Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Koutek pro začátečníky » Jaký zesilovač s mosfety?

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 28 z 28]

(upravil e-man 24. 3. 2010 21:32)

Re: Jaký zesilovač s mosfety?

Trio hrůzy bych nechal stranou uui  Přečti si znovu §4 . Co už jsi úspěšně postavil a oživil ? Nechci ti brát vítr
z plachet ani tě shazovat , jen upozornit na možné problémy . Bez znalostí a vybavení je stavba zesilovače
výkonu dobrodružství s blbým koncem . Zdánlivě jednoduchá zapojení hoří a s nimi vynaložená práce a prachy .
Inspiraci bych hledal v síni slávy nebo jak se jmenuje výběr ověřených zesů . S rychlými speciály 2SA/SC
MJW to bude hrát sakra dobře.
Pokud trváš na IO budiči na POWERAMP.eu jsou dva .

(upravil paul1 25. 3. 2010 17:08)

Re: Jaký zesilovač s mosfety?

Co myslíš tím paragrafem 4? Kde to najdu? Čtvrtý příspěvek od Opampa?

Re: Jaký zesilovač s mosfety?

Jo . Až se rozhodneš , do čeho půjdeš , dej vědět . Řada lidí si nechá radit a pak se za nimi zavře voda . Zajímá
mne , jestli a jak se necháš nasměrovat . Na závěr moje oblíbená poučka : Je lepší se poučit z cizích chyb , než
z vlastních . I když druhá zase říká , že zkušenosti jsou nepřenosné . Tak si vyber .

Re: Jaký zesilovač s mosfety?

Ještě trochu pátrám,ale integrovaný driver je mi sympatický. Zesilovač je sice jednoduchý, ale mám možnost ovlivnit výsledný zvuk výběrem koncových tranzistorů. No, rozhodně víc, jak u nějakého monolitického zesu.
Škoda, že takový Texan není s mosfety.

Re: Jaký zesilovač s mosfety?

LME49830 mám k prodeji. Cca 4-5ks.

Web

Re: Jaký zesilovač s mosfety?

wwsly: díky za nabídku, mám o dva kusy zájem, jaká je cena a jakým způsobem to provésti?

Re: Jaký zesilovač s mosfety?

Máš mejl.

Web

Re: Jaký zesilovač s mosfety?

Paul1: Texan je poměrně starej a nic moc dobrej zesilovač. Hlavně mě tu neukamenujte, ale když už dobrej FETovej zes tak DPA3XX a nebo něco na tenhle způsob. Takové ty jednoduché zapojení z internetu stojí většinou za houby.
Jinak se nechá z EZK koupit stavebnice FMD1200 která si myslím je solidní (vzhledem k tomu že DPA bude v tomhle případě asi až moc)

Příspěvky [21 až 28 z 28]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Koutek pro začátečníky » Jaký zesilovač s mosfety?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£