Re: Šnek s Kappou 15 LF PRO

Vojta napsal:

Tady je to taky ,určitě to musí hrát dobře,ale ptal jsem se Halena,a ten mi řekl že to je prý něco podobného jako BR,a že to hraje zhruba stejně  hmm
http://www.speakerstore.nl/index.php?l= … mp;prjID=6

jestli dobře vidím tak tam má napsané že tam je 2x eminence sigma 18" což by pro mě bylo super.Nová stojí 6500SK co vím a já bych to mohl mít za polovinu čili za super cenu

chtěl jsem stavět hornu s PD1850 co myslíte co bude lepší?

Re: Šnek s Kappou 15 LF PRO

V originálech MTL2 jsou, jak jsem již psal a jak někteří nepostřehli, EVX180. Nedoporučuju zkoušet do toho cpát něco jiného, zkoušel jsem to už před kupou let já a natlouk jsem si držku, nehrálo to. A nebyl to bůhvíjaký šmejd, byly to tuším 2226 od JBL, charakterem dost podobné repráky.
Jenže problém bude asi v tom, že nikdo z přítomných stavěčů nebude ochotnej vysolit kolem 500E za jednu EVXku...Na druhou stranu získáte repráky, který jsou v téhle bedně zničitelný leda stejnosměrem ze zesu, nebo utržením magnetů, když kisna hňápne ze dvou metrů výšky na zem.
Měl jsem jich osm, v plném osazení se použily snad jen 5-6x venku na akci, kde bylo kolem 3.000 lidí a krmený byly po čtyřech 5kW vlastnoručním koncem. To byly monobloky schopné dávat těch 5k do 1ohmu, prali jsme subbasy podle potřeby furt pryč paralelně...Nikdy to nejelo na limit, mělo to tendence vraždit.
Jednou jsem použil na lázeňském náměstí v Luhačovicích, na pódiu před Společenským domem tři a tři kusy kvůli módní show v hiphopovém stylu. Za hodinu po začátku akce asistovali policajti, co dostali hlášku z města, že v lázních se už hodinu střílí, týden nato ještě chodily stížnosti z celého lázeňského areálu, v hale Vincentky se prý kvůli mně vysypaly dvě tabule /beztak už musely být prasklé/ a myslivcům se v okolních lesích prý splašila a rozutíkala zvěř.

Web

Re: Šnek s Kappou 15 LF PRO

sinclair: no dival jsem se starych datasheetu MTL2, a byly osazeny bud EVX-180A nebo DL-18MT, no a EVX-180A neni zas zadny zazrak napr. PD 184 ma prakticky shodne vsechny T-S parametry... a stoji pulku...

Re: Šnek s Kappou 15 LF PRO

Já se musím držet při zemi sad,mě by bohatě stačily dva kousky 18" v BR, nějaký levnější BC,RCF a k tomu slušný zesilovač...BV PA2000 a byl bych vysmátej...

Web

Re: Šnek s Kappou 15 LF PRO

kurna to musel byt super aparát.Ale fakt že 1000 eur za měniče na jednu bednu je pro mě fakticky moc.4ili zůstanu zřejmě u horny s PD1850.

PS:Děláš ještě nějaké akcičky někdy nebo ne?že bych se přijel podívat bydlím kousek smile

Re: Šnek s Kappou 15 LF PRO

Nedělám, nechal jsem si tyhle basy jen dva a dělám už jen malé akce. Na velké už nemám ani čas, ani nervy se přetahovat s levnější sračkovou "konkurencí".

