Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 4)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Zesilovač pro studenta do 3000,-

  Stránky: ««« 1 2 3 4 »»»

RSS

Příspěvky [21 až 40 z 62]

(upravil Benazi 21. 9. 2010 19:04)

Re: Zesilovač pro studenta do 3000,-

kdo se bojí sere v síni.Zajištuje pouze vaše hladové krky.
máš možnost mu dáti špatne reference, a už si neškrkne,nemyslíš?

Re: Zesilovač pro studenta do 3000,-

TO Benazi: Zacinas to zatahovat do osbni roviny. Nechces se zacit hadat kdo lip dokaze nakrmit svoje hladove krky, ze ne. To preci s obchodovanim a zkusenostma na aukru nema nic spolecneho a uz vubec ne s timhle vlaknem.

(upravil Kritik 21. 9. 2010 19:44)

Re: Zesilovač pro studenta do 3000,-

Když se podívám na zadní panel 356, tak má "obyčejné" šroubovací svorky & 355.
edit: Teď jsem se díval do PDFka 356 a na čelním panelu nejsou ani diody, které svítí při zapnutém vstupu/výstupu.

Web

(upravil Benazi 22. 9. 2010 15:50)

Re: Zesilovač pro studenta do 3000,-

Tak zklapni,nikdo ho ani tebe nenutí nakupovat na aukru,byl pouze dán typ ,jaký který koupit ,než tohle: PIONEER A-550R tak radši tohle:Pioneer A-656
kde si to kupec zežene a za kolik  už je věc nabývatele.

Re: Zesilovač pro studenta do 3000,-

Nejsi ten prodejce nahodou ty?

Re: Zesilovač pro studenta do 3000,-

bohužel.
prodejce je z čehu,já jsem z moravy.
http://aukro.cz/item1238049542_sony_ta_ … inear.html

Re: Zesilovač pro studenta do 3000,-

Benazi je prachsprostý překupník, který na tomhle fóru ještě nikomu s ničím neporadil, nepomohl, pouze kšeftuje. Nejčastěji ho potkáš v Bazaru Audiowebu.
Jsem na takové lidi alergický. Vozit z venku ojeté mašiny, tady to trochu pošolíchat a se 100% ziskem střelit.

Web

(upravil Benazi 22. 9. 2010 20:21)

Re: Zesilovač pro studenta do 3000,-

Tak to by ses měl omluvit,to je silné kafe.Kamaráde,P. Sinclare ted mám po šichtě tak relaxuji.Jestli sis nevšiml tak jsem denně na webu,šmelíš možna ty.
všiml jsem si také,že po bazaru se motají i jiní šmelináři jak říkáš.



To Benazi: I na tomhle Pioneeru chybi sroubky u reprosvorek, to mi reknete co je to za ko...ty co to prodavaj a nemuzou tam dat alespon vsechny sroubky. Tohodle su musi vsimnout kazdy rozumny beloch, ktery ma pet pohromade.
Na aukru opravdu nic nebrat, maximalne tak v poskozenych, protoze tem je 99% jistoty ze je to opravdu posko.

Tak aby bylo jasno, bavíte se o stroji typ 616 tam opravdu chybí šroubek,ale já mluvím o pioneer a-656 a to je jiná liga.

Re: Zesilovač pro studenta do 3000,-

Sinclair má schopnost jít na dřeň věci - to pak namyšlený machýrek demaskování blbě nese . Jeho 7000 příspěvků
není o exhibování , ale o pomoci ostatním . Je štěstím , že tu je . Jen omezený sebestředný ignorant může
poučovat člověka , který zná všechny mašiny detailně po všech stránkách. Pro mne osobně je velmi osvěžující
existence člověka , jehož slova je možno bezprostředně tesat do kamene - v záplavě internetového blekotání a keců.

Re: Zesilovač pro studenta do 3000,-

e-man: to mluvíš jako o kom?:to pak namyšlený machýrek demaskování blbě nese .

Re: Zesilovač pro studenta do 3000,-

TO Benazi: Nevim proc jsi ten prispevek z odkazem na aukro na toho Pineera s okamzitym prihozenim zeditoval. To takhle po sobe zametes vsechny stopy svich spatnych prispevku?

Re: Zesilovač pro studenta do 3000,-

špatně jsem klikl.jednaá se  typ 656 a ne 616 jak jsem původně uvedl.opraveno i zpět.

