Téma: HARMAN/KARDON HK 980

Co si myslíte o tomto stereozesu. Vyplatí se to koupit?

Re: HARMAN/KARDON HK 980

Nikdo nic, žádnej názor?

Re: HARMAN/KARDON HK 980

Nějaké povídání máš tady.. http://audioweb.cz/viewtopic.php?id=9446

(upravil The_P 28. 8. 2010 12:31)

Re: HARMAN/KARDON HK 980

Mam tu uplne obycejnou AVR 35 provozovanu s 5.1 sestavou, bedny Infinity (reference mkII, cislo ted nevim) a nehraje veru zle. Mel jsem to i otevrene, operaky nic co by nejak urazilo (tusim NJM4580L), provedeni slusne (ac v ceste na muj vkus prilis operaku), soucastky (alespon v te 35ce) kvalitni a jak na stereu tak v 5.1 je to prijemne a neunavujici na poslouchani.

Ale ja jsem spise "tetrev hlusec" jak se tu rika, nemam moc s cim srovnavat ac uz jsem take neco slysel a postavil. Osobne bych se toho H/K nebal, kdyz jsme kupovali a srovnavali s yamahou/sony (ve stejne cenove) apod, tak hral alespon dle mne vyrazne lepe. Akorat mne tak napada, ze si po letech pri vypnuti ze site nepamatuje nastaveni, budu to muset znovu nekdy rozdelat holt... (ta lenost)

Re: HARMAN/KARDON HK 980

též mám H/K (AVR 630) a jsem s ním nadmíru spokojený. takže za mě bych do H/K šel znova a tobě radím to samé.

Web

Re: HARMAN/KARDON HK 980

Mám HK970 a hraje rozhodně lépe, než NAD, kterého jsem se už zbavi. Proti H/K nemám výhrady.

Re: HARMAN/KARDON HK 980

HK 980 nemá ani toroid lol

Web

(upravil DJ_Rix 24. 11. 2010 21:59)

Re: HARMAN/KARDON HK 980

NJN,hraje si to na kdovíco,ale sedí v tom dvě čínský eička.....:D

Na druhou stranu co by jsme za ty prachy chtěli.....

Re: HARMAN/KARDON HK 980

A NAD nemá ani dva páry koncových tranzistorov... To sa môžme takto daťahovať neustále a pritom ani jedno ani druhé nič nevypovedá. H/K 980 resp. 970 používa operáky OP275.

Re: HARMAN/KARDON HK 980

marcin: jsi si jistý, že nemá dva páry?

Web

Re: HARMAN/KARDON HK 980

Ak máme obaja na mysli zrovnateľný NAD 355, alebo starší 352, tak nemá.

Re: HARMAN/KARDON HK 980

Oba mají dva páry.

Web

(upravil babakus 25. 11. 2010 10:44)

Re: HARMAN/KARDON HK 980

Jeden pár na kanál wink

NAD C355BEE

http://audio.com.pl/pics/testy/max_nad_c355bee_09.jpg

(upravil chyna.cz 25. 11. 2010 21:42)

Re: HARMAN/KARDON HK 980

DJ_Rix napsal:

NJN,hraje si to na kdovíco,ale sedí v tom dvě čínský eička.....:D

Na druhou stranu co by jsme za ty prachy chtěli.....

kolik sériových zesilovačů má alespoň to...

Web

Re: HARMAN/KARDON HK 980

Měl jsem HK970, teď mám výše zmíněný C355BEE smile

Re: HARMAN/KARDON HK 980

marcin: který komerční zesilovač má jeden pár trandů? Takový jsem ještě neviděl.

Web

(upravil marcin 26. 11. 2010 15:00)

Re: HARMAN/KARDON HK 980

Do 500€ snáď všetky. Hovoríme o jednom páre na kanál.
Uzavrime tieto reči, ako som písal vyššie, na takejto povrchnej úrovni to nemá žiadnu výpovednú hodnotu.

K téme: skoro 4 roky mám H/K 970 a som s ním spokojný. Ak ho porovnám s Denon PMA-920, tak ten má mohutnejší spodok a taký výraznejší zvuk, ktorý občas môže vadiť. H/K síce menej basuje, ale zvuk je jemnejší a na stredoch a výškach mi príde vyrovnanejší.

Re: HARMAN/KARDON HK 980

chyna: To máš pravdu,dokonce i chladící profil je na úrovni a ne jak jinde slisovaný alobal přišpendlený na kus hliníkovýho plechu. Ale proč tam hergot nejsou toroidy?? Nemyslím že by to stálo o moc víc než EIčka....navíc to byl ve své době zes za 15k......