Web

Re: Šnek s Kappou 15 LF PRO

V tom vidím největší problém, koupím aparát za x desetitisíců budu s ním umět pracovat /snad ještě nejsem uplně hluchej/, ale potom příjde nějákej kkt s omnišrotama že udělá akci za polovinu ceny a já si můžu jít většinou klouzat prdel i kdyby nevím co.. a hrát za cenu co týpek z shitem největším, mi zase příjde jako dost nedoceněný.. Samozřejmě jsou zase i akce kde se ocení kvalitní bedny, zesilovače, mixy a vůbec kvalitní zvuk, ale myslím že začínaj převažovat akce typu techno /co nejvíc bordelu jedno jaký kvality hlavně aby to řvalo/ a kolikrát tam jsou stany postavený z kdo ví čeho.
Nejhorší je co jsem tak zatím stihl spozorovat že lidi co si chodí zapařit, tak jim je jedno z čeho zvuk leze a jakou má kvalitu, je málo lidí co si na tom potrpí a nebo jsem se blbě koukal. Možná jsem byl na blbejch místech..

Re: Šnek s Kappou 15 LF PRO

sinclaire co by jsi doporučoval za basy za mín peněz?mám selenia D210ti + 15PW5 a potřebuju ktomu basy které by byly snad i do budoucna (čili s kvalitnějšími a výkonějšími) vrchy

strike:je to v prdeli tohle to máš recht jak pořadatel ví že ten to udělá za polovic tak neváhá.ale až se mu to někdy na akci ty omnišroty poserou tak bude zvukař pěkně v prdeli,akce taky a pořadetel nasranej že příště už raději připlatí.

Re: Šnek s Kappou 15 LF PRO

Pod D210+15PW5 bych šoupnul slušný 18" v basreflexu a bylo by vystaráno.....

Web

Re: Šnek s Kappou 15 LF PRO

Vyberte si nějaký příklad na konstrukčních stránkách B&C Speakers.

Web

Re: Šnek s Kappou 15 LF PRO

Dobry reseni cena/vykon je 18PS76 v bedne z planku B&C nebo v tom Megaton hornflexu

Re: Šnek s Kappou 15 LF PRO

Přesně, zrovna jsem tu chtěl dát odkaz. Ty škatulky jsem dělal a hrajou ohromně, v sériové produkci je vyráběli i HK Audio pod označením LP118.

Web

Re: Šnek s Kappou 15 LF PRO

myslíte tohle?
http://www.bcspeakers.com/index.php?sez … odotto=111
s reprem 18PS76?

(upravil sinclair 27. 7. 2007 9:06)

Re: Šnek s Kappou 15 LF PRO

Yasně. Je dobrý to krmit upraveným signálem i zezdola, oříznout subsonicem 4. řádu/30Hz. Reprák nedostává tak po píči.

Web

Re: Šnek s Kappou 15 LF PRO

tak to jsou fakt suby za levnou cenu smile to se mi líbí to si postavím.těžká konstrukce to naštěstí není tak aspon mín práce.ktomu zes asi QSC RMX 4050HD + nějakou aktivní vyhybku bohužel zatím jenom od behringeru na vyhybky od RANE zatím nemám sad

Re: Šnek s Kappou 15 LF PRO

hosi,co mam teda stavet??Mam satelit s dvanactkou SM 112,tak pod to je ta kappa dobra,tak band pass nebo snek???

Re: Šnek s Kappou 15 LF PRO

já bych šel spíš do toho BP

(upravil ondra Ch 30. 7. 2007 13:46)

Re: Šnek s Kappou 15 LF PRO

Tady je měření od Huberta:
EM15bass - Kappa15LF
http://image-upload.cz-warez.info//thumbs/901656Clipboard-1.png
a tady je pro porovnání ve stejných podmínkách BC 15PL40 v basreflexu:
http://image-upload.cz-warez.info//thumbs/227196Clipboard-1.png

Web

Re: Šnek s Kappou 15 LF PRO

sic tomu nerozumim ale kamosi maji na ss 4 sneky a k tomu i bassreflexy (dexony..:D) neco na tom asi bude smile

Re: Šnek s Kappou 15 LF PRO

ok,tak band pass je lepsi teda[doufam],kdosi rikal ze je tam uhlidatelna vychylka repra a da se z toho vytezit vic.Je to dobre na poslech v baraku??ja taky posloucham obcas v baraku
Jinak kde mohu ziskat nejaky osvedceny planek na stavbu?