Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Reproduktory » Čím nahradit Seas 27TBFC/G?

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [13]

(upravil Bendas 25. 7. 2007 15:29)

Téma: Čím nahradit Seas 27TBFC/G?

Nevíte někdo čím nahradit 27TBFC/G? Omylem jsem zakoupil 27TBFC/GTV, podle datasheetu má vyšší min. frekvci a vyšší rezonanční frekvenci, takže ho chci vyměnit za něco obdobného 27TBFC/G, ale 27TBFC/G nejsou momentálně k dostání... Děkuji za radu. Jako basové reproduktory k nim mám L18RNX/P.

byla by vhodná náhrada reproduktorem 27TDFC?

Re: Čím nahradit Seas 27TBFC/G?

Trošku divně napsaný ale... pokud máš ty TV, nechal bych je a k L18 přikoupil stínící hrnce H9934, takhle to budeš mít stíněný. Pokud ti o stínění nejde, a nejsou k dostání TBFC/G, zkusil bych TBC/G, zvukově vyjdou nastejno, uchem rozdíl nejspíš nepoznáš, díky noferro ale trošku rozhodí cháru. K L18 bych žádný textilní vejšku nedával « osobní sympatie.

Re: Čím nahradit Seas 27TBFC/G?

chystám se postavit si reprobedny podle http://www.humblehomemadehifi.com/DD8-MkII.html . Stínění tedy nepotřebuji. Pokud použiji 27TBC/G, budu muset dělat nějaké změny ve výhybce? Díky moc za info.

Re: Čím nahradit Seas 27TBFC/G?

jak jsem psal, cháru to trošku rozhodí, ale nijak extrémně, uchem si ničeho nejspíš nevšimneš.
Jakou verzi té L18 máš?

Re: Čím nahradit Seas 27TBFC/G?

Na nálepce mam L18RNX/P1  H1142

Re: Čím nahradit Seas 27TBFC/G?

V pohodě, tak to postav, akorát nevím, jak to bude se zatížitelností toho TBC/G, snad to nedělí příliš nízko...

Re: Čím nahradit Seas 27TBFC/G?

Podle popisu na humblehomemadehifi.com výhybka dělí na 2kHz

Re: Čím nahradit Seas 27TBFC/G?

jestli tam das 27TBCG nebo nebo TBFCG/TV je podle me jedno. Obe rezonuju vysoko a zmeny ve vyhybce budou urcite potreba(teda pokud chces spickovy vysledek). Momentalne predelavam tonyho vyhybku a kdyz vydrzis nejakej cas tak ti i doporucim vysku. Prozatim tam mam 27TBFCG ale zkusim i jine.
Jestli chces radu tak si radsi pockej na 27Tbfcg

Re: Čím nahradit Seas 27TBFC/G?

Pořát mi jako zajímavá možnost přijde použít 27TDFC... -máte někdo nějaké argumenty pro/proti textilu? Parametry i charakteristiky vypadají velmi podobně jako u 27TBFC/G

Re: Čím nahradit Seas 27TBFC/G?

Bendas:napis mi mail. Nechci to to resit tady.

Re: Čím nahradit Seas 27TBFC/G?

Přeosazením na 27TBC/G se to rozhodí tak maximálně o 2dB, zdá se ale, že to je dělené opravdu nízko, takže bych si raději taky počkal na tu F verzi. Tady jsou Lka (ovšem H1224) s 27TFFC (zdá se), 27TDFC by tedy šel použít, vzhledem k tomu, že to je, stejně jako TBFC/G, ferrofluid, neměl by s tím být takový problém a změny v charakteristice v oblasti dělení by měly být menší.

Re: Čím nahradit Seas 27TBFC/G?

27TAFC/G

Není co dodávat...

Re: Čím nahradit Seas 27TBFC/G?

Bendas napiš mi mail.

Příspěvky [13]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Reproduktory » Čím nahradit Seas 27TBFC/G?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£