Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 3 z 4)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Zesilovač pro studenta do 3000,-

  Stránky: ««« 1 2 3 4 »»»

RSS

Příspěvky [41 až 60 z 62]

(upravil Benazi 9. 10. 2010 18:25)

Re: Zesilovač pro studenta do 3000,-

http://aukro.cz/item1238049528_pioneer_ … _550w.html
davat bacha.

Re: Zesilovač pro studenta do 3000,-

http://aukro.cz/item1238049528_pioneer_ … _550w.html

Sem tomu Michal 2008 napsal otázku jak je to se zvukem a jestli je zesilovač připraven hned ke hraní ...

Odpověď:
" Dobry den

Zvuk je super ma mnoho basu proto prikon je velky.

S pozdravem
Micha³ ¯ulikowski "

big_smile big_smile

Web

(upravil Petr-131 10. 10. 2010 8:36)

Re: Zesilovač pro studenta do 3000,-

TO: jimmy_t vyzkousej to vystupni rele, mozna mas k ty smule docela kliku.

Re: Zesilovač pro studenta do 3000,-

Promazáno.

To Benazi: Pokud se chceš proti kritice bránit, tak prosím slušnou formou.

Web

Re: Zesilovač pro studenta do 3000,-

Petr-131 napsal:

TO: jimmy_t vyzkousej to vystupni rele, mozna mas k ty smule docela kliku.

Nejsem elektrikář nebudu se v tom vrtat, pán mi na emaily neodpovídá. Nevíte kolik by mohla stát oprava + třeba i zrepasování zesilovače ?

Re: Zesilovač pro studenta do 3000,-

jimmy_t: To se ti nevyplatí

Web

Re: Zesilovač pro studenta do 3000,-

jimmy_t :
Aukro tuhle věc rozhodně řešit nebude a pokud pán nekomunikuje, máš prostě smůlu, já ji na Aukru měl už dvakrát.
Pokud se nejedná o nějakou vyslovenou havárii, nemusí oprava být moc drahá.

Web

Re: Zesilovač pro studenta do 3000,-

Tak pán se nakonec ozval, dokonce mi zavolal, ale težko se nějak dohadovat, jemu to pochopitelně nedělalo, může za to pošta apd. ... asi ti ho pošlu Sinclaire. Vracet ho znamená vyhozené poštovné (500) a já zesilovač celekem potřebuju, tenhle nebude úplně špatný, nějaký rok by mohl sloužit a pak příjde jiný.

Re: Zesilovač pro studenta do 3000,-

Klidně. Já myslím, že to nebude taková katastrofa i když vím, co pošta s balíkama umí dělat. Zabalit do festovní krabice, vycpat polystyrenem a vlastní přístroj omotat protisměrně bublinkovou fólií.

Web

(upravil sinclair 19. 10. 2010 2:53)

Re: Zesilovač pro studenta do 3000,-

Podle toho, co jsi mi psal do mailu to není výstupní relé, ale s největší pravděpodobností to dělá elektronický potenciometr hlasitosti, s podobnou závadou u stejného přístroje už jsme se asi před třemi lety setkali. Bohužel to znamená výměnu přední ovládací desky s displejem, což by nebyl až tak velký cenový problém, jenže NAD už na tyto modely nic nedodává. Dělá to prakticky stejně jako ostatní výrobci, nutí tím zákazníka dát přístroj do bazaru a koupit nový.
P.S. NAD T752 za pět litrů, nebo kolik stál, je kurevsky podezřele málo, pětková řada se prodává okolo osmi tisíc, ten   
       chlap o té závadě musel vědět a svádí to na poštu. Je fakt, že pošta nezachází zvláště s těžkými zásilkami moc
       ohleduplně, tak bych zkusil opatrně přístroj otevřít /neokousat křížáky!, aspoň uvidíš, co je to za strojovnu/ a
       vytáhnout a zpět zasunout všechny konektory, kterých je tam hafo. Vytáhni i dva flat kabely, co vedou od
       předního panelu do hlavní desky, konce těch kabelů jsou pokovené Pb-free sračkama a tam to občas zlobí taky.
       Podívám se do skladu, jestli na T752 ještě něco nemáme, ale vidím to černě. Který kanál to dělá?

Web

(upravil jimmy_t 28. 10. 2010 16:01)

Re: Zesilovač pro studenta do 3000,-

Myslím, že pravý (zkoušel jsem reciver jen ve stereu). Jen tak pro zajímavost křižáci jsou už okousaní.

Ted s pánem zkouším řešit reklamaci, ale asi to nedopadne. Přesto že má podnikatelský účet hájí se tím, že prodával bez záruky. A že odesílal fungující stroj.

