Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » K fóru » Prosba o slušnost :-)

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [6]

Téma: Prosba o slušnost :-)

Stává se tady nepsaným pravidlem, že když někdo přijde s -pravda- hloupým či zbytečným dotazem, strhne se proti němu doslova štvanice.

Chápu, že je otravné odpovídat pořád a pořád na to samé. A je dobré upozornit, že je téma už někde zodpovězeno. Stejně tak, když se někdo pochlubí s výtvorem, který spíš než audiozařízení připomíná zbraň hromadného ničení, je dobré mu jasně vytknout aspoň ty nejhrubší chyby. Může mu to zachránit život smile

Nešlo by to ale trochu slušněji? Je cílem dotyčnému pomoci nebo jej frustrovat?

Nebo se má forum změnit v komunitu Mistrů a Takymistrů, kteří si vystačí sami a nemají být rušeni?

Web

Re: Prosba o slušnost :-)

docela souhlas - mnozí publikují své prvotiny a když je to neměl kdo naučit, tak to udělali jak udělali.
Minule jsem viděl jak se strhla bitka ve vlákně o fotkách zesilovačů na kluka kterej to zas neudělal tak děsně špatně.
Chci říct, že jsem viděl už větší prasárnu a to i od výrobců. Taky se přimlouvám buď za mlčení a nebo konkrétní věcnou výtku.

Co naopak bych ocenil je přitvrzení postupu vůči prudičům. Kdo se s nima má furt otravovat, že. Koneckonců to je důvod proč už přispívám zcela minimálně .

Re: Prosba o slušnost :-)

Prudičovo pruzení + následné reakce odstraněny. Dokonce se souhlasem prudiče smile

Web

Re: Prosba o slušnost :-)

... Ondro - sleduju to tady delší dobu s nutkáním napsat něco podobného jako Ty v prvním příspěvku ...
nakonec jsem to smazal, protože jsem si řekl, že když s tím nechtějí něco dělat moderátoři - to znamená ti, kteří by logicky měli chtít, nemá to cenu ...

proto jim teď děkuji za to, že Tě udělali moderátorem, protože věřím že to opět půjde zpět od pěti k desíti ... big_smile

díky Tobě za změnu, která tady nastala ... taky si myslím jako Ty, že vychovávat se dá fackou, ale příkladem je to efektivnější ...

Re: Prosba o slušnost :-)

Jak si zmínil to mistrů a takymistrů tak sem si vzpoměl na: http://img197.imageshack.us/img197/4235/federmann.jpg

Web

Re: Prosba o slušnost :-)

opamp-A to je přesně ten důvod,proč jsem požádal o založení nové sekce.Vystihl jsi to naprosto přesně.Moc díky!
Kvůli takovému přístupu jsem přestal chodit na lopuch.Komunita byla na vysoké úrovni a nikdo se tam nezaobíral snahou mi v něčem pomoci.Nakonec jsem dostal nálepku otravy co není schopen si požadované informace  najít a zpracovat sám.A tu nálepku mi i jeden dotyčný přenesl na slovanet.Toto fórum se mi líbí především tím,že atmosféra je (i přes vysokou úroveň přispívajících)taková víc "kamarádštější",což se ale v poslední době začalo trochu měnit.
Tak jak píšeš,je to občas pro někoho otravné,ale lepší je žádná reakce než ta "zatracující".Osobně jsem více zběhlý v jiném oboru,a přesto že už dělám motocykly na celkem slušné úrovni,tak jsem nikdy nikoho "nesjel" za to že se chtěl zeptat na něco co se týče třeba starého pionýry.Vždy rád poradím.Ono,třeba motorkářské weby mají v tomto výhodu.Tam nikdo nerozlišuje fundovanost členů,neb to všichni berou tak,že motorky jsou jejich koníčkem což je spojuje a nic jiného neřeší.

Příspěvky [6]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » K fóru » Prosba o slušnost :-)

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£