Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Reproduktory » ART481 - nechat si nebo poslat dál?

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [6]

Téma: ART481 - nechat si nebo poslat dál?

Po mnoha letech se mě dostaly opět do ruky ART481.
Má smysl s nimi ještě něco naplánovat, nebo už takým projektem neztrácet čas? Docela mě to láká...
Kdysi snad nebylo nic lepší, najde se teď?

Re: ART481 - nechat si nebo poslat dál?

Kdes je vyhrabal? Pokud k nim máš i ty tráfka, možná na hraní s tím něco vyvést půjde. Ale samozřejmě nečekej od toho příliš, ač je to IMHO nej vejška od Tesly. Chce celkem vysoko dělit a celkově asi budeš dost těžko hledat nějakej smysluplnej koncept. Já něco v hlavě mám, ale vzhledem k tomu, co to bude chtít za sraní kolem a kolem, a vzhledem k očekávanýmu výsledku, tomu moc nedávám...

Re: ART481 - nechat si nebo poslat dál?

Zorg, mal si ich niekedy v rukách? Áno je to len Tesla, ale mimoriadne podarená.

Re: ART481 - nechat si nebo poslat dál?

Už dlouho jsem je v ruce neměl - od doby, co jsem si repasoval AKR153. Občas si jen tak z dlouhé chvíle šáhnu obřadně zezadu na magnet předtím, než si na nich něco pustím, což se děje prakticky denně...
Já ty vejšky mám rád, nemysli si, ale co si budem povídat, dneska už seženeš za slušný peníz absolutně jinou třídu, a to jak hlasitostně (zatížitelnost vs. citlivost), kvalitativně zvukově, tak konzistencí i náročností na použití. Každopádně z nostalgie bych s nimi chtěl něco zkusit (až zprovozním mikrák, sakra už mad).

Re: ART481 - nechat si nebo poslat dál?

Zvažuji, že si ty repráčky přece jen nechám. Můžete mě někdo napovědět parametry přizpůsobovacího tráfka? Nejlépe na 8 Ohm.

Re: ART481 - nechat si nebo poslat dál?

Najdes to na repromanii.

Web

Příspěvky [6]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Reproduktory » ART481 - nechat si nebo poslat dál?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£