Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Tesla Mixing Board 6

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [10]

Téma: Tesla Mixing Board 6

Dneska jsem to koupil, tak nevím co od toho očekávat ...

Má někdo nějaké informace o tomto mixíku?
Vím akorát že to má 6 vstupů a nějaký efekty. Budu rád za každé info smile

http://img215.imageshack.us/img215/6776/1297624004.jpg

Web

Re: Tesla Mixing Board 6

Viděl jsem ho jednou ve vybavení z armádního kulturního stánku. Pochybuju, že by uvnitř byl jakýkoliv efekt.

Web

Re: Tesla Mixing Board 6

Aha, tak jsem četl blbě...
Tech. parametry nevíš? A nebo datasheet ? Já nemůžu nic najít :-/

Web

Re: Tesla Mixing Board 6

no že je to krám si mě moc nepotěšil, ale co nadělam.  Je to takový moje seznámení s mixáky nebo spíš začátek začátku smile


Díky !

Web

(upravil Sendy 30. 10. 2010 12:59)

Re: Tesla Mixing Board 6

Existuje i novější brácha, který měl LED vu metry, ale ten byl ještě vzácnější, a nejsem si jist, jestli neměl tahové poty. Tenhle je nepochybně bratranec AZL120.

Web

Re: Tesla Mixing Board 6

Možná, možná jsem viděl AZL080 - zdá se mi, že konektory nebyly na horním panelu, mělo to ty malé moderní knofle,  2 LED VU a táhla, tvar jinak jako ta AZL082.

Web

Re: Tesla Mixing Board 6

Gadžo z Prešova mele ty svoje východňarské pičoviny, zapojení šavlí nemá s DM8-480 nic společného.Je to původně mix z tesláckého PA, kde měl sloužit na smíchání elektronických nebo klasických bicích, proto těch vstupů má jen šest a jeden hlavní výstup - master.
Gadžo z Prešova netrep pičoviny, pokial nemáš servisný manuál a nevieš, ako je to zapojené. Poslednou dobou si chytrý jak noviny, ale chýbajú Ti ty papiere, vek a zkušenosti.

Web

Re: Tesla Mixing Board 6

takže jestli to dobře chápu šel by i použít na menší garden párty

a cena toho je jaká ? Já to koupil za 600 z aukra jako funkční. Příští tejden si pro to jedu do Prahy, abych si vyzkoušel funkčnost

Web

Re: Tesla Mixing Board 6

Za šest stovek je to předražený  až hrůza na to, že je to kompletně MONO /ten  master opravdu není stereofonní/.
Sice to má řtyřpásmové korekce, ale ty jsou ti u grilu jaksi na hovno....

Web

Re: Tesla Mixing Board 6

Tak chybama se člověk učí...

Uvidíme až to dovezu jak budu spokojenej, buď bude zapojenej a nebo skončí na poličce jako sbírkový kus a časem k němu přibude něco dalšího lepšího ( bohužel jenom zřídka vidim na netu inzeráty )

Web

Příspěvky [10]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Tesla Mixing Board 6

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£