Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 381 z 421)

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

  Stránky: ««« 1 ... 379 380 381 382 383 ... 421 »»»

RSS

Příspěvky [7,601 až 7,620 z 8,408]

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Stromboli mám také na lp.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Firepower - keby nebolo Jugulator, tak by som povedal ze dalsi naj album od Painkillera...

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Na Stromboli jsem si vystál v Liberci v Pražský u Supraphonu frontu. 88,- Kčs.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Já ho koupil minulý týden na inzerat.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Jestli je v dobrým stavu, tak super. Na kolikpak vyjde to dvoualbum dneska?

(upravil kudlibabka 14. 11. 2021 21:22)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Stromboli pro mne jeden z nejzbytecnejsich projektu v dejinach ceskyho bigbitu...spolecne s Modrym efektem se Semelkou,pripadne vsemi projekty Martina Kratochvila...ono by toho bylo vic,ale ty jmenovany mi pridou nadmiru adorovany...gute nacht...
edit:malem jsem zapomel na Prazsky vyber a Kocabovy projekty,taky pekny sragory...

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Tak to už nám to v té naší republice moc nezbylo. cool

(upravil maxell 15. 11. 2021 9:10)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Kutilský a bastlířský měřák všech možných rozsahů vč. střídavých (AC) proudů (ampérů) což není jinak zcela běžné
multimetr

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

(upravil Benazi 15. 11. 2021 10:00)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

stromboli  mne vyšlo na 150 kč další pražský výběr 2 ks na pantonu a Kocáb po kile,inzerovala vdova prý po zesnulém manželovi.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

DT9205A - první kus mám od devadesátek, pořád žije, dnes to vyrábí kde kdo pod tímhle označením. Nejvíc na něm hodnotím automatický vypínání...
Postupem času jsem jich po 10USD na ali koupil několik, na jednom se rozpadly zdířky, ale ostatní drží, a aspoň v některým je funkční baterka smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Asi si budu muset odklonit, ale sedm tyček, kurva... Ale mě moc líbí!
https://www.emp-shop.cz/p/master-of-puppets/343003.html

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Ta je  parádní. Nadruhou stranu tu bundu budeš mít napořád.

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Pěkná věc, na pivo, na koncert apod., jenom o jednu nulu moc. A můžem to nakoupit v Lidlu...

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

(upravil stiglitz 19. 11. 2021 22:55)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Áno. Toto je rovněž moc pěkná bunda: https://www.emp-shop.cz/p/england/353989.html
Taky je možný, že si koupím ale namísto toho gramofon, nějakej pěknej, třeba, nebo i deck, taky pěknej... A nebo cívkáč, pěknej.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

kudlibabka napsal:

... jeden z nejzbytecnejsich projektu v dejinach ceskyho bigbitu...spolecne s... ...taky pekny sragory...

No, když si to myslíš...

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Dneska mě nasralo: Venčím. Venčí i bába odvedle z baráku, asi tak kolem 45 let, tipnu. Já uklidím po psovi hovno. Její pes se vysere - pravda, není velkej - a bába nic. Tak jí to říkám. "...paní, můžu se vás zeptat, proč to necháte na tom trávníku?" Nic. Dělá že neslyší. Ptám se podruhé: Ženština je najednou jako sopka! "A vám nevadí, že váš pes nám ochcává panelák?!? (ukazuje na naší fenku). Říkám - náš určitě ne! Na to bába (už křičí) "co je vám do toho, já se na to můžu vysrat, starejte se o sebe, inteligente..." Stojím, jako opařenej, babizna píčuje, dokud mi nezmizí za rohem. Tak to mě nasralo!

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

ja už mám nakúpené , tak ak má niekto záujem - jak je libo . https://de.aliexpress.com/item/40002220 … 3339%22%7D

(upravil stiglitz 20. 11. 2021 16:39)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Tak držím palce! Já nakoupil taky, předloni, na jednom křivej tisk, nenositelný, a na druhým ušité rameno tak, že nenositelný, byl tam asi dvoucentimetrový roh, který plandal. Manželka, vyučená pánská krejčová prohlásila, že takhle se to vůbec nedělá, že to šily děti, nebo hovada.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

potešil si ma .    ja to mám však v poriadku . mám toho viac  , aj tenisky  . https://postimg.cc/6yK5WknB

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

čokla nemám ale psí houna bych nesbíral už z principu a na protest. ouřednická šikana a buzerace

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

Příspěvky [7,601 až 7,620 z 8,408]

  Stránky: ««« 1 ... 379 380 381 382 383 ... 421 »»»

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£