Re: Šnek s Kappou 15 LF PRO

Halen tu několikrát psal o nějakym 6th BP s Kappu 15LF, už nevim jak to bylo lazený, zeptej se jeho...

Re: Šnek s Kappou 15 LF PRO

Halen,porad,kde se da najit planek na toho tveho 6th BP??Umel by jsi to kdyztak navrhnout???

Re: Šnek s Kappou 15 LF PRO

To je ten BP, kterej sem napsal hned ze začátku ve svém příspěvku.

Re: Šnek s Kappou 15 LF PRO

neni to nekde trosku vic popsane??fotodokumentace a tak??

Re: Šnek s Kappou 15 LF PRO

Wolfe, Tobě speciálně bych nedoporučoval stavět ani boudu pro psa, nebo králíkárnu. Do satelitu si dá SM112 jenom takovej blb, jako jseš Ty.

Web

(upravil wolf 9. 8. 2007 11:57)

Re: Šnek s Kappou 15 LF PRO

proc?co je na ni spatneho?

Re: Šnek s Kappou 15 LF PRO

SM jsou nejhorší "low cost" reproduktory z profi řady. Ošizenej magnet, cívka na papíru, plechovej koš atd. Proto je jejich cena tak lákavá smile.

Re: Šnek s Kappou 15 LF PRO

wolf: Vím, že sinclair psal něco o lepidle. Pokud bych chtěl ušetřit, taky ho použiju.

Hairman: Koukám, odborník přes Beymy. lol

Ošizený magnet si představuju úplně jinak.
Kdes vzal cívku na papíru? To už dělá ledatak Tesla. SM řada má nosič z polyimidu = kaptonu.
Plechový koš? Žádný model SM řady nemá plechový koš, ale Al odlitek.

(upravil wolf 10. 8. 2007 10:37)

Re: Šnek s Kappou 15 LF PRO

ne tos ad vyjadri svuj nazor sinclair,ja jsem sice moc jine profi dvanactky neslysel,ale SM se mi jevi celkem kladne.Kazde repro od beymy se mi zda kvalitni tak kde je problem??vykon?citlivost??
Co mam delat s tou kappou,ten band pass bude strasne velka mrdka s kterou neprojdu pres zadne dvere..

A jak to muze mit takovou citlivost kdyz ten reprak zasiju do takove mrdky a bude to hrat jen pres bassreflexy..sice to tak asi je,ale vubec to nechapu

Re: Šnek s Kappou 15 LF PRO

mrdka = box, případně příliš objemný box

Re: Šnek s Kappou 15 LF PRO

2 Antonio: Hm, tak to je trapný. Ale byl jsem podvědomě přesvědčenej o tom, co jsem napsal. Soráč, asi jsem si to s něčím spletl.