Téma: aktivne subwoofery

Zdravím.. chcel by som sa spýtať či existujú (vyrábajú sa) aktívne subwoofery s ´výstupom ešte napríklad na 2 reproduktory (niečo ako to majú reprosústavy k PC) jednoducho ak by som si kúpil aktívny subwoofer nepotreboval by som už ďalší zosilovač pre satelity... ďakujem

Re: aktivne subwoofery

Pravdaze existuju

Re: aktivne subwoofery

hmm a mohol by si mi poslať link na nejaký z nich? aby som vedel podla čoho hľadať

Re: aktivne subwoofery

příklad: http://eshop.prodance.cz/DetailPage.asp?DPG=87272

Web

Re: aktivne subwoofery

a nejaké v prijateľnejšej cene? trebárs do 200 € ?

(upravil Bery 10. 5. 2010 22:13)

Re: aktivne subwoofery

Na doma seženeš za tuto cenu jen domácí kino, nebo něco obdobné kvality. Předešlý odkaz byl jen příklad...

Web

Re: aktivne subwoofery

no mám dobré, výkonné bedne tesla ktoré mám pripojené na starý súbáč z reprákov k PC Creative T3000. Keďže je to ale len 17W subwoofer, potrebujem niečo lepšie.. rozmýšlal som nad setom Logitech z-2300 ktorý stojí cca 140 € ale z neho by som využil vlastne len ten subwoofer a satelity by som mohol teoreticky aj zahodiť... a načo potom za ne platiť keď určite robia tiež dosť z ceny. tak preto ma zaujímalo či sa napríklad za takúto cenu nedá zohnať čisto len subwoofer so zosíkom aj na bedne ktorý by bol predsa len lepšej kvality.

Re: aktivne subwoofery

Tak se koukni třeba na aukro.sk, uřčitě tam bude nějaký subwoofer z domácího kina bez satelitů.

Web