Téma: ADS 1400LX

Dobrý potřeboval bych poradit pokud ma někdo zkušenosti nebo nějake schema od tohodle zesilovače.Potřeboval bych vědět jaky je klidový odběr jednoho modulu tohodle zesilovače.Děkuji

Re: ADS 1400LX

Obrať se na firmu AC Akustika, oni ty zesilovače jednu dobu prodávali a určitě dělali i servis.

Web

(upravil Sendy 20. 5. 2010 12:35)

Re: ADS 1400LX

Myslíš tyhle zesilovače ?

http://s4.postimg.cc/o0grd5eex/891_patina.jpg

Web

Re: ADS 1400LX

Ano přesně ty

Re: ADS 1400LX

Sendy, die eine schrott? smile

Web

Re: ADS 1400LX

Na pohled vypadá ten zesilovač docela masivně, ale výdrž má dokonce horší než omnitronic sad Je to bída...

Re: ADS 1400LX

Tak ja nevim co ja sem na nho slyšel byla jen sama chvala. Že je to dost spolehlivy zes.

Re: ADS 1400LX

Mám bohužel opačné zkušenosti. Ze 6ti kousků na dvou diskotékách, měli 4 poruchu. U dvou to bylo špatné trafo a dva měli problém v někde v koncáku, ale už nevím co přesně to bylo.

Re: ADS 1400LX

No a jestli jste to kupoval uplně nove nemate od toho nějake papiry kde je napsany ten klidovy odběr?

(upravil Sendy 21. 5. 2010 10:26)

Re: ADS 1400LX

To určitě ne.

Jaký klidový odběr to máš vlastně na mysli ?

Web

Re: ADS 1400LX

Už to mam.Měl jsem namyslim odběr jednoho modulu bez zatěže.naprazdno(jalový)myslim že se mu ještě řika.No a ta tvoje hromadka těch ADS si spokojeny ? bezproblemu ? a nebo jak piše babakus

Re: ADS 1400LX

To není moje hromádka, to je kupa šrotu z diskotéky před generálkou, všechno pokažené několikrát.

Web