Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Nové A/V recievery Onkyo jsou připraveny na 3D

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [20]

Téma: Nové A/V recievery Onkyo jsou připraveny na 3D

smile

http://www.tvfreak.cz/art_doc-BF09CAC38 … 1DF59.html

Re: Nové A/V recievery Onkyo jsou připraveny na 3D

a starý receivery to nebudou umět? přehrávat v 5.1 ?

Web

Re: Nové A/V recievery Onkyo jsou připraveny na 3D

no chyno jasně že jo smile jenom mě fascinuje to že ,, jsou připraveny na 3D '' smile a hned je z toho jinačí receiver smile - z pohledu normálních lidí smile
Na druhou stranu asi nebude v TV nebo na Blůrej přehrávačích 6 konektorů pro cinče smile

Re: Nové A/V recievery Onkyo jsou připraveny na 3D

K ničemu. Za chvíli nebude na jídlo tak k čemu nám je potom kchůl gangsta risívr pyčo se tři dééé? smile

Míro, už odpovídám. wink

Re: Nové A/V recievery Onkyo jsou připraveny na 3D

Ďaľšie perpetum mobile? lol

Re: Nové A/V recievery Onkyo jsou připraveny na 3D

Protože P.M.P.O. 3700 WATT už nestačilo smile

Re: Nové A/V recievery Onkyo jsou připraveny na 3D

Proč? Vždyť tam nikdo netvrdí že to dá těch 180W do všech 11cti kanálů současně.:) Alespoň tam mají skoro kilowattový trafo,takže to alespoň na stereo těch 2x 180W dá,a na prostorovej bude výkoková rezerva dostačující i tak.
Když se podíváte na konkurenci,kde sedí 200W čínskej EI trafák a tvrdí vám taky že to má 7x150W tak je to přeci jen rozdíl.

A pro ty co to nepochopili: Hlavní rozdíl a tzv. příprava na 3D spočívá v implementaci HDMI 1.4 které tyhle funkce navíc podporuje,konkurence s HDMI 1.3 (a i to je vidět až u vyšších a dražších modelů) to prostě při propojení přes receiver podporovat nebude,budete si muset zapojit BD rovnou do TV kisny,ale už nebudete mít další HDMI kterým by jste zapojili BD do receiveru kvůli zvuku.

Re: Nové A/V recievery Onkyo jsou připraveny na 3D

Otazka je prakticka vyuzitelnost. Nez se rozsiri HDMI 1.4 bude uz urcite 1.5 atd.. smile .Cele jsou to jen finty jak z lidi tahat dalsi penize..

Re: Nové A/V recievery Onkyo jsou připraveny na 3D

Nuž poďme všetci utrácať prachy ako na bežiacom páse len preto aby si sedel ako prítrtko s okuliarmi a čumel do 3D telky, ani vo sne by mi nenapadlo že to bude mať niečo spoločne z receivrami, a hold už máme onkyuše s osmičkovou príponou trebárs SR-605/606/607/608 veď boha ani bluray prehrávače sa tak nepredávajú ako prach obyčajné dvd playeri s hdmi výstupom, a to ešte chcú zaviesť 3D telky (v šialených cenách ) a recáky a do zimy bude zase nejaká nová zbytočná idiotina. Ale nech sa ráči utrácajte... veď cesty hifi su tak strátový koníček, a bolo mi to divné prečo Onkyá tak obrovsky padali na cenách. Pretože niečo nové sa blížilo, čo bude treba presadiť na trh.

To aby som kráčal z módov tak mi pripadá predať čo mám, čiže nové Lcd do riti, ročný recák a player takisto, a všetko nanovo kupovať kvôli 3D formátu to nám činí na minimálne 3000eurovú záležitosť.

DJ-Rix u onkyí je jedno či je stereo alebo aktívne všetky kanály, výkon je stále rovnaký v oboch režimoch, naopak napríklad pri sonyčkách je v stereu deklarovaný výkon ale v multichannel móde záleží už od poddimenzovaného trafáku : )

Web

Re: Nové A/V recievery Onkyo jsou připraveny na 3D

V zásadě hlavní průser přijde v okamžiku,kdy nechcete krmit zobrazovač z továrního BD playeru,ale chcete mít jako zdroj HTPC (byť vybavené BD mechanikou). V tu chvíli totiž našinec zjistí,že dostat z HTPC přes HDMI zvuk i obraz v pořadované BD kvalitě je v podstatě zhola nemožné,protože vlastně v podstatě existuje jen nedna zvuková karta na trhu,která disponuje HDMI opakovačem a umí "přimíchat" korektně zvuk.
To ani nemluvím o tom že stojí skoro 6 klacků a sehnatelnost je nic-moc. O nějakém HDMI 1.4 si u ní můžeme nechat jen zdát,zaplať pánbu alespoň za tu 1.3.

