audio Zodiac DAC/Luxman PD-441 w Nottingham Analogue Ace Space & Sumiko Blue Point/Denon DN-961FA-> DIY tube AMP-> DIY speakers w Fostex FE-206ES-R & Monacor RBT95SQ

Re: ARN 8608 a co s nim...

Asi to proberem po mailu, nebo telefonicky......