Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 2)

Audioweb.cz » Koutek pro začátečníky » Koupe stereo a zesilovace

  Stránky: 1 2 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 23]

(upravil petaxxx01 1. 3. 2010 21:17)

Téma: Koupe stereo a zesilovace

Planuju si koupit nejake repro do posilky, libi se mi kdyz bassak "kmita", proto jsem vybral tyto.
Basovy reproduktor:
http://www.neon-el.cz/ilustrace/big/Q346.pdf
Zesilovač
http://hr-soundlight.cz/vykonne-koncove … -psa--3750

Jsou bazarove a cena za celek je 11000 Kč.
http://img502.imageshack.us/img502/5493/reproduktoryazesilovac.jpg
Jaky na to mate nazor?

Re: Koupe stereo a zesilovace

No fuj.

Re: Koupe stereo a zesilovace

big_smile diky

(upravil NNNTomas 1. 3. 2010 21:41)

Re: Koupe stereo a zesilovace

Není zač. smile

Re: Koupe stereo a zesilovace

Je to fakt hnoj. Ty reproduktory sleduješ alebo ich počúvaš? Keby si niečo málo vedel o reproduktoroch, tak by vieš že aby kvalitné repro dobre zahralo nemusí ani moc kmitat ...

Re: Koupe stereo a zesilovace

tak mi neco porate big_smile, ja se v tom fakt prd vyznam...neco do 10 000 aby to bylo i se zesikem, samozdrejme bazar

Re: Koupe stereo a zesilovace

ja sem vybiral podle vykonu a aby to taky k necemu vypadalo, nedavno jsem mel od kamose puceny 100w kombo marshall a jako fakt se mi to libilo jak to hralo tak min neco podobnyho smile

Re: Koupe stereo a zesilovace

tak jestli se ti libilo jak hraje kytarový kombo muziku, myslím, že můžes klidně koupit i tohle a budeš spokojenej.

Web

(upravil petaxxx01 2. 3. 2010 18:12)

Re: Koupe stereo a zesilovace

A existuje neco co ma aspon 300w rms, hluboky basy a pouzity(bazarovy)  co by melo cenu tak do 10 tis?

(upravil sberatelrepraku 2. 3. 2010 18:11)

Re: Koupe stereo a zesilovace

Co to je? Ani jako noční stolek se to díky kobercu nedá použít...

(upravil DeadMAN 4. 3. 2010 0:32)

Re: Koupe stereo a zesilovace

A co tohle?  http://audio-video.sbazar.cz/reprodukto … 41966.html

Re: Koupe stereo a zesilovace

100-krát lepší než-li první varianta. Ale chválu jsem na to neslyšel...

Re: Koupe stereo a zesilovace

JBL JRX = sajrajt. Pořád čučíš jen na cenu a pořád se motáš dokola v odpadu. Předpokládám, že v tom hodláš pokračovat, ovšem v dané cenové hladině stejně nic kloudného nenajdeš...

(upravil DeadMAN 4. 3. 2010 0:34)

Re: Koupe stereo a zesilovace

Tak mi sem hoďte neco na ten způsb, co je trošku kvalitnejší. smile

(upravil frantah 3. 3. 2010 9:50)

Re: Koupe stereo a zesilovace

Jestli si šikovný nebo máš známého truhláře a vnitřek bedny si zodpovědně zapojíš sám, tak si postav EM151-kit, viz tady:   http://eshop.prodance.cz/DetailPage.asp?DPG=82162  a budeš spokojený, navíc přibude radost z vlastního přičinění.
Někdy se to dá sehnat hotové i na inzerát nebo aspoň ty prázdné skelety. Na doma luxus a na ozvučení menších akcí v pohodě. Krmit s rozumem jedním QSC RMX2450.

(upravil DeadMAN 4. 3. 2010 0:39)

Re: Koupe stereo a zesilovace

A v čem je takový rozdíl oproti ostatním? přijde, že to má prametry stejné. Jinak dik, nějakého truhláře snad splaším.

(upravil frantah 3. 3. 2010 12:02)

Re: Koupe stereo a zesilovace

Nejde o čísla samotná, papír snese všecko, jde o to jak údaje odpovídají skutečnosti a jak to v reálu "šlape". Podívej se jenom třeba na fotku výhybky do této stavebnice. Na to, že je určena do levné stavebnice 350W bedny, je to macek, postavený na kvalitních součástkách, kondenzátory jsou od fy Bennic, zrovna tak odpory a co do wattáže jsou též fest dimenzované. Když si to srovnáš s "profesionálními" výhybkami, tak by ses kolikrát divil i ušima co si výrobci dovolují. Např. při repasi starých beden Yamaha S-115V jsem se nestačil divit, jak jsem ve výhybce našel paralelně k wooferu bipolár 15uF sotva velikosti náprstku, nafouklý jak zkažená konzerva. Náhrada svitkem Bennic zabrala tolik místa, že se musel podlepit a přikurtovat stahovacími pásky. Tlumivky jsou s železnými jádry, aby se ušetřil drát na vinutí a odpory taky nejsou nijak zvlášť dimenzované. Tento box má od výrobce uvedeno 500W RMS / 1000W Program, tož kde sme... Samozřejmě v době vzniku byl osazen toliko čtvrtpalcovými jacky, dnes už jsem to překopal na Speakony.

(upravil NNNTomas 3. 3. 2010 13:12)

Re: Koupe stereo a zesilovace

Rozdíl je ten, že u prvních /JBL/ parametry lžou, zato stavebnice od Megatonu ne. Nekoukej jen na příkony, koukej hlavně na citlivost - podle tý to bude "hrát" - bude ti na dosažení stejné hlasitosti stačit slabší zes. Ten EM151 - kit tě doma umlátí tongue

Re: Koupe stereo a zesilovace

Přesně tak, na doma bude stačit zes tak 2x50W až 2x 100W s rezervu pro dynamické špičky a i tak to bude stačit jenom lehtat.

Re: Koupe stereo a zesilovace

Twg kdyz si to tak ctu tak uz se mi nechce hledat nic jinyho big_smile. Ale stejne jsem jeste narazil na:  "Jsou v nich repra Eminence Kappy 15"A. 400w rms ,8ohm zátěž bez vestavěné výhybky. kmitočty jsem do nich pouštěl rozdělené přes crossover a hrálo to slušně. Upozorňuji vás, že boxy prodávám jen za cenu reproduktorů. Celkový stav 95%." Ma to teda divnej skelet. 2 bedny prodava za 6 000.

Příspěvky [1 až 20 z 23]

  Stránky: 1 2 »»»

Audioweb.cz » Koutek pro začátečníky » Koupe stereo a zesilovace

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£