Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 4 z 421)

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 6 ... 421 »»»

RSS

Příspěvky [61 až 80 z 8,408]

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Měl jsi pracovní obuv s vystuženou špičkou????!

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Babakus: lol jsem rád, že jsme dostali montérky:-)

Web

(upravil babakus 6. 5. 2010 16:45)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

chyna.cz: nojoooo tak to je potom jasné wink Kdyby jsi měl boty s ocelovou špičkou, nejlépe od výrobce Panda, nic by se ti nestalo. Jinak povinností zaměstnavatele je, že ti musí zařídit pracovní oblečení, obuv(ochranné prostředky) a  prostředky pro výkon práce wink
Spousta lidí nedokáže říct "nebudu dělat, dokud to nebude!". Já to tak udělal vždy a pokaždé jsem měl to, co jsem potřeboval.
Doufám, že nemáš nic zlomeného a odnesly to akorát nehty.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

jen ten nehet... u nás na firmě je to trochu komplikovaný. šéf není zrovna z těch, co by se řídili všemi předpisy smile aspoň že platí jakš takš dobře

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

a som zvedavý, ako si to ošetril smile
môj palec po podobnom úraze http://redyuri.wheel.sk/gallery/?dir=Ma … c=IMG+0528 http://redyuri.wheel.sk/gallery/?dir=Ma … c=IMG+0529

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Héézkýý smile Podobné, len trošku menšieho rozsahu som mal na palci na ruke...

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

hmmm mňamka lol

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

No teda, to jsem proti vám žabař lol

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

zistil som že som spravil písomné maturity + obrovské potešenie - našiel som KARLA KRYLA vo FLAC !!! už sa tešííím smile

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

no fuj, ty vaše hrůzný hnáty, radši jsem to ani neotevřel smile Metlošáci a podobní nosiši steelů by to třeba přežili smile

Já si dnes udělal radost dvěma energiťákama, tak jsem naspeedovanej a vymejšlim kraviny smile Třebas že vemu čistej DSD signál, dvěma operákama zesymetrizuju, pustim do komplementárního páru mosfetů ve spínacim režimu a na výstupu jen ořežu LPFiltrem. A má to jen jeden háček - na regulaci hlasitosti budu asi muset škrtit napětí koncovejch fetů autotrafem Křižík big_smile Ale kdyby to fungovalo, tak by to bylo fakt drsný smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Jo Frenku, to jsme dva. Po dlouhý době jsem taky zakusil velký množství taurinu v krvi a nějak nemůžu spát. smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

odovzdal som diplomovku...waaaaa

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

S tou jsem myslel se sprintuje, ještě s horkou, na sekretariát těsně začátkem září!? big_smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

dnes sa ide chlastať, rozlúčka s triedou a ukončenie strednej školy... škoda že som šofér hmm ( teda ako sa to vezme, aspoň to prežijem)

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Dnes som si urobil radosť Takmer dokončením Light Control ver. 1.0 by Pedro smile

Foto budú po nalakovaní smile

Web

(upravil stephunk 7. 5. 2010 19:47)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Dnes idem testovať Bryston 4B, fotky sú v sekcii Zesilovače-Fotky vnitřku něconěco tongue
Radosti jak na makovom poli smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Ja som si kúpil Lego smile

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Já teď přijel domů a to byste nevěřili, jaká to je radost, že nemusim spát v příkopě. Zas tolik chlastu v sobě nemám, abych nezmrznul. Ale měli sme dnes koncert a stálo to za prd. Bubeník hrál na cizí bubny a vubec mu to nešlo, všichni sme byli vožralý a ještě mu museli podávat paličky lol ale nejhorší tam na tom bylo, že sme museli jet domů a já od tý krásný fanynky dostal jen pusu a ne nic víc lol

(upravil Zorg 7. 5. 2010 21:13)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Kuwa, to musí vypadat na těch vašich koncertech. To vás nevypískaj? tongue

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Ne vubec, kalili na nás víc než na tu kapelu před náma a těm nepadalo nic z rukou, hráli dobře a měli brutál zpěvačku lol

Příspěvky [61 až 80 z 8,408]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 6 ... 421 »»»

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£