Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Reproduktorové výhybky » kondenzátory u vyhybek jaké lze použít

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [2]

(upravil rnnovos 10. 4. 2010 23:18)

Téma: kondenzátory u vyhybek jaké lze použít

Potřeboval  bych poradit s kondenzátorama u vyhybek .
sehnal jsem si vyhybky z ( tvm http://reproduktory.tvm-valmez.cz/vyhyb … p-164.html  )
-1- chtěl bych ty kondenzátory vyměnit za lepší
-2-dělící kmitočet mi vyhovuje ale nevím jestli se při výměně kondenzátorů za -foliové atd.- se stejnou hodnotou co oryginaly na vyhybkách) nezmění nebo zustane stejný )?
-3-reproduktory mám SPH-170C,-  a DT-254  oba monacor -repro bude v mramoru a proto ty kondíky chci lepší
-4 -nevím naco je přesně na vyhybce ten odpor pro vysokofregvenční měnič  dá se zrušit ?

(upravil bubu1 11. 4. 2010 12:10)

Re: kondenzátory u vyhybek jaké lze použít

Ahoj
Já být tebou tak se na nějakou výměnu kondíku vykašlu.Tahle kombinace repro by si zasloužila výhybku na míru.To znamená provést měření reproduktorů v bedně a následný návrh výhybky.Tak jak to máš tak je do toho zbytečný vrážet peníze.Ale jestli chceš použij polyesterové nebo polypropylenové kondy na 250 a více voltů stejné kapacity
joko jsou ty elyty ve výhybce,nebo je můžeš složit z více hodnot.Odpor slouží na snížení citlivosti repro,ale protože je to univerzální výhybka tak ti k tomu nikdo nic neřekne.Můsel bys experimentovat podle poslechu repro nebo provést měření-návod je na vebu.

Příspěvky [2]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Reproduktorové výhybky » kondenzátory u vyhybek jaké lze použít

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£