Re: Problémy s novým nezahraným L18RNX/P

Reklamovat.

Re: Problémy s novým nezahraným L18RNX/P

Mně se nahýbá šikmo vzhůru asi o 0,5mm, do ostatních směrů méně a doprava to drží. Kvůli tomu, že to vpravo drží se to bojím nějak vytáhnout...

To Halen: Posílat to zpět do USA??

Web

(upravil Halen 28. 7. 2007 8:52)

Re: Problémy s novým nezahraným L18RNX/P

Aha, nj. To je problem a zaludnost nakupu za oceanem. Ale je to Seas, cili bych ocekaval precizni provedeni. To, ze jsou v USA vsechny vyrobky lacinejsi nez v v evrope je sice na prvni pohled nepochopitelne, ale jinak zcela logicke. Ale to bych sem tahal politiku a to je zbytecny. Takze bych se s klidnym svedomim obratil s problemem na zastoupeni seasu nekde pobliz a rekni jim, co si o jejich vyrobcich myslis. Treba by ti to vymenili za bezvadny kus tady, i kdyz jsi nakoupil v USA.

To all - ten phaseplug by mel drzet festovne. Kdyz nebude, muze rezonovat a to asi neni to pravy orechovy pro dobrej prednes zvuku.

Re: Problémy s novým nezahraným L18RNX/P

To je pech.

Web

(upravil kyselym 28. 7. 2007 10:11)

Re: Problémy s novým nezahraným L18RNX/P

omg je videt ze si seas L18 videl jen na obrazku... to doprdele neni mozny... tak si kua te plug urvy a dej ho tam jen tak bez prilepeni a jesli to uslysis mas u me litr. Ja to na rozdil od vas zkousel pac sem se chtel podivat jak to maj seas udelany a tak...takze sem si jeden reprak rozpitval....
muzes mi prosim rict proc by mel rezonovat? je zastrcen pevne do nepohyblive casti repro a je z plastu a jeho konstrukce umoznuje tlumeni pripadnych nepatrnych rezonanci. Kdyz sem ten plug zkousel dat jen tak, tak nejen ze tam drzi a samovolne nevypadne ale ani pri velkych vychylkach membrany se nic nehnulo. (rukou snim ale nepatrne pohnes)

dal uz nemam co bych vam k tomu rekl. komu neni rady tomu neni pomoci wink

Re: Problémy s novým nezahraným L18RNX/P

Jenom záviděj smile.

Web

(upravil acoustic 28. 7. 2007 11:55)

Re: Problémy s novým nezahraným L18RNX/P

Nemusím se při vyndávání bát, že mi praskne? Budu muset dost silně asi zabrat nebo kroutit...

Edit: Už ho mám venku. Šlo to celkem lehce. Lepidla je na phaseplugu ze spodu dost, ale nějak jim to nechytlo... Udělám pár foto... Mám to přilepit vteřinovým lepidlem nebo radši tmelem?

Web

(upravil kyselym 28. 7. 2007 13:17)

Re: Problémy s novým nezahraným L18RNX/P

ja to dal zpatky tmelem a prijde mi to ok

Re: Problémy s novým nezahraným L18RNX/P

Sekundové lepidlo drží hodně dobře, pokud není extremní námaha

Web

(upravil Halen 28. 7. 2007 16:30)

Re: Problémy s novým nezahraným L18RNX/P

#45,#46 Zrovna tento typ tedy ne. S tim rejpancem - zbytecnym, nikdy nebudu chtit kovovy repra. Nutite me rejpat taky, takze do toho - vyhledal jsem to, co sam nemam moznost provest a co jsem i ocekaval, ze najdu.  Primy srovnani CA18 vs L18.  Takze si s L18 uzij krasnou treti harmonickou vseobecne povazovanou za neprijemou. http://www.rjbaudio.com/Audiofiles/cone … rials.html

BTW, u 6MI80 drzi phaseplug jak pribitej (a je to jen Beyma)

Re: Problémy s novým nezahraným L18RNX/P

Směju se, jestli se o materiálech membrány vážně chceš bavit, tak založ novej dred smile.

Web

(upravil acoustic 29. 7. 2007 9:31)

Re: Problémy s novým nezahraným L18RNX/P

Jestli se chcete kouknout na ten phaseplug, tak koukněte na této stránce dole

Web

Re: Problémy s novým nezahraným L18RNX/P

Rozkuchaný phase-plug je i tady.

acoustic: Ten bitumen se mě líbí, kde se dají sehnat takové pláty?

Re: Problémy s novým nezahraným L18RNX/P

Kupoval jsem ho u  Monacoru.       Pracuje se s ním dost dobře. Je dobré ho něčím nahřát, aby se neodlepoval. Po dvou týdnech se začal trochu odlepovat - tak jsem ho nahřál fénem a bylo všechno ok.

Web