Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Zesilovač

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [12]

Téma: Zesilovač

Dobrý den, potřeboval bych radu. Zapojil sem si v autě pasivní subáč se zesilovačem, týden to hrálo normálně, ale potom postupně začal basák občas dunět, občas ne.  Bylo mi řečeno že je to nejspíše baterkou, tu jsem vyměnil ale problém se tím nevyřešil. Nevíte prosím někdo čím by to ještě mohlo být? Díky za odpověď.

(upravil ato-mic 18. 11. 2010 19:18)

Re: Zesilovač

Ahoj, nejspíš načouzený přívod k cívce (drát mzi terminálem na reproduktoru a membránou), závada může samozdřejmě být i jinde..

(upravil Zeett 18. 11. 2010 19:26)

Re: Zesilovač

No a tam vždy zhasne na zesilovači to světýlko POWER. To muže taky být kvůli tomu? Jinak díky...

Re: Zesilovač

kurwa zeet, pyš trochen jako člowěk

Re: Zesilovač

A jak jinak mám psát? Prostě když to je puštěný potichu tak to hraje pořád, ale jak to trochu víc zesílím tak to občas hraje občas ne, 2x zaduní 3x ne...  A když to zrovna neduní tak zhasne ta kontrolka POWER na zesilovači..

Re: Zesilovač

Hloupý dotaz: Jak to máš připojený ? Průřez napájecího vodiče, kostra je druhým drátem nebo přes karosérii,...

Když to dělá pravidelně změř napětí z baterky na svorkách zesíku +, ACC, i na GND (mínus pro měřák si vezmi přímo z baterky nebo z jiné kostry než je připojen zesík) a porovnej jaké je když duní a neduní?

Evidentně to neduní protože zhasla kontrolka POWER na zesíku, tedy zesík nehraje.
Otázkou je jestlu se ti ztrácí napětí na drátech, nebo zlobí zesík.

A piš jako běloch co má alespoň pět tříd základky (betonářskej kurz netřeba). Za ten první příspěvek by se měla tvoje učitelka stydět.

Re: Zesilovač

No ty vodiče jsem kupoval přímo pro ten zesilovač, napájecí od baterky, a kostru mám na karoserii v kufru protože tam byl jen 1m toho vodiče, Jak by se dalo zjistit jestli se to tedy ztrácí na vodičích nebo je problém stím zesilovačem?

Re: Zesilovač

Tak ten zes nebo subáč vyzkoušej u kamoše v jiným autě a máš to vyřešený.

Re: Zesilovač

... napiš výrobce a typ, pokud je to yourhandmade, tak schéma ...

Re: Zesilovač

Nejdřív měř! Bez měření není vědění. Změř napětí při vyuzení přímo na svorkách zesilovače. Až potom někam stěhuj dotyčný přístroj, je to jednodušší.. Nejspíš jsou na vině přílišné poklesy napětí pro zesilovač a následují výpadky. Špatné ukostření - ukostřit těsně u zesilovače tak, že se pořádně oškrabe barva, pořádné kabelové oko s připájeným kabelem. Pořádný kabel nejlépe přímo od baterie, bez pojistky (kabelové provedení) raději ani nezkoušet.
Další kapitola by byla testování zesilovače.

Web

Re: Zesilovač

Tak jsem zjistil že je to tím zesilovačem. Je to Soling SL-P 109 nemáte někdo schéma? Nebo nevíte kde ho najít?

Re: Zesilovač

Piš jako normální čech. Je to tvá vizitka...

Web

Příspěvky [12]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Zesilovač

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£