Re: Zesilovač pro studenta do 3000,-

Nemyslím si, že to bude v předním panelu. Když vypadl kanál, šťouchl jsem do pcb na kterém jsou 7.1 cinch vstupy a kanál se rozehrál.

Re: Zesilovač pro studenta do 3000,-

Tak vytáhni jednu desku po druhé a niklované kontakty na pcb přegumuj tvrdou tmavou školní gumou /je to ta dvoubarevná/ a na závěr umyj nějakým agresivním odmašťovadlem, třeba Čikuli, trichlor nebo aspoň 96% líh z lékárny. Může to být jen zkorodované, ale také nemusí. Tím, že šťouchneš do jedné kolmé desky zároveň šťouchneš i do nádraží a tam může být zakopaný pes. Ale třeba se ti zadaří. Poradil jsem, co mám vyzkoušený.

Web

Re: Zesilovač pro studenta do 3000,-

Pečlivě jsem prošel všechny konektory, a dnes celý den fungoval reciver bez problémů. Zkoušel jsem různé vstupy a vše ok. Jsem zaskočen a potěšen. Snad to vydrží. Díky Sinclaire za rady.

Re: Zesilovač pro studenta do 3000,-

Ty závady na konektorech jsou dost časté, prodejce v tom mohl být nevinně. Stačí s tím trochu víc bouchnout, ony se ty spoje pohnou a je problém.

Web

(upravil W1shmaster 6. 4. 2011 11:38)

Re: Zesilovač pro studenta do 3000,-

Přidávám se jako další poškozený uživatelem aukra Michal_2008 !!!
Přístroj došel s naraženým předním panelem, velmi špatně zabalený. Po zapojení do zásuvky se nerozjel. Fotky na aukru jsou sice skutečné, ale vypadají, jak když by byly mírně retušované nebo nafocené tak, aby zanikly nedokonalosti. Ve skutečnosti vypadá přístroj mnohem hůře. Promáčlé, poškrábané plechy.
!!! Největší gól ale bylo, že přívodní šňůra byla na několika místech prodraná až na živé vodiče a umožňovala přímý dotyk na 230V !!! To už je teda hodně silné kafe !!!
Detaily šňůry mám nafocené.
Přístroj jsem zabalil okamžitě zpět jak byl o odeslal na adresu do Polska. Prodejce ho rozbalil až po víc jak týdnu (2 týdny od odeslání), falešně mě obvinil, že jsem přístroj opravoval a odmítá vrátit peníze. S takovým jednáním jsem se ještě nesetkal.
Stejně tak má dost namnožené negativní komentáře (nefunkční, špatně zabalené, poškozené ...), které jsou ale postahované, protože na negativ okamžitě odpoví také negativem a žádostí o stažení.

(upravil sinclair 6. 4. 2011 17:01)

Re: Zesilovač pro studenta do 3000,-

Zásada je neobchodovat s pšonky, protože to je jeden šmejd vedle druhého, mají to v krvi už od socíku, i za komunistů šmelili se vším možným a mnohokrát se stalo, že v zalepené krabici člověk dostal něco úplně jiného, než chtěl /pověstné burzy na ostravské Černé Louce/. Tam to byl jeden polák vedle druhého a už tehdy nabízeli kazety Sony, ale pajcované v Polsku, na které v podstatě nešlo nic nahrát - to ovšem člověk zjistil až doma.
Prostě co Polák to hajzl, to mi nikdo nevymluví a těch pár slušných už to nezachrání.
Poznat to lze jedině dotazem na kupujícího a požadavkem na telefonní číslo. Podle předvolby a jazyka lze snadno poznat, o koho jde.

Web

Re: Zesilovač pro studenta do 3000,-

Mám podobné zkušenosti . Jedno nelze našim severním přátelům upřít - kšeftovat s čímkoli jakkoli . Bez skurpulí a náznaku solidnosti. Nejoblíbenější slovo SUPER . I jejich flašky měly proti Teslám zlomkovou životnost a parametry . Česč.

Re: Zesilovač pro studenta do 3000,-

Když byl kdysi nedostatek červené papriky, nadrtili poláci cihly a vesele to prodávali....  cool

Web

(upravil Mates 6. 4. 2011 21:38)

Re: Zesilovač pro studenta do 3000,-

Jó poláci, taky je nemám rád a to moje babička byla polka. Nesnáším tu zemi už jen proto, že jako malej jsem potřeboval využít jejich veřejné toalety a místo toho abych se vysral, tak jsem se vyblil big_smile sorry za offtopic...

Příspěvky [41 až 60 z 62]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Zesilovač pro studenta do 3000,-

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£