Re: Zesilovač pro studenta do 3000,-

Neodpověděl si mi Sinclaire ... neprohloupil sem tím kupem ? Nepřijde mi špatný, za předpokladu, že ho použiji k PC na takové menší DK (tv pojede z PC). Doporučil bys preventivní prohlídku zesilovače u tebe ?

Btw ... pokud chcete řešit Aukro a problematiku okolo, založte si vlastní téma, určitě by bylo přínosné.

Re: Zesilovač pro studenta do 3000,-

Tak zesilovač už došel, a co by jste čekali ? Vypadává jeden kanál náhodně si začne šeptat s podmazem prskání, pomůže vypnutí a zapnutí zesilovače. Ohřátý to možná už tolik nedělá ... zvažuji co dál.

Nemusíte psát, že jste to říkali i když jste to říkali ... spíš bych ocenil nějakou konstruktivní radu.

Re: Zesilovač pro studenta do 3000,-

stuďák, kondíky...?

Re: Zesilovač pro studenta do 3000,-

To vrať a neřeš to ne

Web

(upravil DJ_Rix 8. 10. 2010 16:50)

Re: Zesilovač pro studenta do 3000,-

Ad ten prodejce na aukru a jeho reference:
Koupil jsem od něj nedávno TA-F170 tku,má na sračku poťák hlasitosti. Protože je to speciál od ALPSU,je jeho cena v Sony nerentabilní a bude se tam muset nabastlit něco jinýho. V popisu aukce o tom nebyla ani zmínka. Nabídl mi sice že můžu zes vrátit a on mi vrátí peníze,ovšem poštovné od něj ke mě a z5 bych hradil já. Při ceně 800 Kč za ten zes to nemělo pro mě cenu se s tím srát.

Ad inzerát od Benaziho:
Vždycky když jsem četl na Aukru ty nesmysly o skutečně neobjevitelném zvuku v nových konstrukcích a modelu z nejlepších let firmy(evidentně rozkopírované v nezměněné podobě ke všem inzerátům),říkal jsem si copak to může být za člověka co tohle píše. O to víc mě mrzí když vidím že je to návštěvník tohoto fóra.:(

K té poruše: Ještě bych jako první mrknul na výstupní relé.

(upravil Benazi 9. 10. 2010 16:45)

Re: Zesilovač pro studenta do 3000,-

DJ_Rix: O jakém inzerátu mluvíš

Ad inzerát od Benaziho:
Vždycky když jsem četl na Aukru ty nesmysly o skutečně neobjevitelném zvuku v nových konstrukcích a modelu z nejlepších let firmy(evidentně rozkopírované v nezměněné podobě ke všem inzerátům),říkal jsem si copak to může být za člověka co tohle píše. O to víc mě mrzí když vidím že je to návštěvník tohoto fóra.sad

asi si to nepochopil.nejsem si vědom,že by jsme měli spolu nějaké drobné.
bez diskuze,brácha, si ted koupil Pionýra 656 supr stroj.stojí zato připlatit.

https://i.postimg.cc/gn8M5mk6/1870323.jpg https://i.postimg.cc/nXxdfgCS/1870324.jpg

přístroj od fajn šmekra ale zakoupen ne z aukra.bohužel.

Re: Zesilovač pro studenta do 3000,-

Přidám se k varování před uživatelem, jenž má aukcích se zesilovači kydy o modelu z nejlepších let firmy a neobjevitelném zvuku, ať už je to kdokoliv, tak mám ve svém okolí minimálně 2 případy problémů s tímto uživatelem...zesilovače byly rozvrtané a chyběly i součástky.
Zesilovače údajně pochází z nějakého velkého skladu v Polsku.

(upravil DJ_Rix 9. 10. 2010 17:36)

Re: Zesilovač pro studenta do 3000,-

Benazi napsal:

bohužel.
prodejce je z čehu,já jsem z moravy.
http://aukro.cz/item1238049542_sony_ta_ … inear.html

EDIT: Domníval jsem se že je ten inzerát tvůj. Až pak jsem si všiml o čem mluvíš. Nicméně jsem rád že jsi se projevil,hned ví člověk s kým má tu čest.

Příspěvky [21 až 40 z 62]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Zesilovač pro studenta do 3000,-

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£