Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Proud v zesilovači

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [12]

Téma: Proud v zesilovači

Zdravím, zajímalo by mne jakých hodnot dosahuje proud u AMP v cenové relaci 3000 - 5000 kč ve špičce. A jaký zdroj by byl nejideálnější pro napájení ze sítě 230V?

Re: Proud v zesilovači

Měl by ses nejprve něco (spíš hodně) naučit. Dotaz který jsi položil je naprostá kravina, nezlob se smile

Web

Re: Proud v zesilovači

Tak trochu lépe. Jaký zdroj mám použít pro auto AMP aby držel jak napětí tak proud při napájení z klasické zásuvky, tj. 12,8V a xA.

Re: Proud v zesilovači

Ďalšia blbosť.

Podstatný je príkon zosíku.
Ale celé je to hlúposť. Radšej načrtni celú tvoju situáciu.

Web

(upravil Bery 19. 4. 2010 17:15)

Re: Proud v zesilovači

Zdroj by to musel být velmi tvrdý. Velikost trafa záleží na "watáži" zesilovače. Celkově je ale můj názor na napájení auto zesilovače z "náhradního" zdroje (trafo, gretz a filtr. kondenzátory) takový, že se to vůbec nevyplatí a je lepší ten auto zes prodat a koupit si něco na doma. Pokud myslíš na napájení pomocí zdroje z pc, tak je to totální kravina, protože ten zdroj nejspíše shoří při první špičce.

Novou autobaterii která je schopna dodat třeba i 800A nenahradíš smile

Web

(upravil pslava 19. 4. 2010 17:01)

Re: Proud v zesilovači

Chtěl jsem něco napsat,ale předběhl mě Bery....takže s ním souhlasím...

Re: Proud v zesilovači

Podobné nápady tu i jinde už několikrát byly, je to většinou naprd.

Web

Re: Proud v zesilovači

Při napájení z klasické zásuvky? http://www.smajlici163.wz.cz/3d/emoce/emoce06.gif

Re: Proud v zesilovači

To babakus: Ten je hustej....

Re: Proud v zesilovači

Kluci neblbněte,on to myslí dobře,ale neumí to popsat a vyjádřit o co mu vlastě jde....

Sendy: Jednu dobu se to dost běžně používalo v takovejch těch lacinejch jukeboxech,nějaký už jsem spravoval,vevnitř klasickej ATX zdroj a PC,z 12V větve toho zdroje napájenej ten automobilovej zesilovač.

Osobně bych tazateli doporučil asi taky PC zdroj,dá se jetej koupit za babku a bude tudíž nejlevnějším řešením.

(upravil Sendy 19. 4. 2010 20:01)

Re: Proud v zesilovači

Probůh, tys mi připomněl ty hrozné jukeboxy... pc board, autozes a "mega zdroj" 450W, trochu víc to zabasovalo a ty ten zdroj kleknul sad

2 Pedromendez, napiš proč to chceš dělat atd.

Web

Re: Proud v zesilovači

JJ,to jsou ony.:):) Ale zdroj jsem v tom neměnil nikdy ani jeden a to i přes to že v tom byly výhradně 350W Eurocase.:)

Příspěvky [12]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Proud v zesilovači

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£