Téma: Středový tunel na DPA 330

Hledám někoho, kdo je schopný vyrobit středový tunel na DPA 330.

(upravil reeb 24. 7. 2010 16:53)

Re: Středový tunel na DPA 330

Který se hodí i na jiné DPA (380, 440) nebo i jiné zesilovače.. Má to být do bedny modushop?

Web

Re: Středový tunel na DPA 330

Jo modushop 4U  jako tady na tom obrázku:

http://s19.postimg.cc/77d3dcz5b/5856_dpa330_vrsek.jpg http://s19.postimg.cc/sv21nszjj/5856_dpa330_spodek.jpg

(upravil AMTEC 21. 1. 2012 21:18)

Re: Středový tunel na DPA 330

Tak o taky tunel by som mal taktiez zaujem...

Re: Středový tunel na DPA 330

Kdo se toho ujme?  smile

Web

Re: Středový tunel na DPA 330

Kdyby se našel nějaký výrobce toho středovýho tunelu,tak bych měl o jeden taky zájem

Re: Středový tunel na DPA 330

Můžu poptat výrobu z kartáčovaný nerezi.
Bylo by to podobný jako tunely do DPA222 od kazzatele.

Re: Středový tunel na DPA 330

Mám také zájem, samozřejmě, pokud bude v mých silách, s něčím vypomůžu.....

Re: Středový tunel na DPA 330

Pokud je to pro softstart od kazzatele a by byl použitelný do 3U , tak bych se taky rád přidal..

(upravil reeb 12. 2. 2012 22:00)

Re: Středový tunel na DPA 330

edit..

Web

Re: Středový tunel na DPA 330

Je jedno jestli to bude 3U, nebo 4U.
Jde spíš o hloubku a použitý trafa, kvůli dýlce tunelu a rozteči otvorů na trafa.
Možná by se mohli  udělat 2 rozměry.
1. s dýlkou 300 na DPA222 a podobně
2. s dýlkou 400 na DPA333, 440 apod.
Jestli souhlasíte, tak poptám cenu a možnosti výroby.
Předběžnou poptávku mi prosím pište na mejl, spolu s rozměrem krabice a případně průměrem trafa.
reeb: ten výkres mi můžeš poslat, mrknu na to. wink

(upravil reeb 22. 1. 2012 13:17)

Re: Středový tunel na DPA 330

Mě by stačil  i 1,5-2mm Fe plech..

Taky na těch packách s maticemi bych netrval, tam lze dát duralový hranolek. Jednoduché U by měl zmáknout každý zámečník s nůžkami a ohýbačkou...

Web

Re: Středový tunel na DPA 330

Ono to s výrobou kvalitních plechů není tak jednoduchý.
Sám jsem se v minulosti spálil. zdaleka ne každej zámečník umí přesně ohýbat a mašiny pamatujou většinou hodně, mají vůle, ohýbají nepřesně atd.
nechal jsem si v minulosti naohýbat plechy ma výrobu krabic a přesnost byla +- 4mm, hrany neodjehlený, křivý, prostě hrůza. yikes
Po reklamaci to udělali o něco lépe. ny první pohled to bylo Ok, ale přesnost byla pořád v řádu milimetrů.
Hodně jsem se natrápil s dopasováním.

Proto bych to chtěl zadat firmě, která má odpovídající vybavení a dokáže vyrobit přesný a kvalitní plechy z nerezu.
Zápustný matice už to o moc neprodraží a zjednoduší to montáž.
Navíc komaxit není zadarmo a výsledná cena by se mohla rovnat ceně z nerezu bez povrchovky.

Re: Středový tunel na DPA 330

Reeb: můžeš mi poslat majlem ten výkres? Jednoduchý U není problém, ale jak jsou tam ty packy?

Basstl: Tak to jsi narazil spíš na prase než na řemeslníka. Přesněji a kvalitněji to zvládnu i sám - spíš bych řekl že se mu ty mašiny nechtělo seřizovat a tak to napráskal narychlo. V práci máme taky částečně starý vraky a částěčně laciný šunty (většinu plechařiny si necháváme dělat na CNC, tohle je na jednorázový pokusy), ale chyby vznikají spíš nezapočítáním nabývání materiálu při ohybu a nepřesností oka, takže +/-1 mm.

Re: Středový tunel na DPA 330

caute, ak by ste sa do toho pustili, tak by som mal tiez zaujem (dpa222)
dik

Re: Středový tunel na DPA 330

Zájem je poměrně slušnej, tak se pustím do návrhu a poptám výrobu.
Tunel na DPA 222 bych nachal udělat stejnej, jako byl od P.D.
Tunel na hloubku krabice 400 ještě musím promyslet. Budou tam větší trafa, takže musí být širší.
Předpokládám, že všichni budou mít soft start buď od P.D, nebo od Quarta. Uvažuju ještě o otvorech na boky tunelu, pro přichycení ochran, ale museli by mít všichni stejné ochrany, což asi nebudou.

Re: Středový tunel na DPA 330

VÁŽENÍ, omlouvám se všem, ale jelikož si to Kazzatel nepřeje, vzdávám se výroby tunelů.
Budete muset počkat, nebo si výrobu zajistit sami...

Re: Středový tunel na DPA 330

Ono je to krapítek jinak, mládenci...jde o základní princip slušnosti, tj. napřed se zeptat...neuvažovat " von je hodnej, určitě nebude mít nic proti tomu "... naučíte se to někdy ?

Re: Středový tunel na DPA 330

Nevěděl jsem, že máte patent na výrobu tunelů.
Nemělo to bejt jenom na DPA, ale všeobecně na krabice z Modu 3U, 4U, hloubka 300 a 400.
Nikde jsem se nedočet, že proběhne další kolo plechařiny na 222 a o  ostaních rozměrech krabic už vůbec ne.
Myslete si co chcete, ale dělal jsem proto, že jsem chtěl pomoct a reagoval jsem na prosby ostatních.
Shodou okolností zadávám výrobu pro sebe (podotýkám, že ne na DPA a ne podle výkresu od Roba), takže pro mě nebyl problém zadat těch tunelů víc.

(upravil reeb 24. 1. 2012 0:23)

Re: Středový tunel na DPA 330

Aha...Takže každý si to musí naohýbat doma ve svěráku? Moc tomu nerozumím..

Web