dbmax: V tom případě mi vysvětli,jak dokáže přístroj s příkonem 830W odevzdat do výstupů SOUČASNĚ sinusový výkon 11x 180W ?? I kdyby tam byly zesilovače v T-éčku (což asi s největší pravděpodobností budou,jinak si nedovdu představit jak lze ten přístoj uchladit) tak to prostě nevychází. Takže mi tu nevykládej jak je to u Onkyí jedno,je to úplně to stejný jako u veškeré ostatní spotřebky.

Stačí nahlédnout do specky od výrobce,tam je to jasně napsáno:
Power Output FRONT L/R 180W (6 Ohm,1khz,1channel driven,IEC)

http://www.eu.onkyo.com/ir_img/21672324_a5c9fa9f96.jpg

Re: Nové A/V recievery Onkyo jsou připraveny na 3D

Rixi to by musel najprv výrobca napísať že sa jedná o sínusový výkon, a nikde som nenapísal ze čísla čo sú na papieri zodpovedajú údajom od výrobcu. Každy dobre vieme že sú to nacucané údaje : ) napríklad čo som meral onkyo 606 tak na papieri 140W reálne leda bieda do 45W. Príkon celého prístroja možný je, vyskúšaj uvidíš.

Web

Re: Nové A/V recievery Onkyo jsou připraveny na 3D

DJ_Rix: to už se tady taky probíralo a několikrát wink

Re: Nové A/V recievery Onkyo jsou připraveny na 3D

Díval jsem se na 3D TV (v datartu) kde hrál tenis ve 3D a vpadá to hodně dobře. Už se těším na 4D lol

Web

Re: Nové A/V recievery Onkyo jsou připraveny na 3D

na 4D ? big_smile

Re: Nové A/V recievery Onkyo jsou připraveny na 3D

No já sem na to moc zvědavej. ještě sem to ani neviděl. Ale asi si taky počkám rovnou na 4D:-)

Web

Re: Nové A/V recievery Onkyo jsou připraveny na 3D

já už byl v 4D kině heč :-P

Web

Re: Nové A/V recievery Onkyo jsou připraveny na 3D

moderátoři: myslím že tenhlde dred by stálo za to přesunout na smetiště.:)

Re: Nové A/V recievery Onkyo jsou připraveny na 3D

no, a nebo smazat

Re: Nové A/V recievery Onkyo jsou připraveny na 3D

Na smetisko s tým súhlasím!
DJ_Rix: sám si si ďalej odpovedal (inak čakal som kedy niekto použije argument ako ty, čo vôbec neodsudzujem).
Len nechápem, že blbci od NAD a H/K furt uvádzajú reálne výkony, kto to kupuje tých pár wattov?

Re: Nové A/V recievery Onkyo jsou připraveny na 3D

Ještě to tu nechte, pravda, je to tu vesměs o hovně, ale výstup by měl být ohledně HDMI a 3D právě to s tou verzí 1.4. Zbytek už je jen kaše. Řešil jsem něco podobnýho onehdá, když jsem rozmýšlel nákup revu s 1.3, ale 3-D mít někdy chci (jen dokoupím druhej projektor big_smile), dělal jsem na to diplomku a žeru to smile
Ještě mě napadlo 1.4 rozbočovač, pak jen rozbočenej signál přivést do 3-D telky a do 1.3 revu a je podle mě taky vystaráno. Teď je otázka, kde takovou krabičku sehnat.

Jinak výkony bych tu vůbec neřešil, je to jak plácání klackem do vody. Většina těch šmejdů má hnilobný poddimenzovaný trafa a absolutně nedostatečný chlazení na takovej výkon, to dojde i natvrdlýmu. Ostatní při pozorným čtení datashitu zjistí, že je tam ten výkon udanej většinou jen na 1 max. 2 kanály. Při současným buzení víc kanálů máte halt peška a výrobce se tím i pojistil, že on přeci 7x200W současně ve specifikaci neudával...

Příspěvky [20]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Nové A/V recievery Onkyo jsou připraveny na 3D

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£