Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 360 z 421)

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

  Stránky: ««« 1 ... 358 359 360 361 362 ... 421 »»»

RSS

Příspěvky [7,181 až 7,200 z 8,415]

(upravil Benazi 11. 4. 2021 18:20)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Krevní destičky si dej do kolen, otec má 2 stupeň artrózy,, chodil 2 krát ročně tahat sairajt s kolene, po absolvovani injekcí do obou kolen s odstupem, tak 5 let nebyl u ortopeda zabralo to.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

mě pomáhá tlačenka wink tam je ta želatina v nejstravitelnější formě big_smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

problémy s klouby jsou s narůstajícím věkem, a především spojeno s nadváhou. Mně je 64 roků, neužívám žádné prášky krom pravidelně nepravidelně Mg+B6.
Na svou výšku 184cm mám okolo 90 kg. Vím, měl bych shodit tak čtyři, pět kilo špeků a bylo by to na horském kole do kopců lepší. Bohužel, jakmile se vrátím z cyklotrasy domů hladný jak vlk, nevím, co bych všechno na posezení sežral. Půl kila dietního bůčku není problém big_smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Tlacenku si strc do prdele.

(upravil stiglitz 11. 4. 2021 20:23)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Betaron, to Ti tedy závidím. Já mám 188cm, a vážím 116kg, a nevím, jak z toho ven. Hrozně rád žeru. Aspoň na ten metrák, ksakru... Je mi 50 let.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

stiglitz: A co sis dal teď před spaním, povídej? big_smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Radši se ani neptej! Měl jsem tři špekáčky na ohni, a čtyři lahváče, protože jsme pracovali celé odpoledne na zahrádce. Ryl jsem, hrabal, a tak. Odnášel organický odpad... Prostě jarní zahrada.

(upravil mechanik 15. 4. 2021 15:41)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Tak je doma.

https://i.postimg.cc/8zCpMrzF/20210415-114940.jpg

Vyzerá to lepšie než na fotke. Pekný odtieň sivej a aj pekne nastriekané. Poteší podstavec pre rúčku z hliníkového odliatku. Tak to má vyzerať. Pôvodne som čakal umelú hmotu. Potešila ma hromada príslušenstva. Rôzne drotiky na čistenie, pružiny do rúčky, akýsi ručný vrták... Kábel s banánkami a krokosvorkou, asi pre ESD...

Žiadne umelé hmoty tak hnusne nesmrdia ako na tej ZD-915... So ZD-915 to nejde velmi porovnávať. Tiež som rád že to nemá ten lacný LCD displej. Na tom nič nie je poriadne vidieť. Ak sa nepokazí tak nič lepšie kupovať asi nebudem.


EDIT: po spustení ešte lepšie. Zarazilo ma aký tichý ten stroj je oproti ZD-915. Ani nevibruje. Len keď sa dotknem rukou rovno prístroja. V hrote sa po zohriatí a zapnutí odsávania urobila diera, čo som rád... big_smile Skúšal som vybrať odpor SMA0204 a foliák WIMA RM5mm a paráda. Samozrejme z 2 vrstvovej dosky.

https://i.postimg.cc/HxrpJJdw/20210415-152310-AW.jpg


Len mi trochu dochádza miesto big_smile Už teraz išla lupa preč zo stola...

https://i.postimg.cc/6qRt0D7T/20210415-152112.jpg

Kebyže kupujem RLC ako komponent, stolový multimeter, nebodaj spektrálny analyzátor alebo piecku na SMD tak neviem kam by som to dal... Jedine nejake police...

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Ten stůl má moc velkou hloubku, příjde mi. Něco stejně širokého, a police, police, málo frekventované věci úplně nahoru, všechno na zeď. A bude se Ti dělat úplně jinak. Prostor máš!

(upravil mechanik 15. 4. 2021 18:39)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Je to dosť hlboké, tušim 80cm. Ale neviem či by som dnes chcel menej. Takto sa dá pred prístrojmi ešte v pohode spájkovať. Asi časom skúsim tie police a prístroje dávať nad seba...

Tá Quick je takto len položená. Pôjde niekam vedla hot air.

