Re: DPA 386, teplota a spotřeba

Ptali se mě mnozí, proč již nechci dávat mé konstrukce veřejnosti - no a tady máte odpověď....vesele si kupujete pajcungy a NIKDO Z VÁS sem nenapíše " to pajcuje Jan Hajzlík z Horní Dolní ", ačkoliv to mnozí z vás vědí, a taktéž NIKDO Z VÁS se nad tím nepozastaví a aby to nedejbože někdo řekl i mě, tak to už vůbec ne....v mých očích jste tedy stejní, já už na vás kašlu, přičemž věřím, že se mi nikdo nediví - tohle není první případ a mě už ta lidská ubohost unavuje...

Re: DPA 386, teplota a spotřeba

Tak ale když se na ten plošňák zespodu dívám, tak obvod korekce tu opravdu není funkční...

Re: DPA 386, teplota a spotřeba

Kdyby někdo udal p. Hajzlíka, tak potom už nebude mít ani pajcungy. Originály nikdo neprodává ...

Re: DPA 386, teplota a spotřeba

Dokonalá logika českýho pohledu na věc....

Re: DPA 386, teplota a spotřeba

Jo, bolševik se na nás podepsal opravdu hodně.....

Web

Re: DPA 386, teplota a spotřeba

Na 99% se nejedná o žádnou novou "velkovýrobnu" pajců. Dotyčný už ty samý dvě desky prodává pěkně dlouho a pokud se nemýlím zřejmě stále neprodal... možná díky té nefunkčnosti chybové korekce.

(upravil marda 20. 9. 2010 16:22)

Re: DPA 386, teplota a spotřeba

DPA386 jsem nikdy neviděl a neslyšel, ale s vývody zahraničních tranzistorů jsem se už dříve napálil. Vedení k Q21, Q24 je na TOPu a je na fotce vidět, tedy jsem chybu našel (ale 2 dny jsem nad tím přemýšlel).
Korekce chyby dělá z obyčejného mosfetového zesilovače zesilovač DPA.

Osazení Q21, Q24 za typy 2N5551/2N5401 vše řeší bez úpravy čehokoli.