Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 2)

  Stránky: 1 2 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 22]

Téma: Tesla NC450

Dobrý den, potřeboval bych zapojit gramofon Tesla NC450 na zesilovač Technics V620 MarkII. Co je k tomu nejlepší použít, lépe řečeno co vše je potřeba?? Díky

Re: Tesla NC450

Je na zesu vstup Phono?

Web

Re: Tesla NC450

Ano je. Pokud je označen Phono, je to určeno pro magnetodynamickou vložku? Někde na netu jsem četl že ano, ale nejsem si jistý a manuál k zesu nemám...

Re: Tesla NC450

Tak to propoj a zkus zahrát ne?

Web

Re: Tesla NC450

Gramec teprve budu kupovat. Tak bych spíš potřeboval vědět od někoho jestli to hrát bude, nebo mám ještě shánět předzes, nebo čert vi co ještě...

(upravil blues 15. 4. 2010 19:20)

Re: Tesla NC450

pokud není předělaný pětikolík tak budeš potřebovat redukci, nebo předělat na cinch

Re: Tesla NC450

Rád bych to překopal na cinch. Hlavně mi jde o ten předzesilovač. Netušíte kde sehnat manuál na ten můj zesilovač? Nemůžu ho nikde na netu najít.. Jinak moc dík za rady. Su elektro analfabet smile

Re: Tesla NC450

Phono preampy v takovýchle zesilovačích bývají hodně ošizené, pokud bys chtěl něco lepšího lze doporučit některý z Actidampů...

http://audioweb.cz/viewtopic.php?id=9099

Mk2 postavíš za nevelký peníz a je výborný.

Web

Re: Tesla NC450

Nojo, ale to by mu to musel někdo postavit smile

Web

Re: Tesla NC450

no to asi jo, o elektrice vim akorát tak to že kope big_smile

Re: Tesla NC450

Pokud máš na zesilovači Phono vstup, hrát by ti to mělo. Ten preamp se ti ovšem neztratí a pokud na něm trváš, zkus napsat do Aldaxu, nebo přímo tady Leošovi (nick „Sinclair“), jestli by ti Actidamp nesestavil na objednávku. Já od něj brala nedávno MkIv – taky sestavený, kvalita zaručena…

Re: Tesla NC450

Tak ho asi  nebudu ani potřebovat. Z koupě sešlo. sad Kdyby někdo věděl o NC450 tak budu vděčný!!

Re: Tesla NC450

Tenhle Ti utek přímo pod nosem, můj léta opečovávaný stroj v prvotřídním stavu. Jseš vůl.
http://www.aukro.cz/item995119985_gramo … ronic.html

Web

Re: Tesla NC450

Sinclaire, na to že se vůbec neznáme by sis mohl odpustit nadávky. Tvůj sem na aukru viděl, ale už jsem měl zamluvený jiný. Navíc si mi ani neodpověděl na můj dotaz v soukromé zprávě. Tak koho chceš nazívat volem?? sad

Re: Tesla NC450

No rozhodně tebe, protože pokud se já zbavuju svého vlastního stroje, který jsem léta ošetřoval, tak je to ta nejvyšší možná záruka toho, že stroj bude opravdu v pořádku a kvalitní. Pán až ze Znojma, který neváhal si pro něj přijet osobně, to pochopil hned napoprvé. Proto si myslím, že jsi vůl. Na NC450 v takovém stavu, jako byla tahle, už těžko narazíš. A žádnou soukromou zprávu jsem nedostal, leda že bys vystupoval, jak vy smradi máte ve zvyku, pod několika identitami.

Web

(upravil pslava 3. 5. 2010 16:45)

Re: Tesla NC450

No já mám docela jasno....u sinclaira raději nikdy pomoc nehledat...
Škoda, že jsem slušnej k lidem, kteří vědí o čem mluví, ač jim to stoupá do hlavy....jinak bych něco napsal..

Re: Tesla NC450

Fešáku upozorňoval jsem že se neznáme a ani o mě nic nevíš. Nejenom že nadáváš aniž by si měl jediný důvod, navíc mě nazýváš smradem aniž by si věděl kolik je mi let. Tak tě jen upozorním že s takovým cucákem jak si ty se již nemám o čem dál bavit. Pokud je ta tvoje fotka aktuální, tak si podle mne smrad ty. Jak vidím psava má recht. Protože jsem ti psal nejen SZ zde na fóru, ale psal sem ti i mail... Opravdu NO COMENT!

Re: Tesla NC450

Je zábavné sledovat ukřivděné reakce méně chápajícího , ty invektivy ale zábavné nejsou . Já jsem vždycky
hlásal zásadu , že nadávky jsou argumenty pitomců mad

Re: Tesla NC450

No pslavo, žvanil jako ty by u mě opravdu žádnou pomoc hledat neměl, sic se se zlou potážeš.

V avataru mám fotku ze staré občanky/proto je černobílá/, kdy mi bylo tuším osmadvacet let, teď momentálně je mi skoro o jednadvacet více a slibuju, že fotku v avataru vyměním za aktuální, jen co najdu zbylé barevné fotky, pořizované na novou občanku. Smradi smile

Staffliku, zřejmě máš tak zamrdanej počítač bordelem, že tvoje maily spadly rovnou do spamu. Nauč se tedy nejprve bezpečně a na úrovni komunikovat s okolím a pak zkus někoho o něčem poučovat.
A je to tu zase, kuřata poučujou slepice...tomuhle fóru dávám rok, maximálně dva smile

Web

Re: Tesla NC450

Jen jsem tim chtěl říct,že takový výlevy o volech,smradech atd. nemusí snýst každej a nechápu proč právě ty starej a zkušenej pes urážíš jako první....Netvrď mi, že podle nicku a dvou řádků poznáš kdo je sopl jako já a komu je třeba 60.
O pomoc jsem tě jednou žádal a poslal jsi mě do prdele...nevadí mi to,ale ...
udělal jsem si vlastní úsudek....
Prostě nemam rád,když to lidem,kteří jsou fakt chytří stoupá do hlavy.

Příspěvky [1 až 20 z 22]

  Stránky: 1 2 »»»

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£