(upravil Elox 15. 4. 2021 19:00)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Ten stůl 80 cm je v pohodě. Nad ním mám polici hlubokou 45 cm a ještě zbývá dost místa. Na užším stole už by to nevycházelo.
Polici mám jen jednu, ale jestli to budeš řešit, dej rovnou dvě nebo víc. Koneckonců na youtube je inspirace habaděj.
https://www.youtube.com/c/EevblogDave/videos

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

mechanik napsal:

Tak je doma

Je to takové...Americké big_smile Bedna jak kráva, za to ucho nezklopitelný a neodmontovatelný nahoře by zasloužili vytahat za uši konstruktéři big_smile
O tom kilometr trčícím konektoru k ručce ani nemluvím, při tom bordelu co máš na stole je otázka (velmi krátkýho) času než ho zlomíš sad

Ale pokud to bude mít životnost, dají se na to snadno koupit spotřební díly a ND (například těleso a nestojí 30% ceny celé mašiny) pak OK. Nakonec, ono 10 litrů není zas taková raketa, když to člověk používá.

(upravil mechanik 16. 4. 2021 21:40)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Mne tá rúčka vôbec nevadí, vlastne sa mi páči. Celé je to robustné a nemyslím si že tá krabica by bola po rozmontovaní prázdna. Ten konektor je poctivý ocelový, na matku a zvyšok je slušne pogumovaný. Rozhodne sa nebojím že by som ho odtrhol. Neviem či si tú kritiku myslel vážne alebo ako vtip. Každopadne pri požiadavkách na také detaily by človek musel kúpiť Weller alebo JBC a podobné veci.

Inak JBC je rozmerovo o dosť väčšia   https://www.batronix.com/shop/soldering … CS-2E.html 

Je to len také zhrnutie ako na mna ten prístroj pôsobí a som spokojný. Aj keď ma to celá nakoniec vyšlo 318e. Za tú cenu nič lepšie asi nekúpiš.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Já myslel ten konektor u jednotky, připadá mi, že to z ní strašně trčí ven.
Jinak díky za "recenzi" ,celkem by mě zajímalo jak to vypadá vevnitř, nechtělo by se ti oddělat kryt a blejsknout to ?
S tou hlučností jsi mě navnadil, ta čínská potvora vrčí jako prase big_smile

S JBC souhlas, to nechápu že to někdo kupuje, ergonomie naprosto nulová, cena příšerná. Viděl jsem někde test, to Hakko na 900 USD je lepší, ovšem tolik bych za to fakt už nedal.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Šlo by udělat fotky vnitřku a detail čerpadla

(upravil alx 18. 4. 2021 12:53)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

To Hakko 401 totiž má kromě vývěvy ještě ventil, kterým se vytvoří podtlakovy ráz a cín to utrhne. Video je na YouTube a srovnávají tam Zd8915, Hakko, JBC a Quick.
Edit: Tady je video: https://www.youtube.com/watch?v=FvOkDO-XrtU

(upravil DJ_Rix 17. 4. 2021 19:59)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

To bude asi ono, nějakej franzouz snad. Jako, ten test nahřívání, odsávání, za mě jasnej vítěz to hakko, ale ta cena je smrtící sad

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Tazko k tomu testu zaujat postoj, lebo prilozit a odsat a jasne bolo vidiet, ze tie zle odsate spoje polozil tu pistol ako prislo...uznavam kvalitu hakko, ale Quick 201B za tretinovu cenu dokaze krasne odsat spoj a to je zaklad, aby v prekove neostalo nic a ze sa sem nezadari je bezny jav. Perpetuum neexistuje...

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Jelikož si člověk má udělat každý den nějakou radost, tak jsem si objednal Quick 201.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Nový psací stůl s vnitřním šupletem tak akorát na bouchačku. Sice to takhle výrobce asi nezamýšlel, ale mně to udělalo radost smile

https://scontent-prg1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/125359143_4604003499671005_3149053014673311308_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-3&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=46WE_iFKGSMAX-racTc&_nc_ht=scontent-prg1-1.xx&oh=f23b2078b507eefefe332599adcb221d&oe=60A19FF6

Web

Příspěvky [7,181 až 7,200 z 8,415]

  Stránky: ««« 1 ... 358 359 360 361 362 ... 421 »»»

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£