Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 3 z 3)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Jaký receiver místo stereo zesilovače Denon

  Stránky: ««« 1 2 3

RSS

Příspěvky [41 až 45 z 45]

Re: Jaký receiver místo stereo zesilovače Denon

Ahoj, za kolik budeš ten denon prodávat ? ...

Re: Jaký receiver místo stereo zesilovače Denon

Ahoj,
zájeme už mám, kolegu z práe.

Re: Jaký receiver místo stereo zesilovače Denon

aha ... nevadí

Re: Jaký receiver místo stereo zesilovače Denon

Kdyby sis koupil místo toho všeho NAD T763 nebo T773, máš vystaráno. Kino skvělé a stereo také, díky obrovitému toroidu a pěti ventilátorům to odevzdává 5x /7x/ 130W na kino i na stereo, vynikající odstupy, kvanta AV vstupů včetně optiky i koaxu, triggervýstup, odpojitelné koncové stupně atd. Stačí si ve větším rozlišení prohlédnout zadní panel. A trojková řada už ani není tak drahá.

Web

Re: Jaký receiver místo stereo zesilovače Denon

Ahoj,
tak už je mi samotnému trapně sem pořád psát příspěvky, když už je to tak staré téma, ale jak jsem zjistil na stereo poslech je prostě ten HK 7000 opravdu znatelně horší. Čili jsem se vrátil ke staré kombinaci na stereo poslech svůj Denon PMA 655R a kino šikovně propojené přes Harmana a Denon, tak aby to vlastně šlo technicky takto zrealizovat. Chtěl jsem to prostě vyřešit jednoduše a nechat si jen AVR, ale bohužel zvukový kompromis dělat nechci, když vím že s Denonem to hraje mnohem hezčeji a čistěji.

Sinclair: Kdybych doma žádný zes neměl a něco sháněl, myslím, že o NADech se tu mluvilo již tolik, že by to byla jasná volba, ikdyž jsem ještě u nikoho neměl čest se s žádným setkat a poslechnout.

Příspěvky [41 až 45 z 45]

  Stránky: ««« 1 2 3

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Jaký receiver místo stereo zesilovače Denon

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£