Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Smetiště » Zyxel P660HW-T3 problem - wifi-to-wifi nechodí

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [10]

Téma: Zyxel P660HW-T3 problem - wifi-to-wifi nechodí

Zdravím staré přátele,

mám už delší dobu problém s výše jmenovaným routerem. Je to ADSL s 4xLAN a Wifi. Celé zařízení běhá na výbornou s jediným problémem. V okamžiku, kdy se chci z PC, které je na LAN pingnout na PC, které je na Wifi, nedostanu odpověď. LAN-LAN v pohodě, WLAN-LAN taky, ale WLAN-WLAN a LAN-WLAN ne. Prostě od zařízení které je na WLAN nikdy nedostanu odpověď na ping, a už vůbec není možné se připojit pomocí VNC nebo čehokoliv jiného. Opčně v pohodě. Je jedno, kestli se jedná o statického, nebo DHCP klienta, i rezervovaného. V nastavení routeru jsem nic takového nenašel, naopak, router je teď nastaven tak, že žádná LAN zásuvka není pro O2 TV (je to jejich TRIO modem), ale všechny jednou v LAN. Tohle nastavení by ale nemělo mít vliv na vzájemnou viditelnost WIFI klientů...

Díky za nápady,
Michal

Re: Zyxel P660HW-T3 problem - wifi-to-wifi nechodí

Taky mám podobnejn routr od o2 tv pro dvě tv ,nepamatuji si číslo). Mě to taky nechodí.....(

Re: Zyxel P660HW-T3 problem - wifi-to-wifi nechodí

Zkuste se kouknout v nastavení WLAN po položce "Block IBSS Traffic" nebo "NETBIOS Filtering".

(upravil pslava 5. 9. 2010 13:00)

Re: Zyxel P660HW-T3 problem - wifi-to-wifi nechodí

Třeba pomůže kompletní manuál v češtině...
http://www.o2.cz/_pub/ea/15/96/117078_1 … _T3_v2.pdf

já se v tom hrabat nebudu,zatím to nepotřebuji...

Re: Zyxel P660HW-T3 problem - wifi-to-wifi nechodí

pořiď si dospělé wifi ala mikrotik a zyxel zahoď, konkrétně s P660 se dříve nebo později začneš trápit i s jinými problémy

Re: Zyxel P660HW-T3 problem - wifi-to-wifi nechodí

Prave je to o tom, ze pres tenhle router proletlo nekolik TB dat s obrovskym uptimem a tata me dycky rikal, abych se nesral do veci, ktere funguji. smile A nejsem z tech, kterym by doma nutne musela bezet desitka krabicek a blikat milion svetylek...
ADSL router, switch, AP - 50W 24/7. Tu radost solarnikum neudelam. Navic tenhle maluch byl zadarmiko...

Existuje ADSL+WiFi+VicNez4LANSwitch v jedne krabici?

Re: Zyxel P660HW-T3 problem - wifi-to-wifi nechodí

Existuje, ale je to jiná liga i cenová, Cisco si domů asi dávat nechceš...

Re: Zyxel P660HW-T3 problem - wifi-to-wifi nechodí

michal, že to je v jednej krabici neznamená úsporu energie. sú v tom tie isté obvody

Web

Re: Zyxel P660HW-T3 problem - wifi-to-wifi nechodí

renduri: No pokud bude mít například každá krabička své tráfko,tak bych si nebyl tak jist... smile

Re: Zyxel P660HW-T3 problem - wifi-to-wifi nechodí

no, ja dva switche na 12V, AP a router na 5V napájam spoočne s jedným starým PC zo spoločného AT zdroja.

Web

Příspěvky [10]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Smetiště » Zyxel P660HW-T3 problem - wifi-to-wifi nechodí

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£