Re: AUJ 637

Ničím. Zvlášť ten vnitřní pár, pokud to nebudou dva trandy na jednom čipu, velice brzo začne ujíždět s ofsetem. Nahradit stejným typem nebo lépe KC811.

Re: AUJ 637

no jo, co se dá dělat..... díky za radu smile

Re: AUJ 637

Compo je stále vede. Denkl taky, KC809, 810, 811, 812: 6 kč / kus smile

Web

Re: AUJ 637

no jo, ale platit kvůli jednomu tranzistoru za 6Kč poštovný 120Kč.... Ale co se dá dělat no, tak jsem rovnou přemýšlel že bych vyměnil všechny tranzistory KC809 a KC810 za KC811, ty AUJ637 mám dva, takže by už se to trochu vyplatilo.

Re: AUJ 637

Denkl má spoustu krásných věcí smile

Web

Re: AUJ 637

jo jo, už jsem tam jednou kupoval smile jen aby měly všechno skladem. Jinak můžu oba dva tranzistory (KC809 a KC810) vyměnit za KC811?? Nebude to dělat bordel.....?

(upravil voltik 22. 4. 2010 18:24)

Re: AUJ 637

EsoRimmer: Máš recht, u jednoho kusu AUJ mam jeden KC uhnitej, tak dík za info wink
U toho co právě předělávám se zdají být v cajku smile


Už sem vyměnit ty odpory R44,... Zejtra koupim BAT41 / jako na potvoru u nás v krámu měli dneska dovolenou / a zkusíme to pustit  smile

Web

Re: AUJ 637

EsoRimmer: ano mozes dat miesto oboch KC811

Re: AUJ 637

taky jsem to měl jen u jednoho. Já se na to vrhnu až později, maturita je tu za chvíli a já se musim učit.... smile

Re: AUJ 637

taky dělam maturitu a to teď v úterý big_smile

...ale věřim si a už sem naučenej smile

Web

Re: AUJ 637

voltíku, kde budeš kupovat ty tranzitory do toho AUJ??

Re: AUJ 637

Jo jinak, jestli ty trandy mají dost dlouhý nohy, klidně je tam vraž znova (po změření). Oni sice uhnijou zase, ale tak za dvacet let.

Re: AUJ 637

EsoRimmer: Nevím, ty si z Kladna a chceš to vzít najednou ? smile

Web

Re: AUJ 637

Jo, jenže u jednoho mi ti shnilý nožky upadly úplně nahoře sad

Nejsem z Kladna, myslel sem že kdyby sis je objednával tak by si objednal i za mě pár kousků a pak mi je poslal dobírkou, koupil bych si tam trandy tak do 30 kč a ty by si mi to poslal dobírkou, (k ceně celýho balíčku by sis něco připočítal aby si z toho taky něco měl wink )

Re: AUJ 637

Ach jo,když ti to pošle dobírkou,(a ještě si něco započítá aby z toho něco měl.:) )zaplatíš to samý jako kdyby jsi si to objednal sám až pod nos. Někdy tady ty snahy o úspory a naříkání pro 120kč za poštovný opravdu nechápu.

Re: AUJ 637

Je to obecnej trend, lidi žerou levný svinstva z Lidlu a Kauflandu, jen aby ušetřili a s tím poštovným je to to samý.
Co se dá dělat, když bydlím 200km daleko a potřebuju tranzistory za 30Kč a u nás ve vesničce je nemají? No jedině objednat a ono to holt něco stojí...Někdo musí jít do skladu, nasáčkovat to, zabalit, vystavit papíry a odvézt na poštu a to prostě něco stojí, obvykle kolem té stokoruny.
Tak fakt nechápu, co je na tom divnýho.
Za totáče byla prodejna Tesly v každém větším okresním městě, autobus byl za babku a tak se poštovné neplatilo...

Web

Re: AUJ 637

né všichni máme tolik peněz, já sotva dojedu do školy, tak se snažim trochu šetřit no...

Re: AUJ 637

Hlasím dobrou zprávu smile Právě sem zprovoznil hodně provizorně jednu AUJ 637 smile
Vychuchaný šasi válící se na zemi ... možná to sami znáte big_smile

Takže ještě sehnat nějakou kasly smile

Web

Re: AUJ 637

To já udělám kastli z těch šasi, takovž ty madla na tý straně jak jsou kondíky odříznu, a tam jak byl našroubovanej chladič tak těma stranama to spojim (silnějšíma šroubkama), obě dvě trafa dám na stranu na původní místo a zesilovače s chladičema šoupnu na druhou stranu, chladič půjde skrz šasi a v zadu to bude chladit vrtule to je zatim taková hrubá představa smile

(upravil voltik 23. 4. 2010 19:47)

Re: AUJ 637

já přemejšlim jak ot udělam, protože tu mam nějakej plech, ale ne moc silnej, možná to šasi využiju jako ty wink

Web