Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zdroje signálu » DAC Casea Sirius II

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [11]

(upravil Jarous 6. 10. 2010 7:58)

Téma: DAC Casea Sirius II

Chci zde veřejně pochválit práci pana Vrány fa. Casea. Objednal jsem modul Sirius II upravený pro možné zapojení jako externí DAC, přišla velice precizně osazená deska s úpravami dle předchozí dohody. Stačilo připojit na zdroje vstupy/výstupy a hraje se. Osazeno 2xAD1955, zatím max. 24/96kHz v dual mono režimu s AD OP bez kondenzátorů, má to DC servo. Zvukově je to pro mně konečná - nalezeno to, co jsem hledal. Ze Squeezebox Touch je nyní přehrávač v kategorii lepšího HighEndu. Na Slovanetu proběhla jistá srovnání se kterými se ztotožnuji a hlasuji taktéž a jednoznačně pro Sirius smile Dawsoovi děkuji za dobtý tip. Aby tu nevznikal flame o důvěryhodnosti a etalonu mého hodnocení, je to můj vlastní subjektivní dojem s výsledkem, že mně se to líbí !

Re: DAC Casea Sirius II

Ahoj Jarous,jestli budeš někdy chtít můžeme vyzkoušet externí BB DAC od TT,mám to do Budějovic 15 km.To srovnání by mě taky docela zajímalo.

(upravil Jarous 6. 10. 2010 12:42)

Re: DAC Casea Sirius II

No jasně, není problém, ale s malým TT HS-DAC(stejný chipset jako BB DAC) přímé srovnání mám...

Re: DAC Casea Sirius II

A ako dopadlo? Vlastný subjektívny názor...:)

Re: DAC Casea Sirius II

Doma zůstává Sirius, prostě je to jiné, než HS-DAC.

Re: DAC Casea Sirius II

Tím lépe,až budeš mít náladu a já čas můžeme podrobnosti domluvit mailem.

Re: DAC Casea Sirius II

V čom je to iné? skús to prosím opísať...

(upravil Jarous 6. 10. 2010 20:02)

Re: DAC Casea Sirius II

Pro mé ucho je Sirius subjektivně čistší, nebarvící a vzdušnější, myslím si, že charakter toho zvuku je dan především použitým a použitím AD1955 a dále OP AD8066, navíc Sirius má výstupní buffer a DC servo. Těžko se tu dále rozepisovat, lépe slyšet. Já jsem třeba  BB DAC neslyšel, nevím, zda je to bez externích hodin takový rozdíl oproti HS-DACu. Já se takhle přímému slovnímu srovnání na fóru bráním, je potřeba dodat, že HS-DAC je pro svoji cenu výborná volba a Tomášovi moc fandím a smekám, že to dal takto k dispozici.

Re: DAC Casea Sirius II

A v jakym setupu to máš? Normálně jen DAC nebo už to máš i s hodinama?

Web

(upravil Jarous 7. 10. 2010 15:54)

Re: DAC Casea Sirius II

Jen DAC s možností v budoucnu rozšířit o externí hodiny, otázka je, zda by to byl nějaký velký přínos...Je to velice hezky a modulárně provedené, lze například přidáním modulu rozšířit o symetrický výstup.

Re: DAC Casea Sirius II

Přesně tu samou otázku si pokládám. Já se rozhodl chvíli počkat, protože říkal, že to chce mít hotový před koncem roku, ale když sem to řešil, ještě vůbec nevěděl kolik ty hodiny budou stát.

Web

Příspěvky [11]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zdroje signálu » DAC Casea Sirius II

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£