Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Reproduktory » Beyma nebo TVM

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [14]

(upravil X ray 17. 7. 2007 12:31)

Téma: Beyma nebo TVM

Chtěl bych poradit jaké repro dát do satelitů u DK. Rozhoduju se nad TVM 188 /8 nebo Beyma 8M60N. Výškáč bude asi Beyme T 2030.

(upravil Solomon 17. 7. 2007 12:59)

Re: Beyma nebo TVM

8 palec se IMHO s 2030tkou do dvoupásma nehodí. Zvolil bych tedy 188. Navíc, satelity k DK? Bude i sub a spodky ze satelitů nebudou tak potřebné...  A pokud sub nebude, chce to dopředu větší třípásma.

EDIT: juj, tak to je midrange speaker, ve dvoupásmu by možná i šel použit, zkušenost s ním nemím, ale na doma to podle mě není. Zvolil bych to TVM

Re: Beyma nebo TVM

diky moc

Re: Beyma nebo TVM

On spíš myslel 5MP60N, pak by T2030 byla v pořádku (k 6,5" a ještě k tomu TVM bych ji nedával). Jediný co se mi u 5MP60N sou basy, ale pokud se teda podladí BR dá se to použít. Další problém bude zapuštění 5" Beyny - dost nestandartní a u každého repráku jiné.
Porozlídní se na madisound.com máš ješě tři dny na to, aby ses přidal ke klukům  s objednávkou. Třeba k 5" SilverFlutu se něco najde, koneckonců můžeš okopírovat Zaphův projekt.
Konec vysílání rádia Papouškov.

Web

Re: Beyma nebo TVM

Proč mám takový pocit, že najednou je TVM něco jako žlutá kategorie pro tolik lidí? TVM je prostě TVM, žádný ojeb, dostaneš, co si zaplatíš...
Navíc checku, mám pocit, že ví (X ray)  jaký reproduktor skutečně myslel, jenže má vysoko Fr, závěs vlnka, já bych ho cpal do PA třípásma...
2 X ray: jinak samo že by nejvýhodnější bylo porozhlídnout se na madisoundu a přidat se, ale spíš bych řekl, že moc zkušenosti v audio oblasti nemáš, co?

Re: Beyma nebo TVM

tak tetka uz fakt nevim nejdřiv to byly 2 druhy tet uz to jsou 3 smile. Jsem v koncích smile

ani ne tak teprv začínám a nemám ani moc peněz protože jsem jenom student smile

Re: Beyma nebo TVM

Tak to zkusme jinak: popiš, co posloucháš, kolik máš doma místa, jaké naroky, kolik peněz... Zkus to trochu rozvést, ať známe lépe tvou situaci a mužeme zkusit poradit...

Re: Beyma nebo TVM

Student? Češtinu se neučíte?

Satelity do DK.... Od toho snad nemusíme chctít moc nad 100Hz, tam by mohla 5MP60N stačit. A je to dost solidní reprák.

Jakej máš zes a zbytek sestavy (sub)?

(upravil X ray 17. 7. 2007 13:31)

Re: Beyma nebo TVM

poslouchám hlavně techno tenko a takove podobne mixi a tak. Co se týče peněz investoval bych do toho asi 10000 Kč. Chtěl bych to umístit do obyváku 4x6m a obývací stěna na kterou bych chtěl dát satelity a sub na zem

Re: Beyma nebo TVM

Klidně velkej střeďák smile

Re: Beyma nebo TVM

http://audioweb.cz/vase-ondra1.htm něco takového bych chtěl udělat

Re: Beyma nebo TVM

Tak to jednoduše okopíruj. Nebo vem ty 188 TVM a k nim nějakou měkkou kalotku...

Re: Beyma nebo TVM

s TVM ani beymou nezkončíš špatně....

(upravil X ray 18. 7. 2007 10:37)

Re: Beyma nebo TVM

a jaký k tomu teda přidat výškáč ?? ten T2030 ??

Příspěvky [14]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Reproduktory » Beyma nebo TVM

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£