Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 298 z 421)

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

  Stránky: ««« 1 ... 296 297 298 299 300 ... 421 »»»

RSS

Příspěvky [5,941 až 5,960 z 8,415]

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Byl jsem hodnej, tak jsem si udělal radost

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15672510_10206033486475803_3249086432388002520_n.jpg?oh=ddb3342c36001acb973bb92b818d95b0&oe=58F63581

Web

(upravil sagitarius 29. 12. 2016 12:15)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Vypadá, že má dost najeto... Ale klidně si to můžem rozdat lol

https://s6.postimg.cc/bl9e4qx75/SDC10878.jpg

Dnes večer na katově poli cool

Web

(upravil kaed 29. 12. 2016 12:24)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Ta ČZ možná je jenom nošená, to se z fotky nepozná. Naopak pěknej kus vzhledově může být od nějakýho IPSC střelce vyjetej až na hranici bezpečnosti.
kam se chodí na ty kufříky s molitanem? Potřeboval bych něco takovýho na citlivější věci než kus železa - na měřáky

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Ta radost bude asi brzo spíš nutnost, i když se z tohou eurosoudruh může posrat nastojato. Ještě ti v tom kufříku chybí čištění a pikslička na zbrojní olej.
Poměrně solidní kufříky mívaj v OBI, několik velikostí Al profilovej plech v rozích opatřeno černými plastovými výztuhami, sklopný držadlo, dvě přezky se zámečky, ve víku molitah jehlany, v kufříku předkrájený kostičky z molitanu, podle půdorysu uložených přemětů si odstraníš nepotřebný. Mám to roky na kameru a příslušenství a spolehlivě to ochránilo, poslouží to i jako sedačka v nouzi smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Vyzkoušej u té CZ 75 axiální vůli hlavně a hned budeš vědět na čem jsi.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Sagitarius: pěkné kousky, resp. jaký puškař je dělal? Působíš v nějaké skupině či KVH?

Já teď spolupracuju s mistrem Milošem Skrbkem a kdyby byl zájem, šlo by ledasco. Samozřejmě žádná černota, jsme dospělí lidé.

Jinak ta CZ85 je spíš nošená než střílená. Vevnitř krásně čistá a nevymlácená, jako bonus optika od Zendla, světlovodná muška a custom spoušť. To celé zhruba za polovinu nové CZ85 v základu, no neber to.

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

to jsou nejaky specialni lampy ci co?

(upravil sagitarius 3. 1. 2017 20:14)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Dockinez napsal:

Sagitarius: pěkné kousky, resp. jaký puškař je dělal?

wink (některý)
http://www.radio-foto.eu/predovky/navod.php

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Včera mi došla zásielka z loudspeakerfreaks, objednával som 28.11. To som rád, že to dorazilo.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

to je teda fofr...ja si na Stepana vecer objednal v Nemecku repraky,dorazily 29.12....

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

To si sa nemohol tak dlho tešiť ako ja,-tešiť?!

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

pěkný kvér a ta molitanová vystýlka pouzdra se hodí na vytlumení repro boxů to jen tak na okraj

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Dodělávám kamarádovi přenosný sluchátkáč,protože přehrávač má malý výkon.Použil jsem TDA 7050,originál který mi tu od roku 1996 ležel nepoužitý.Jeden akumulátor 18650,potenciometr Alps ze staršího autorádia,konektory,vše zabudováno v krabičce Energit z roku 1997.Zadání znělo jasně:velký výkon,dlouhá výdrž.Oboje se podařilo.Základní šum je větší,ale jinak to hraje skvěle.Dodělá si dvě menší 16 ohm reprobedýnky se kterými to taky solidně hraje.Ty budou na outdoor,do práce a prý snad i k notebooku na doma.A já jsem rád že si další člověk chce ponechat výrobek mnou vyrobený až do konce života.Se statusem neprodejné.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Dnes jsem koupil ve vynikajícím stavu Tesly ARS 9207/10. Šroubky na měničích jsou netknuté. Mám z nich radost, zítra zapojím a testnu jak hrají ... Jsou od prvního majitele, který je kupoval nové. Akorát mě mrzí, že na ozvučnicích měl přibité háčky na pověšení na zeď.

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Telefunken RC760TS. V bídném stavu, opravdu ošklivý stroj, je to dvojče. Malé, na pohled normální dvojče. Do doby než jsem ho zapnul. Spodky, ale hodně. A to ještě nebyla zapnutá funkce bass booster! To hraje jako věž, regulérní věž. Vzadu je woofer, a šnekama to je vyvedené dopředu, neměl jsem to ještě rozdělané, ale prý to tak je.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

stiglitz: ukaž ho

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Jenom mizerná fotka z aukce, mám to ve sklepě, zabalený ve strečovce, musel bych pro to, a teď ne.
http://aukro.cz/radioprijimac-telefunke … 37078.html

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

jo telefunkáčik...později společný podnik Teldec (Telefunken-Decca)

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

(upravil Hazys 29. 1. 2017 18:59)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Sem zas chvíli na něčem pracoval. První prototyp už je namontovaný, funguje. Software je postupně ve vývoji.
Tak, a teď můžete libovolně pyčovat, že to není audio, nemá to elektronky, je tam procesor, whatever...

https://k44.imgup.net/IMG_4501s627a.jpg

Spoiler

A pokud snad někoho zajímá, co to je, tak bazmek co se stará o trakční akumulátor. Nabíjení, vybíjení, měření napětí, proudů, zapínání trakční soustavy, dobíjení startovacího aku,... 2x CAN interface.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Krásná profi elektronika, realizovaná jedním chytrým klukem namísto výzkumným a vývojovým týmem. Sem to proto patří.
Co dodat? Snad jen to, aby si toho zákazník vážil a hlavně přiměřeně ocenil...

Příspěvky [5,941 až 5,960 z 8,415]

  Stránky: ««« 1 ... 296 297 298 299 300 ... 421 »»»

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£